Η hdc σε αθήνα & θεσσαλονίκη για συμβουλευτικά ραντεβού-οκτώβριος 2018.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η HDC σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη για Συμβουλευτικά Ραντεβού-Οκτώβριος 2018.

Η HDC είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι θα βρίσκεται σε Αθήνα & Θεσσαλονίκη για την πραγματοποίηση συναντήσεων όσον αφορά τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.

Οι συναντήσεις αυτές θα είναι δωρεάν και προσωπικές και θα πραγματοποιηθούν στην Θεσσαλονίκη στις 08 Οκτωβρίου 2018 και στην Αθήνα στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2018.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε απ’ ευθείας μαζί μας στο τηλέφωνο: 211 800 8485

Εναλλακτικά, μπορείτε να στείλετε ηλεκτρονικό μήνυμα στο: [email protected]
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
John-John για τέτοιου είδους θέματα υπάρχουν οι ανακοινώσεις κλινικών.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οκ Cvial,αν γίνεται ας το μεταφέρω στις ανακοινώσεις κλινικών και να διαγραφεί το νήμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα παιδιά,

Ανεβάζω το νήμα για όσους ενδιαφέρονται για τις συναντήσεις και δεν έχουν ενημερωθεί.
Επίσης ενημερώνω ότι η κλινική (χειρουργεία) παραμένουν κλειστά από τις 10 έως 27 Αυγούστου λόγο διακοπών.
Το κέντρο λειτουργεί κανονικά.
Καλή συνέχεια στις διακοπές σας!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα!

Φρεσκάρω το νήμα για όσα νέα & παλαιότερα μέλη δεν έχουν ενημερωθεί για τις προσωπικές συναντήσεις στην Θεσσαλονίκη στις 08 Οκτωβρίου 2018 και στην Αθήνα στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2018.
 

Harris_G

Well-Known Member
Τυχαία έπεσα σε αυτό το αποτέλεσμα που παραθετω στο τελος. Μου εκανε πολυ εντυπωση γιατι η στρατηγικη της εταιρειας ειναι να αποφευγει τα temple points ( το ιδιο μου συνεστησε και ο κ.Φιουρης στο ραντεβου μας, αλλα εγω εστω και ενα μικρο touch-up to θελω). Εδω βλέπω τα φόρτωσε καλά. Υπάρχουν περισσότερες φωτο απο το εν λογω περιστατικό?
https://www.hairtransplantwebsite.com/2016/08/19/dazzsters-hair-transplant-story-hdc-medical-cyprus/
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Harris να σου πω τη μαύρη αλήθεια, δεν μου αρέσουν, είναι πολύ φορτωμένα. Βέβαια μπορεί να φταίει και η γωνία


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
Ναι οντως, αλλα γιαυτο ζηταω και αλλες φωτο να δω πως δουλευουν τη συγκεκριμενη περιοχη. Νομιζω σε κανενα αλλο περιστατικο της HDC δεν εχουμε τοποθετηση σε temple points.
 

nino24

Member
Παιδιά... να κάνω μια ερώτηση; Οι συναντήσεις αυτές τι ακριβώς είναι και τι διαφορά έχει με το να κλείσεις ραντεβού; Συγνώμη αν φανεί πολύ χαζή η ερώτησή μου αλλά όντως με ενδιαφέρει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα!!!
Την επόμενη εβδομάδα η HDC σε Θεσσαλονίκη & Αθηνά.
Ένα τελευταίο refresh του νήματος για όσα μέλη του φόρουμ δεν έχουν ενημερωθεί.
 
Μπλουζα