Η πορεία μου ως εδώ και επιλογή μεταμόσχευσης

Th0d0ris567

New Member
Όταν όμως από την HDC δεν μου δίνουν την επιλογή να κάνω εκεί την μεταμόσχευση τότε; Που θα έπρεπε να κοιτάξω ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Th0d0ris567

New Member
Εάν ξεκινώντας μια φαρμακευτική αγωγή από τώρα και κατά τη διάρκεια μεταμόσχευσης και φυτρωσης ήξερα ότι μπορώ να έχω ένα καλό αποτέλεσμα θα το έκανα
 

naruto

Well-Known Member
Εάν ξεκινώντας μια φαρμακευτική αγωγή από τώρα και κατά τη διάρκεια μεταμόσχευσης και φυτρωσης ήξερα ότι μπορώ να έχω ένα καλό αποτέλεσμα θα το έκανα
Εκ των προτερων δεν ξερεις τιποτα.Ολα πιθανοτητες ειναι.
Αν ξεκινησεις φαρμακευτικη αγωγη ,τοτε αυξανεις τις πιθανοτητες να μην παθεις σοκ λος και να γινει καλυτερο δεσιμο στα δικα σου μαλλια.
Αν συνεχισεις κ μετα την φαρμακευτικη αγωγη,τοτε αυξανεις τις πιθανοτητες να μην συνεχιστει η τριχοπτωση και να χαρεις ενα καλο αποτελεσμα για πολλα χρονια

H HDC ειναι πολυ πιο πανω σε ποιοτητα απο τις εγχωριες κλινικες.Για να σου λενε αυτοι λοιπον οχι δεν σε αναλαμβανουμε ,ενω οι δικοι μας σου λενε πες ημερομηνια να κλεισουμε,αυτο κατι σημαινει.Κ πρεπει να σε προβληματισει.
Δεν ειναι σφραγισμα η μεταμοσχευση
 

Th0d0ris567

New Member
Μόλις μίλησα και πάλι με DHI και η απάντηση ήταν η εξής.
Shock loss έχουμε να δούμε πολλά χρόνια και τα εργάλεια που χρησιμοποιούμε είναι μικρής διαμέτρου και δεν υπάρχει φόβος για sock loss διότι δεν θα μπούμε μέσα στα μαμά μαλλιά εφόσον οι κρόταφοι στο σημείο εκείνο είναι άδειοι παρά μόνο λίγο στο μπροστά μέρος της hairline για να την πυκνώσουμε.
 

koumparos

Well-Known Member
Ούτε να το σκέφτεσαι Ελλάδα.Εγω προσωπικά δεν θα έκανα τίποτα.Εαν με έτρωγε ο ποπος και τελικά το αποφάσιζα(λάθος επιλογή, λόγο άγνοιας ,άρα σε καταλαβαίνω σε ένα βαθμό φιλτατε) 1 ΧΡΟΝΟ φιναστεριδη πριν και μόνο σε Λορέντζο η Ερντογάν.Και φυσικά θα αναβα και μια λαμπαδα διότι εαν ψαχτεις στο νετ και δεις περιστατικά με σοκλος είμαι σίγουρος θα το σκεφτείς δύο και τρεις φορές ακόμα.Συμπερασμα.Κατσε στα αυγά σου και όταν έρθει η κατάλληλη ώρα τότε κανεις μμ.Αυτα.
 

vag25

Well-Known Member
Εάν ξεκινώντας μια φαρμακευτική αγωγή από τώρα και κατά τη διάρκεια μεταμόσχευσης και φυτρωσης ήξερα ότι μπορώ να έχω ένα καλό αποτέλεσμα θα το έκανα

Moνο με fina μπορει να εχεις σε 12 μηνες ενα αποτελεσμα που σε ικανοποιει και να αναβαλεις την μμ.
 

naruto

Well-Known Member
Δεν σε γυρισε στο NW3 τωρα που την εκοψες?
Κοντευει χρονος που εκοψα μαχαιρι φινα-μινοξ.
Το πολυ το εδαφος το εχασα μεχρι το εξαμηνο που απο 1-1,5 εγινα 2.
Απο κει κ περα δεν εχω χασει καθολου.
Ειμαι αρκετα καλυτερος απο οταν πρωτοξεκινησα τις θεραπειες.
Θα ξαναξεκινησω συντομα οπως κ να χει ,3 mg φινα την εβδομαδα.Κ αφρο regaine μερα παρα μερα
 

karampalikis

Active Member
Κοντευει χρονος που εκοψα μαχαιρι φινα-μινοξ.
Το πολυ το εδαφος το εχασα μεχρι το εξαμηνο που απο 1-1,5 εγινα 2.
Απο κει κ περα δεν εχω χασει καθολου.
Ειμαι αρκετα καλυτερος απο οταν πρωτοξεκινησα τις θεραπειες.
Θα ξαναξεκινησω συντομα οπως κ να χει ,3 mg φινα την εβδομαδα.Κ αφρο regaine μερα παρα μερα
γιατί έκοψες την φίνα αφού δούλευε σε εσένα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Γιατι δεν ειναι κ το καλυτερο μου να χαπακωνομαι για τα μαλλια.
Αλλα δεν υπαρχει κ αλλος τροπος ομως.
Σίγουρα δεν είναι το καλύτερο, αλλά αν δεν έχεις παρενέργειες και δουλεύει είναι η καλύτερη λύση μετά την μμ...
 

vag25

Well-Known Member
Κοντευει χρονος που εκοψα μαχαιρι φινα-μινοξ.
Το πολυ το εδαφος το εχασα μεχρι το εξαμηνο που απο 1-1,5 εγινα 2.
Απο κει κ περα δεν εχω χασει καθολου.
Ειμαι αρκετα καλυτερος απο οταν πρωτοξεκινησα τις θεραπειες.
Θα ξαναξεκινησω συντομα οπως κ να χει ,3 mg φινα την εβδομαδα.Κ αφρο regaine μερα παρα μερα

Oποτε εμεινες ετσι και αλλιως καλυτερα παρ'ολο που την εκοψες??
Πολυ περιεργο.
 

crossfire

Well-Known Member
Προσπαθω να το αποφυγω γιατι στο φαρμακειο χρεωνουν οτι θελουν, μια κρεμα την επεαιρνα 9 ευρω απο το ιντερνετ 15 ευρω στο φαρμακειο, χαπια saw palmeto 25 απο το ιντερνετ 39 στο φαρμακειο.

Φίλε μου, το proscar είναι φάρμακο και δεν το πουλάνε πουθενά άλλου εκτός από φαρμακείο.
Επομένως, δεν έχεις άλλη επιλογη
 
Μπλουζα