Η Merck παραδέχεται την εσκεμμένη εξάπλωση του καρκίνου μέσω εμβολίων!

Άκης

Administrator
Δεν γνωρίζω αν ισχύει κάτι τέτοιο με σιγουριά, αλλά όπως έχουμε πολλάκις αναφέρει, η Merck δεν είναι αγία και φυσικά θέλει προσοχή η χρήση φαρμάκων της, γιατί πολλά μπορεί να κρύβουν.
Άλλωστε πριν μερικές ημέρες αποσύρθηκε ακόμη ένα φάρμακο της.

Αντιγράφω από αλλού [Πηγή] :
Ναι, ο καρκίνος έχει εξαπλωθεί μέσω ιών του καρκίνου.
Αυτή η εκπληκτική λογοκριμένη συνέντευξη διενεργήθηκε από τον ιατρικό ιστορικό Edward Shorterγια την δημόσια τηλεόραση WGBH (Βοστώνη) και Blackwell Science κόπηκε από την The Health Century
λόγω της τεράστιας ευθύνη της - η παραδοχή ότι τα εμβόλια της φαρμακευτικής εταιρείας Merck έχει παραδοσιακά ενισχύσει ιούς του καρκίνου (SV40 και άλλους) σε ανθρώπους σε όλο τον κόσμο.
Αυτό το τομέας αυτός που έχουμε εμπιστοσύνη, ψεύδεται: Η CIA, Hollywood & Βιοτρομοκρατία, παράγονται και διανέμονται ελεύθερα στους καταναλωτές.

Ο ειδικός της υγείας, ο Δρ Leonard Horowitz, χαρακτηρίζει ως κορυφαίο ειδικό των εμβολίων στον κόσμο, τον Δρ Maurice Hilleman, που εξηγεί γιατί τα εμβόλια της Merck εξαπλώνουν το AIDS, την λευχαιμία
και άλλες φρικιαστικές πληγές σε όλο τον κόσμο.


http://www.youtube.com/watch?v=_kvCakQFn2A
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
τι εμβολια εφτιαχνε η μερκ γνωριζουμε δηλαδη οτιεμβολια καναμε μικροι σαν παιδια,εφτιαχνε τιποτα τετοια η μερκ??μουδιασε το χερι μου μιλαμε,και μετα λεμε για τον χιτλερ σε τι διαφερουν ολοι αυτοι οι τυποι που μπρος στοκερδος δεν λογαριαζουν τιποτα..αν μπορει καποιος να μεταφραση το βιντεο διοτι δεν τα κταλαβαινω ολα..
ακη μπραβο.......
 

somari

Active Member
Παιδιά μην τρελένεστε ακόμα, από ότι βλέπω αυτοί οι τύποι είναι της θεωρίας συνομωσίας... πχ δείτε λίγο το ιστορικό του Horowitz http://en.wikipedia.org/wiki/Leonard_Horowitz
μοιάζει σαν λιακόπουλος με ντοκτορά...

Eπίσης βλέπω πως ο αναγνωρισμένος Maurice Hilleman μόνο κακές σχέσεις δεν είχε με την Μέρκ:

en.wikipedia.org/wiki/Maurice_Hilleman
 

weznem

Well-Known Member
ΕΛΑ ΡΕ ΣΟΜΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΛΟΓΙΚΟΙ στον κοσμο της διαφθορα,στον κοσμο του κανω τα παντα για το χρημα,θεωρεις οτι δενεχουν κανει τετοια η παρομοια πραγματα κλινικες κολλοσσοι που εχουν την τεχνογνωσια και την ρευστοτητα...κοιτ γυρω σου τι σε περιβαλλει η ηθικη και το ενδιαφερον του πλησιον,διαφθορα,κακκια,και μονο χρημα αυτα σε περιβαλλουν,γι αυτο πλησιαζει η ωρα ολο και περισσοτερο...αλιμονο μας...ο θεος να μας δωσει δυναμη γι αυτα που ειναι κοντα...
 

somari

Active Member
Mα βλέπεις πως δεν έχει καν υπόσταση το άρθρο: Λέει ο τύπος πως ο Hilleman έλεγε πως τα εμβόλια της Μέρκ εξαπλώνουν aids καρκίνο κλπ, ενώ ο Hilleman ήταν στην πραγματικότητα chairman, εκπρόσωπος, επί των τιμών κλπ στη Μερκ!

Και δε βλεπω τι οικονομικό όφελος έχει από ένα τέτοιο συμβάν...
 

weznem

Well-Known Member
somari είπε:
Mα βλέπεις πως δεν έχει καν υπόσταση το άρθρο: Λέει ο τύπος πως ο Hilleman έλεγε πως τα εμβόλια της Μέρκ εξαπλώνουν aids καρκίνο κλπ, ενώ ο Hilleman ήταν στην πραγματικότητα chairman, εκπρόσωπος, επί των τιμών κλπ στη Μερκ!

Και δε βλεπω τι οικονομικό όφελος έχει από ένα τέτοιο συμβάν...

δεν λεω για το συγκεκριμενο συμβαν μην κολλας εκει,γενικα μιλαω ασε την μερκ,δεν ξερω αν ειναι εγκυρη η πηγη και αληθεια οτι λεει...
αλλα γενικοτρα νομιζω θα συμφωνησεις μαζι μου
 
weznem είπε:
somari είπε:
Mα βλέπεις πως δεν έχει καν υπόσταση το άρθρο: Λέει ο τύπος πως ο Hilleman έλεγε πως τα εμβόλια της Μέρκ εξαπλώνουν aids καρκίνο κλπ, ενώ ο Hilleman ήταν στην πραγματικότητα chairman, εκπρόσωπος, επί των τιμών κλπ στη Μερκ!

Και δε βλεπω τι οικονομικό όφελος έχει από ένα τέτοιο συμβάν...

δεν λεω για το συγκεκριμενο συμβαν μην κολλας εκει,γενικα μιλαω ασε την μερκ,δεν ξερω αν ειναι εγκυρη η πηγη και αληθεια οτι λεει...
αλλα γενικοτρα νομιζω θα συμφωνησεις μαζι μου

Επίσης ποσα εισεπραξαν οι εταιριες απο την νοσο των χοιρων,των πουλερικων κλπ.. αν βρω το βιντεο θα το βαλω να δειτε πως λενε οι επιστημονες οτι ξεκινησε η νοσος των χοιρων.. "ενας μεξικανος χασαπης οπως τεμαχιζε κρεας μικρα σταγονιδια αιματος του ζωου μπηκαν στον οργανισμο του.. και καπως ετσι ξεκιναει!! "
 

somari

Active Member
weznem γενικα δε διαφωνω, υψιστο κερδος θελουν ολοι.

Γιαννάρα που το διάβασες; Εγώ ξέρω πως οι επιστήμονες λένε πως είναι ανθρώπινη γρίπη που κόλλησαν μετά από μας τα γουρούνια, και απλά εμείς λόγω εμβολίων την κατατροπώσαμε, αλλά μετά μεταλάχθηκε στα γουρούνια και μετά μας ξανακόλλησε.
 
somari είπε:
weznem γενικα δε διαφωνω, υψιστο κερδος θελουν ολοι.

Γιαννάρα που το διάβασες; Εγώ ξέρω πως οι επιστήμονες λένε πως είναι ανθρώπινη γρίπη που κόλλησαν μετά από μας τα γουρούνια, και απλά εμείς λόγω εμβολίων την κατατροπώσαμε, αλλά μετά μεταλάχθηκε στα γουρούνια και μετά μας ξανακόλλησε.

Somari δεν θυμαμαι ακριβως την εκπομπη στο discovery το ειχε..πριν 2 χρονια,θα ψαξω στο youtube αν το βρω θα το δημοσιευσω...απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι εδω για μικροτερα πραγματα και ξεφευγουν εταιριες..σκεψουν στην φαρμακοβιομηχανια τι γινεται!! Επειδη διαβαζω γεωπονικα βιβλια,θα σου πω,ενα παραδειγμα,ισως να μην λεει τιποτε αλλα για εμενα κατι ειναι.Οταν οι καλλιεργεια της μπανανας περασε στα χερια μεγαλων πολυεθνικων οπως η chiquita..τι εκαναν? πιστοποιησαν πολλες ποικιλιες μπανανας,μερικες απο τις καλυτερες, και καταφεραν in vitro να κανουν νεα φυτα χωρις σπορους...ο ενας λογος ειναι οτι ειναι ευκολοτερο να το φας αρα καλυτερη διαθεση των προιοντων αλλα ποιος μου λεει οτι με αυτο τον τροπο δεν καταφεραν να εξαφανισουν καθε τροπο πολλαπλασιασμου της ποικιλιας?
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αν κάποιος έχει όρεξη να διαβάσει, θα του σηκωθεί η τρίχα.
http://www.unveilingthem.com/PoisoningOfMankindCopperDeficiency.htm

The blood type AB is balanced and therefore does not carry the malformed Rhesus Factor protein as found in the other blood types, thus, only AB negative blood is possible

Κανονικά θα έπρεπε να γεννιόμαστε και φυσικά να ζούμε όλη την υπόλοιπη ζωή μας με ομάδα αίματος ΑΒ. Αυτή η ομάδα αίματος έχει την ιδιότητα να αντιμετωπίζει όλες τις σημερινές αρρώστειες. Θεωρητικά πάντα, είναι η ομάδα αίματος που είχε και ο ίδιος Ο Χριστός.
Αλλά μέσω των εμβολίων που μας κάνανε μικρά (και όχι μόνο) μοιάζει όνειρο θερινής νυκτός...new world order rules!!!


εδώ, εντελώς τυχαία βλέπω ότι κανείς δεν είχε αυτή την ομάδα αίματος...
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-799.html
 

weznem

Well-Known Member
GOMI είπε:
Αν κάποιος έχει όρεξη να διαβάσει, θα του σηκωθεί η τρίχα.
http://www.unveilingthem.com/PoisoningOfMankindCopperDeficiency.htm

The blood type AB is balanced and therefore does not carry the malformed Rhesus Factor protein as found in the other blood types, thus, only AB negative blood is possible

Κανονικά θα έπρεπε να γεννιόμαστε και φυσικά να ζούμε όλη την υπόλοιπη ζωή μας με ομάδα αίματος ΑΒ. Αυτή η ομάδα αίματος έχει την ιδιότητα να αντιμετωπίζει όλες τις σημερινές αρρώστειες. Θεωρητικά πάντα, είναι η ομάδα αίματος που είχε και ο ίδιος Ο Χριστός.
Αλλά μέσω των εμβολίων που μας κάνανε μικρά (και όχι μόνο) μοιάζει όνειρο θερινής νυκτός...new world order rules!!!


εδώ, εντελώς τυχαία βλέπω ότι κανείς δεν είχε αυτή την ομάδα αίματος...
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-799.html
[/quoteκαι πως ξερουμε τι ομαδα αιματος ειχε ο ΧΡΙΣΤΟΣ?
εχεις δει καποια ερευνα που τα στηριζεις αυτα φιλε?ενδιαφερον αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι βασιμα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
Μα... μα... ομάδες αίματος υπήρχαν ανέκαθεν... για αυτό πεθαινε ο κόσμος από μεταγγίσεις στον μεσαίωνα!

"Θεωρητικά πάντα, είναι η ομάδα αίματος που είχε και ο ίδιος Ο Χριστός."

....
.............
.................
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά, φυσικά και δεν τα στηρίζω κάπου αφού...δεν είναι δικά μου. Ένα λινκ παρέθεσα...προσωπικά τα πιστεύω, αφού είναι αλληλένδετα με τον codex alimentarius...
 

cinder

New Member
Απορω πως καποια ατομα καποια ατομα παραξενευτηκαν,κυριοι δεν ζουμε στον παραδεισο ελεος δλδ.δεν μπορω να γιατρεψουμε την γριπη δεν μπορουμε να κανουμε μεταμοσχευση παγκρεατος για τους διαβητικους,δεν μπορουμε να γιατρεψουμε τον καρκινο ουτε το aids αλλα ουτε την καραφλα μεγαλη δυσκολια λεμε, μπορουμε να τα διατηρουμε ομως της ασθενειες να ζουνε μαζι με εσας αρκει να περνετε τα φαρμακα μας και να πληρωνετε για παντα.Πανω απο ολα εμεις οι χρηματιστημονες σας αγαπαμε.(Ναι ειμαι συνομοσιολογος δεν πιστευω πως ζω στον παραδεισο)
 

somari

Active Member
Έξω από τον χορό, όλοι γνώστες.

Αν ήταν έτσι θα τους συνέφερε να μην υπάρχει κανένα εμβόλιο, αφού θα έβγαζαν τρελό χρήμα πουλώντας σου κάθε χρόνο φάρμακα πχ για την διφθερίτιδα παρά να τρυπιέσαι ΜΙΑ ΦΟΡΑ πληρώνοντας το εμβόλιο ΜΙΑ ΦΟΡΑ, και ξενοιάζοντας, οικονομικά και μη.

επίσης οι ίδιοι "κακοί" όταν εξαφάνιζαν άλλες αρρώστιες (smallpox), πάθαιναν κρίση ηθικής, ή δεν ήταν τόσο hip αυτές οι αρρώστιες για να πουλήσουν;

ελεος δλδ

...:-/...
 
somari είπε:
Έξω από τον χορό, όλοι γνώστες.

Αν ήταν έτσι θα τους συνέφερε να μην υπάρχει κανένα εμβόλιο, αφού θα έβγαζαν τρελό χρήμα πουλώντας σου κάθε χρόνο φάρμακα πχ για την διφθερίτιδα παρά να τρυπιέσαι ΜΙΑ ΦΟΡΑ πληρώνοντας το εμβόλιο ΜΙΑ ΦΟΡΑ, και ξενοιάζοντας, οικονομικά και μη.

επίσης οι ίδιοι "κακοί" όταν εξαφάνιζαν άλλες αρρώστιες (smallpox), πάθαιναν κρίση ηθικής, ή δεν ήταν τόσο hip αυτές οι αρρώστιες για να πουλήσουν;

...:-/...

ναι ομως ποσο ηταν τα ποσοστα του καρκινου?? υπηρχε aids??? γριπη των χοιρων,των πουλερικων κλπ... ο καθενας εχει την αποψη του.. εγω δεν πιστευω οτι απο το 1974.σχεδον 40 χρονια δεν καταφεραν να βρουν καλυτερο τροπο μειωσης της dht...γιατι να ψαξουν? μια χαρα εσοδα ειχαν.. περα απο φαρμακα τεχνικης προελευσης 100% κατασκευασμενα στο εργαστηριο... που τους παραδεχομαι πληρως.. φαρμακα τα οποια πηραν ετοιμα απο τη φυση,και απλα τα απελευθερωσαν για να χρησιμοποιησουν την ελευθερη μορφη τους,δεν ειναι και κανενα επιτευμα... συν παραδεχομαι τους μεγαλους χημικους οπως bohr,Mendeleyev και Rutherford..
 

somari

Active Member
-τα ποσοστά του καρκίνου ανέβηκαν με την ανάπτυξη του δυτικού τρόπου ζωής (τρως χημικά, πεθαίνεις από καρκίνο)
-το aids προήλθε από μετάλαξη
-το Η1Ν1 (γίπη των "χοίρων", @@ρια, η κοινή γρίπη είναι απλά μεταλλάχθηκε και κόλλησε και τα γουρούνια και μιας ξανάρθε από κει) έχει καταγεγραφεί πανδημικά κοντά 100 χρόνια (και δε ξέρω γω πόσα χρόνια υπάρχει)

...και τέλος ο Bohr δεν ήταν χημικός...
 
somari είπε:
-τα ποσοστά του καρκίνου ανέβηκαν με την ανάπτυξη του δυτικού τρόπου ζωής (τρως χημικά, πεθαίνεις από καρκίνο)
-το aids προήλθε από μετάλαξη
-το Η1Ν1 (γίπη των "χοίρων", @@ρια, η κοινή γρίπη είναι απλά μεταλλάχθηκε και κόλλησε και τα γουρούνια και μιας ξανάρθε από κει) έχει καταγεγραφεί πανδημικά κοντά 100 χρόνια (και δε ξέρω γω πόσα χρόνια υπάρχει)

...και τέλος ο Bohr δεν ήταν χημικός...

ο Βοhr ηταν φυσικος,αλλα οταν διατυπωσε την θεωρια του,πατησε στον rutherford, σωματιδιακη ειναι κοινο πατημα φυσικης χημειας..

-τρως χημικά, πεθαίνεις από καρκίνο(ενας απο τους παραγοντες)
-το aids εχει πολλους τυπους,επειδη υπηρχε στους χιμπατζηδες,υιοθετηθηκε η θεωρια του "κυνηγου" και οδηγησε σε μεταλλαξη..δεν υπαρχει τιποτε εργαστηριακα αποδεδειγμενο μονο 3 θεωριες 1) του κυνηγου 2)του κυνηγου και της μολυσμενης βελονας 3)της αποικιοκρατιας

-ισπανικη γριπη..δεν εχω ασχοληθει
 

somari

Active Member
Άσχετο, αλλά σαν φυσικός θα σχολιάσω στο offtopic:
Σωματιδιακή είναι -αποκλειστικά- πυρηνική και κβαντική φυσική, την οποία χρησιμοποιεί η χημεία για να μπορέσει να λειτουργήσει, με τον ίδιο τρόπο που η φυσική χρησιμοποιεί απειροστικό λογισμό. Ο απειροστικός λογισμός όμως παραμένει να είναι μαθηματικά, όχι φυσική.
Ο Μπορ πάτησε στον Ράδερφορντ γιατί απλά ο τελευταίος δεν ήταν μόνο χημικός αλλά και φυσικός.
 
somari είπε:
Άσχετο, αλλά σαν φυσικός θα σχολιάσω στο offtopic:
Σωματιδιακή είναι -αποκλειστικά- πυρηνική και κβαντική φυσική, την οποία χρησιμοποιεί η χημεία για να μπορέσει να λειτουργήσει, με τον ίδιο τρόπο που η φυσική χρησιμοποιεί απειροστικό λογισμό. Ο απειροστικός λογισμός όμως παραμένει να είναι μαθηματικά, όχι φυσική.
Ο Μπορ πάτησε στον Ράδερφορντ γιατί απλά ο τελευταίος δεν ήταν μόνο χημικός αλλά και φυσικός.

:) αυτο θελω να σου πω,γι' αυτο το εκανα και εγω στο τμημα μου,στα πρωτα μαθηματα της χημειας
 
Μπλουζα