Ετσι εχουν τα πραγματα!!!Για να ξερετε...

Chs

Μέλος του προσωπικού
3746741 είπε:
θα συμφωνησω απολυτα με τον tyler!!

αυτο με τον ηλιο το ξεχασα!!
το περασες ετσι chs χωρις να του πεις τιποτα!κ ειναι παρα πολυ σοβαρο κ επικυνδυνο!

δηλαδη η βρισια μονο προσβαλει?οντως αν μας ελεγε ευγενικα να κρεμαστουμε θα ηταν ολα οκ?

μηπως αρχιζουμε να χανουμε την σοβαροτητα μας κ να γινομαστε σοβαροφανεις??γιατι εγω αυτο βλεπω δυστυχως....

κ κατι ακομα!πριν λιγο την ειπες σε ενα παιδι για τα κεφαλαια λεγοντας του οτι ειναι στην λαχαναγορα.....ποσες φορες ο
Πανος εχει γραψει με κεφαλαια το εχεις προσεξει??

υγ.οτι λεω το λεω φιλικα κ με συμπαθεια να ξερεις!!

2 μάτια έχω ο άμοιρος..
που να τα προλάβω όλα..
Και επειδή αγχώθηκα..
Πάω για Coca Cola..

Σου είπα να μην αγχώνεσαι..
θα πάρουμε αποφάσεις..
Εσύ απλά χαλάρωσε..
έτσι όπως πας θα σκάσεις :grandpa:

Παιδιά.. ηρεμία.. θα τα βάλουμε όλα κάτω και θα τα δούμε ένα ένα, και θα είναι δίκαιη η όποια απόφαση παρθεί, ας μην χαλίομαστε άλλο και ας απολαύσουμε την βραδιά..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

3746741

Member
Chs είπε:
3746741 είπε:
θα συμφωνησω απολυτα με τον tyler!!

αυτο με τον ηλιο το ξεχασα!!
το περασες ετσι chs χωρις να του πεις τιποτα!κ ειναι παρα πολυ σοβαρο κ επικυνδυνο!

δηλαδη η βρισια μονο προσβαλει?οντως αν μας ελεγε ευγενικα να κρεμαστουμε θα ηταν ολα οκ?

μηπως αρχιζουμε να χανουμε την σοβαροτητα μας κ να γινομαστε σοβαροφανεις??γιατι εγω αυτο βλεπω δυστυχως....

κ κατι ακομα!πριν λιγο την ειπες σε ενα παιδι για τα κεφαλαια λεγοντας του οτι ειναι στην λαχαναγορα.....ποσες φορες ο
Πανος εχει γραψει με κεφαλαια το εχεις προσεξει??

υγ.οτι λεω το λεω φιλικα κ με συμπαθεια να ξερεις!!

2 μάτια έχω ο άμοιρος..
που να τα προλάβω όλα..
Και επειδή αγχώθηκα..
Πάω για Coca Cola..

Σου είπα να μην αγχώνεσαι..
θα πάρουμε αποφάσεις..
Εσύ απλά χαλάρωσε..
έτσι όπως πας θα σκάσεις :grandpa:

Παιδιά.. ηρεμία.. θα τα βάλουμε όλα κάτω και θα τα δούμε ένα ένα, και θα είναι δίκαιη η όποια απόφαση παρθεί, ας μην χαλίομαστε άλλο και ας απολαύσουμε την βραδιά..

πιες μια γουλια κ για μενα τοτε!!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
KΑΤΑΤΑΡΑΜΕΝΗ ΑΑ τι μας εχεις κανει.νεοι ανθρωποι αντι να χαιρομαστε τα νιατα μας ασχολουμαστε με με ενα παιδακι που μας πηρε στο ψιλο και την εχει δει κηρυκας και σιγουρα τωρα γελααει.αν σεβομαστε ΛΙΓΟ τον ευατο μας ας σταματησουμε τωρα μαγκες.ΑΡΚΕΤΑ
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
vag25 είπε:
Εδω μεσα φιλε TylerD εχουν βαλει στο κεφαλι τους ΟΤΙ χημικο μπορεις να φανταστεις καποιοι.
Εσενα γιατι σε ενοχλει η πορτοκαλαδα?

Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι αυτο που γραφεις οτι κανει.
''κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...''

Οσο για τον ηλιο.Εδωσε την εξηγηση του σε επομενα ποστς και επιμενεις ομως.
Σαν να θες ντε και καλα να πιαστεις απο κατι.

Εγω σαν προταση θα ελεγα να ειναι πιο αυστηροι οι moderators στις απολυτες αποψεις(πχ υφος πανου),αλλα οχι στις αποψεις σκετο.

οχι vag,δεν εχεις δικιο!
δεν εδωσε σχεδον καμια εξηγηση για οσα ειπε για τον ηλιο κ την τρυπα του οζοντος!

πηγαινε να δεις στο αλλο νημα που ακομα εχει μεινει η ερωτηση μου κ τον περιμενει!!

η ερωτηση που φυσικα εχω κανει πολλες φορες πιο πριν κ αποφευγει!

κ μιας κ μιλας για καλη συμπεριφορα ξερεις πολυ καλα πως κατι τετοιο μονο καλη συμπεριφορα δεν ειναι σε μια συζητηση!

εκτος φυσικα κ αν δεχτουμε αυτο που ειπε:οτι ηταν να γραψω το εγραψα!

γιατι τοτε θα αρχισουμε να ανοιγουμε θεματα για κακακια γαιδουρας στο κεφαλι σαν dht blocker κ σπερμα ουρακοταγκου για επανεκφυση κ εμεις!

Ισως αλλη απαντηση ηθελες εσυ,αλλη εγω.
Εγω την πηρα.Δεν ξερω τι ρωτησες εσυ ομως.
 

TylerD

New Member
vag25 είπε:
Εδω μεσα φιλε TylerD εχουν βαλει στο κεφαλι τους ΟΤΙ χημικο μπορεις να φανταστεις καποιοι.
Εσενα γιατι σε ενοχλει η πορτοκαλαδα?

Αυτο που δεν μου αρεσει ειναι αυτο που γραφεις οτι κανει.
''κατα τα αλλα καθε αποψη του εχει υφος επιστημονα που εχει σπαταλησει τη μιση του ζωη πανω απο τα βιβλια, και ως προς τον τονο και ως προς τα επιστημονικοφανη φληναφηματα...''

Οσο για τον ηλιο.Εδωσε την εξηγηση του σε επομενα ποστς και επιμενεις ομως.
Σαν να θες ντε και καλα να πιαστεις απο κατι.

Εγω σαν προταση θα ελεγα να ειναι πιο αυστηροι οι moderators στις απολυτες αποψεις(πχ υφος πανου),αλλα οχι στις αποψεις σκετο.

την εξηγηση για τον ηλιο την εδωσε αφοτου εφαγε πρωτα μερικα επιστημονικα χαστουκια για τις "ευεργετικες" επιδρασεις του και αναγκαστηκε να τα στρογγυλεψει... μην εισαι τοσο ευπιστος σε οτι μπορει να λεει ο καθενας. Δεν κατηγορουμε τις πορτοκαλαδες οπως σαρεσει να λες, μια χαρα ειναι, αλλα δεν δεχομαστε οτι ειναι υποκαταστατα φαρμακων κι οτι μπορουν να θεραπευσουν παθησεις. Το παιδι μπορει να κανει κακο στον ιδιο του τον εαυτο, δε βλεπεις τι καθεται και λεει; Θα τρωει μονο πορτοκαλια για κανα μηνα, τι συζηταμε τωρα. Πηγαινε σε οποιονδηποτε γιατρο και πες του το, να δεις τι θα σου πει. Κι αν αναγνωριζεις εστω και λιγο οτι ενας γιατρος μπορει να ξερει κατι παραπανω επειδη περασε καποια χρονια πανω στα βιβλια οταν εμεις πιναμε καφεδες, ελα να μας πεις τι σου ειπε. Γιατι φαινεται οτι ο λυδιος, χαμενος καπου στην αφρικη με τις φρουτοθεραπειες, δεν ειχε χρονο να εμπεδωσει αυτο που ελεγαν οι προγονοι μας εδω παλαιοτερα... μετρον αριστον.

Μιλας για καποια πραγματα που προτεινε, τα ακολουθησες και ειχες θετικα αποτελεσματα. Ποια ειναι αυτα; Γιατι δε μας λες λεπτομερειες, να καταλαβουμε.

Επαναλαμβανω το φορουμ εχει εναν συγκεκριμενο στοχο, ειναι φορουμ για την τριχοπτωση, και αν θελει να εχει ενα οποιο επιπεδο αξιοπιστιας οφειλει τετοιου ειδους αποψεις να τις απορριπτει ως ανακριβεις... και με την ιδια σοβαροτητα να αντιμετωπιζει τις νεες "θεραπειες" που ανακαλυπτουν ορισμενοι (ζιρτεκ, ψευδαργυρος, κλπ) και ξαφνικα βλεπουν "πολυ μειωμενη τριχοπτωση, ασε" για να ανακοινωσουν ενα-δυο μηνες μετα οτι μαλλον ειχαν παθει ομαδικη παρακρουση. Εγινε μια, δυο, πεντε, δεκα, την εκατοστη πρεπει να μαθεις και να εισαι πλεον συγκρατημενος. Αν και δεν το βλεπω αν κρινω απο το hype της βουρτσας που εχει δημιουργηθει...
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Σε αυτά που είπες φίλε TylerD για τον panoslydios συμφωνώ.. και όσο τα διαβάζω τόσο πιο "αφύσικα" μου φαίνονται.. αυτό που με ανησυχεί ιδιαίτερα είναι ότι μέχρι ώρας ΔΕΝ έχω δει κάποιο χειροπιαστό αποτέλεσμα - απόδειξη στα όσα λέει.. γιαυτό και πρέπει να λυθεί άμεσα το ζήτημα.. διότι φως δεν βλέπω.

Όμως δεν χρειάζεται να προσβάλλουμε ο ένας τον άλλον.. χαλιόμαστε ξανά και ξανά.. για κάτι που είπε κάποιος θα γίνουμε όλοι εχθροί μεταξύ μας δηλαδή;
 

panoslydios

New Member
Καντε με ban δεν με νοιαζει.

Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω και βλεπω αποτελεσματα στην υγεια με αυτο που ακολουθω.
Εσεις δεν μπορειτε η δεν θελετε να το ακολουθησετε γιατι δεν πιστευετε στη Φυση αλλα πιστευετε σε αποψεις ανθρωπων που ικανοποιουν το εγω τους.

Η φυση ειναι ο μονος αδιαφθαρτος δασκαλος.Παρατηρησε το σωμα σου και τη Φυση και μην ακους κανενα ανθρωπο. Το 99% στο internet κατακλυζεται απο πληροφοριες που θελουν να σου παρουν τα χρηματα.

Παλι καλα που στα 22 μου εβγαλα ακρη με πραγματα που αλλοι ψαχνουν για δεκαετιες.Και αυτο γιατι ειχα ΣΙΧΑΘΕΙ να πηγαινω απο δηλητηριο σε δηλητηριο.
 

vag25

Well-Known Member
TylerD είπε:
την εξηγηση για τον ηλιο την εδωσε αφοτου εφαγε πρωτα μερικα επιστημονικα χαστουκια για τις "ευεργετικες" επιδρασεις του και αναγκαστηκε να τα στρογγυλεψει... μην εισαι τοσο ευπιστος σε οτι μπορει να λεει ο καθενας.

Εσυ το λες ''χαστουκια'' με υφος μεγαλης απολαυσης της ''νικης'' σου(τωρα ποια ειναι αυτη δεν ξερω).
Εγω το ειδα ως
Διάλογος ειναι η συζήτηση ανάμεσα σε 2 ή περισσότερα προπωπα ή ευρύτερες ομάδες με σκοπό την απλή συνομιλία, την προσέγγιση, την ανταλλαγή απόψεων πάνω σ'ενα Θεμα ή την εν γενη επιλυση διαφορών καθώς και την ευρεση της αλήθειας πάνω στο υπο συζήτηση ζήτημα.
http://www.vlioras.gr/Philologia/Composition/Dialogos.htm

Να στρογγυλεψει ποιος και τι?Και γιατι δεν επιτρεπεται να του δωσεις με την αποψη σου την ευκαιρια να στρογγυλεψει ή και ακομα να αλλαξει ολοκληρωτικα την αποψη του.
Ελλαδαρα.Εδω η εισαι θεος(σε εισαγωγικα) ή δεν υπαρχεις στον χαρτη.
Ολοι απλοι καθημερινοι ανθρωποι ειμαστε.
Δεν υπαρχουν νικητες και ηττημενοι(προσωπα) στον διαλογο.


Αυτο για την πορτοκαλαδα το λεω ειρωνικα οπως καταλαβαινεις.
Οφειλουμε να ειμαστε συγκρατημενοι με οτιδηποτε διαβαζουμε εδω μεσα και να το συζηταμε,να το αμφισβητουμε.
Ομως το βουρτσισμα που αναφερεις δεν θα βλαψει κανεναν.
Ακομα και τα ζιρτεκ κτλ που δεν εχω δοκιμασει ποτε καλο ειναι να εχουν το νημα τους.

[/quote]


panoslydios είπε:
Καντε με ban δεν με νοιαζει.

Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω και βλεπω αποτελεσματα στην υγεια με αυτο που ακολουθω.
Εσεις δεν μπορειτε η δεν θελετε να το ακολουθησετε γιατι δεν πιστευετε στη Φυση αλλα πιστευετε σε αποψεις ανθρωπων που ικανοποιουν το εγω τους.

Η φυση ειναι ο μονος αδιαφθαρτος δασκαλος.Παρατηρησε το σωμα σου και τη Φυση και μην ακους κανενα ανθρωπο. Το 99% στο internet κατακλυζεται απο πληροφοριες που θελουν να σου παρουν τα χρηματα.

Παλι καλα που στα 22 μου εβγαλα ακρη με πραγματα που αλλοι ψαχνουν για δεκαετιες.Και αυτο γιατι ειχα ΣΙΧΑΘΕΙ να πηγαινω απο δηλητηριο σε δηλητηριο.

Με τον τροπο αυτο δεν πας πουθενα ομως.Να το ξερεις.
Εισαι απολυτος,καταλαβε το και κανε στροφη.
Εχεις διαβασει ποτε ποστ του Gomi να δεις με τι τροπο γραφει?

Το να εχεις δεις το zeitgeist δεν κανει τον σοφοτερο ολων σε αυτο το πλανητη με την μια.

Σε εχω υποστηριξει μεχρι αηδιας εδω μεσα χωρις να κερδιζω κατι.
Απλα ΞΕΚΑΒΑΛΑ αν θες να υπαρχει ανταποκριση σε αυτα που γραψεις.Και δεξου το ΓΕΓΟΝΟΣ οτι τα μισα τουλαχιστον θα ειναι βλακειες.
Δεν φταινε μονο οι αλλοι αλλα ΚΑΙ εσυ.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
panoslydios είπε:
Καντε με ban δεν με νοιαζει.

Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω και βλεπω αποτελεσματα στην υγεια με αυτο που ακολουθω.
Εσεις δεν μπορειτε η δεν θελετε να το ακολουθησετε γιατι δεν πιστευετε στη Φυση αλλα πιστευετε σε αποψεις ανθρωπων που ικανοποιουν το εγω τους.

Η φυση ειναι ο μονος αδιαφθαρτος δασκαλος.Παρατηρησε το σωμα σου και τη Φυση και μην ακους κανενα ανθρωπο. Το 99% στο internet κατακλυζεται απο πληροφοριες που θελουν να σου παρουν τα χρηματα.

Παλι καλα που στα 22 μου εβγαλα ακρη με πραγματα που αλλοι ψαχνουν για δεκαετιες.Και αυτο γιατι ειχα ΣΙΧΑΘΕΙ να πηγαινω απο δηλητηριο σε δηλητηριο.

Πάνο λες και σωστά πράγματα ενδιάμεσα δεν λέω.. όμως όταν είσαι απόλυτος για κάτι πρέπει να έχεις αποδείξεις για αυτό.. το αν έκανε κάτι καλό σε εσένα δεν σημαίνει ότι θα κάνει και στο ευρύ κοινό.. η το ότι πιστεύεις κάτι εσύ για εσένα ότι θα πρέπει να το πιστέψουν και να το κάνουν όλοι.. χωρίς χειροπιαστές αποδείξεις μην περιμένεις να σε ακούσει κάποιος.. και μην είσαι απόλυτος προς τους άλλους.. για εσένα να είσαι ότι θες.

Στο έχω πει, στα περισσότερα που λες δεν υπάρχει βάση - απόδειξη, και είναι και εξωπραγματικά ώρες ώρες..

Και εγώ είδα διαφορά από τότε που πρόσθεσα φρούτα στην διατροφή μου.. πρόσεξε όμως.. είπα πρόσθεσα.. όχι τρέφομαι μόνο με αυτά..
Θα σου πω κάτι.. ο άνθρωπος είναι φτιαγμένος να τρώει ότι του δίνει η φύση, και τα φρούτα, και τα λαχανικά και το κυνήγι. Είτε θες να το παραδεχθείς είτε όχι, η ιστορία το λέει, όχι εγώ. Επίσης μην μπλέκεις Ασιάτες στο θέμα διατροφή οι άλλες φυλές, δεν το βλέπεις ξεκάθαρα ότι ήμαστε άλλη φυλή εμέις; μεγαλωμένοι και μαθημένοι στους αιώνες αλλιώς;

Όπως είπαν και παραπάνω κάποιοι, παν μέτρον άριστον. Είσαι και είμαι παμφάγο πλέον, το μόνο που θα καταφέρεις να κάνεις με το να τρέφεσαι μόνο με φρούτα είναι μακροπρόθεσμα να δημιουργήσεις μια στέρηση στον οργανισμό σου που μπορεί να είναι ανεπανόρθωτη.

Είμαι υπέρ της σωστής και ισσοροπμένης διατροφής, αλλά κάποια πράγματα που λες είναι εξωφρενικά και άκρως υπερβολικά...
 

stalaras

New Member
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

http://curezone.com/forums/s.asp?f=762&c=0&ob=d&m=panoslydios
μονο ελλαδα βλέπω να είσαι παντογνώστης ... στο εξωτερικό μονο ερωτήσεις κανεις... :21m::21m::21m:
τι έγινε σου απαντήσανε άμα βγάζεις κρεατοελιές από το ιώδιο ?:rifle
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

http://curezone.com/forums/s.asp?f=762&c=0&ob=d&m=panoslydios
μονο ελλαδα βλέπω να είσαι παντογνώστης ... στο εξωτερικό μονο ερωτήσεις κανεις... :21m::21m::21m:
τι έγινε σου απαντήσανε άμα βγάζεις κρεατοελιές από το ιώδιο ?:rifle

μλκ θα χτυπησω τον κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που διαβαζω.

Η γνωση ειναι εμφυτη?Γεννιεσαι με αυτην παρεα?

Ρε παιδια τι γινεται εδω μεσα????


Σορρυ αλλα θα ειμαι επιθετικος με ποστ που δεν προσφερουν το παραμικρο,παρα μονο τσακωμους.
100 like στις διαφορετικες πολιτισμενες αποψεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

stalaras

New Member
vag25 είπε:
stalaras είπε:
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

http://curezone.com/forums/s.asp?f=762&c=0&ob=d&m=panoslydios
μονο ελλαδα βλέπω να είσαι παντογνώστης ... στο εξωτερικό μονο ερωτήσεις κανεις... :21m::21m::21m:
τι έγινε σου απαντήσανε άμα βγάζεις κρεατοελιές από το ιώδιο ?:rifle

μλκ θα χτυπησω τον κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που διαβαζω.

Η γνωση ειναι εμφυτη?Γεννιεσαι με αυτην παρεα?

Ρε παιδια τι γινεται εδω μεσα????


Σορρυ αλλα θα ειμαι επιθετικος με ποστ που δεν προσφερουν το παραμικρο,παρα μονο τσακωμους.
100 like στις διαφορετικες πολιτισμενες αποψεις.
δεν σε είδα να αναρωτιέσαι το ίδιο σε αυτό...
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω



vag η δράση φέρνει αντίδραση πάλι τα ίδια θα λέμε?
 

3746741

Member
vag25 είπε:
stalaras είπε:
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

http://curezone.com/forums/s.asp?f=762&c=0&ob=d&m=panoslydios
μονο ελλαδα βλέπω να είσαι παντογνώστης ... στο εξωτερικό μονο ερωτήσεις κανεις... :21m::21m::21m:
τι έγινε σου απαντήσανε άμα βγάζεις κρεατοελιές από το ιώδιο ?:rifle

μλκ θα χτυπησω τον κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που διαβαζω.

Η γνωση ειναι εμφυτη?Γεννιεσαι με αυτην παρεα?

Ρε παιδια τι γινεται εδω μεσα????


Σορρυ αλλα θα ειμαι επιθετικος με ποστ που δεν προσφερουν το παραμικρο,παρα μονο τσακωμους.
100 like στις διαφορετικες πολιτισμενες αποψεις.

vag 25 δες λιγο κ την αλλη οψη του νομισματος!!!!

αυτος ο ανθρωπος εδω μεσα δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τα παντα απολυτα!!

εκει εχει λιωσει στην ερωτηση!!

δεν σου λεει τιποτα αυτο?????
 

vag25

Well-Known Member
stalaras είπε:
δεν σε είδα να αναρωτιέσαι το ίδιο σε αυτό...
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

Να αναρωτηθω γιατι?

Τις ''γνωσεις μου'' ειπε.
Απο καπου τις πηρε αυτες.Λεω γω...

Εκτος ξαναλεω αν γεννιεσαι γνωστης και δεν το ξερω.

Τελος παντων.
Παμε παρακατω.
 

3746741

Member
3746741 είπε:
vag25 είπε:
stalaras είπε:
panoslydios είπε:
Εγω τις γνωσεις μου μου μοιραζω

http://curezone.com/forums/s.asp?f=762&c=0&ob=d&m=panoslydios
μονο ελλαδα βλέπω να είσαι παντογνώστης ... στο εξωτερικό μονο ερωτήσεις κανεις... :21m::21m::21m:
τι έγινε σου απαντήσανε άμα βγάζεις κρεατοελιές από το ιώδιο ?:rifle

μλκ θα χτυπησω τον κεφαλι μου στον τοιχο με αυτα που διαβαζω.

Η γνωση ειναι εμφυτη?Γεννιεσαι με αυτην παρεα?

Ρε παιδια τι γινεται εδω μεσα????


Σορρυ αλλα θα ειμαι επιθετικος με ποστ που δεν προσφερουν το παραμικρο,παρα μονο τσακωμους.
100 like στις διαφορετικες πολιτισμενες αποψεις.

vag 25 δες λιγο κ την αλλη οψη του νομισματος!!!!

αυτος ο ανθρωπος εδω μεσα δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τα παντα απολυτα!!

εκει εχει λιωσει στην ερωτηση!!

δεν σου λεει τιποτα αυτο?????

κ οχι,το ποστ του φιλου λεει πολλα!!!

δεν ξερει τι του γινεται κ εκει ειναι μαθητης κ εδω ερχεται να το παιξει δασκαλος....διδασκαλος θα ελεγα!!!

ειναι ο ιδιος ομως ανθρωπος στον ιδιο πραγματικο χρονο.....λυπαμαι....ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο τελικα!!!

για μενα σε απλα ελληνικα:ξεβρακωμα!
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
vag 25 δες λιγο κ την αλλη οψη του νομισματος!!!!

αυτος ο ανθρωπος εδω μεσα δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τα παντα απολυτα!!

εκει εχει λιωσει στην ερωτηση!!

δεν σου λεει τιποτα αυτο?????

Μου λεει ναι, οτι δεν ειναι θεος και απο καπου μαθαινει.

Μου υπενθυμιζει επισης οτι τις γνωσεις μας ολοι τις πηραμε απο καπου.Και μαλιστα ναι ,κι ομως ρωταγαμε για να μαθουμε.

Ρε παιδια τι ακριβως συζηταμε τωρα , καταλαβαινουμε?


3746741 είπε:
για μενα σε απλα ελληνικα:ξεβρακωμα!

ε????
μου κανεις πλακα φανταζομαι:p

Σας εχω ξαναπει οτι δεν φταινε οι αλλοι αν εσεις τον βλεπετε θεο προς αμφισβητηση.
Εγω τον βλεπω ανθρωπο σκετο.
 

3746741

Member
vag25 είπε:
3746741 είπε:
vag 25 δες λιγο κ την αλλη οψη του νομισματος!!!!

αυτος ο ανθρωπος εδω μεσα δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τα παντα απολυτα!!

εκει εχει λιωσει στην ερωτηση!!

δεν σου λεει τιποτα αυτο?????

Μου λεει ναι, οτι δεν ειναι θεος και απο καπου μαθαινει.

Μου υπενθυμιζει επισης οτι τις γνωσεις μας ολοι τις πηραμε απο καπου.Και μαλιστα ναι ,κι ομως ρωταγαμε για να μαθουμε.

Ρε παιδια τι ακριβως συζηταμε τωρα , καταλαβαινουμε?

καταλαβαινουμε οτι ο ιδιος ανθρωπος εδω δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τις αποψεις απολυτα!κατι που εχεις σημειωσει κ εσυ!

οτι σε πραγματικο χρονο,στον ιδιο χρονο καπου παρουσιαζεται ως μαθητης κ καπου ως δασκαλος!

πες μου ποτε ρωτησε εδω μεσα το οτιδηποτε??

μηπως αργει να απαντησει στις ερωτησεις μου γιατι ψαχνει ακομα τις απαντησεις σε ξενα φορουμ??
μαλλον το πιο πιθανο σεναριο που ο ιδιος με την συμπεριφορα του φιλε vag με οδηγησε!!
 

vag25

Well-Known Member
3746741 είπε:
vag25 είπε:
3746741 είπε:
vag 25 δες λιγο κ την αλλη οψη του νομισματος!!!!

αυτος ο ανθρωπος εδω μεσα δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τα παντα απολυτα!!

εκει εχει λιωσει στην ερωτηση!!

δεν σου λεει τιποτα αυτο?????

Μου λεει ναι, οτι δεν ειναι θεος και απο καπου μαθαινει.

Μου υπενθυμιζει επισης οτι τις γνωσεις μας ολοι τις πηραμε απο καπου.Και μαλιστα ναι ,κι ομως ρωταγαμε για να μαθουμε.

Ρε παιδια τι ακριβως συζηταμε τωρα , καταλαβαινουμε?


καταλαβαινουμε οτι ο ιδιος ανθρωπος εδω δεν εχει ρωτησει ποτε τιποτα κ παρουσιαζει τις αποψεις απολυτα!κατι που εχεις σημειωσει κ εσυ!

οτι σε πραγματικο χρονο,στον ιδιο χρονο καπου παρουσιαζεται ως μαθητης κ καπου ως δασκαλος!

πες μου ποτε ρωτησε εδω μεσα το οτιδηποτε??

μηπως αργει να απαντησει στις ερωτησεις μου γιατι ψαχνει ακομα τις απαντησεις σε ξενα φορουμ??
μαλλον το πιο πιθανο σεναριο που ο ιδιος με την συμπεριφορα του φιλε vag με οδηγησε!!


Απλα δεν μου λεει κατι αυτο που λες.Δεν δειχνει κατι παραπανω.Το οτι ειναι απολυτος ισχυει,ανεξαρτητα απο ολα αυτα.
Και εδω μεσα εχει κανει ερωτησεις παντως.Οχι οτι εχει σημασια.
 

3746741

Member
ολοι ανθρωπο σκετο τον βλεπουμε vag!

να σαι σιγουρος γιαυτο!

βλεπω οτι εχεις κολησει σε κατι κ νομιζω οτι αυτο δεν βοηθαει να δεις ολο το πραγμα ως εχει.....μπορει να κανω κ λαθος....ετσι ομως αισθανομαι..

δεν εχουμε διαθεση για επιθεση!

ολοι περιμενουμε φωτογραφιες...αποδειξεις....απαντησεις σε ερωτηματα....ομως μεχρι τωρα τιποτα φιλε!!

δεν σου λεει ουτε αυτο κατι???
 

vag25

Well-Known Member
Δεν αισθανομαι οτι εχω κολλησει σε κατι.
Απο αυτα που λεει,ενα πραγμα εχω ακολουθησει και θεωρω οτι τα μισα τουλαχιστον που λεει ειναι λαθος ή περιεργα.Ουτε αυτο εχει σημασια ομως.Το τι πιστευω εγω.

Υπερασπιζομαι τον διαλογο και μονο αυτον.Σε αυτο σιγουρα εχω κολλησει.
Οπως εχω κολλησει και με τα ποστ που χλευαζουν.

Εσυ δεν εχεις διαθεση για επιθεση ,αλλοι ομως εχουν...
 
Μπλουζα