1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Η μ.μ. μου ahc 22/7/2017

Συζήτηση στο φόρουμ 'Μεταμοσχεύση' που ξεκίνησε από το μέλος John1924, στις 22 Ιουλίου 2017.

Στάση Θέματος:
Not open for further replies.
  1. koumparos

koumparos Well-Known Member

Εχεις δικιο αλλα και η υπομονη εχει τα ορια της.Εχει προσβαλει σχεδον το μισο φορουμ δεν τολμαει νεο μελος να πει κατι τον πιανει απο τα μουτρα και του επιτιθεται και το σημαντικοτερο λεει και ανακριβειες...ανακαλω αλλα πρεπει να τον μαζεψει καποιος...εγω τον εκανα ignore...

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. MariosOik

MariosOik Active Member

4. koumparos

koumparos Well-Known Member

Καλα αυτο που εβαλες εσυ δεν εχει καμια σχεση με αυτο που ειπε ο αερατος.Μιλησε για κοψιμο τριχας και ταυτοχρονα εξαγωγη graft.Καλο ειναι να διαβαζουμε τα μηνυματα που γραφουμε.

5. aeratos28

aeratos28 Just aeratos

Ας τελειώνει πραγματικά εδώ ,αδιαφορο όλο το θέμα πραγματικά..αλλά το ότι λέω ανακριβειες δεν το δέχομαι..παρατήρησε τη μεταμόσχευση του alexandros που έκανε στη dhi με 2500 grafts..δες που παίρνει τα grafts η γιατρός και δες και την εικόνα που εχει ο Αλέξανδρος μόλις έχει τελειώσει η επέμβαση..πίσω ακουρευτος εντελώς και μπροστά τα grafts που έχουν τοποθετηθεί είναι σε μήκος μισού πόντου..δώσε μου μια απλή απάντηση πως έγινε αυτο..τωρα για αυτό που σου λέει ο marios καλό είναι να διαβάζεις και εσύ τι γράφουμε και να τα καταλαβαίνεις..αυτό για Ερντογάν το είπα γιατί είπες και πώς θα τα βγάλουν με ακουρευτη? Με καλαμάκι?και σου απάντησα για Ερντογάν κτλ ότι υπάρχει και αυτή η τεχνικη πλέον που τα βγάζει και τα βάζει πάλι με ότι μήκος έχει η τρίχα..η κλασσική όμως ακουρευτη γίνεται όπως έγινε στον Αλέξανδρο και αναγκαστικά το punch κόβει την τρίχα την ώρα που τρυπάει το δέρμα..που είναι οι ανακρίβειες δεν καταλαβαίνω..ας απαντήσει ο cvial ως mod και ως πραγματικά σεβαστό πρόσωπο του φόρουμ και αν κάνω λάθος ζητώ συγνώμη για το λάθος πάνω σε αυτό και λήγει το θέμα από μεριά μου

MariosOik έχει κάνει like σε συτό.
Στάση Θέματος:
Not open for further replies.

Μοιραστείτε τη σελίδα