Ετοιμος για ahc

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καλος εως τωρα φιλε. Και απο οτι ειδα μπηκαν αναμεσα και σε μαμα μαλλια. Θα εχεις κι αλλη βελτιωση τους επομενους μηνες. Εδειξε απο τωρα.
Επισης και η φυσικοτητα πολυ καλη στην οποια βοηθησε οτι ειχες και καποιες τριχες στη hairline.
Καλη συνεχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Σας ευχαριστώ. Απλά ξαφνικά δεν μου εμφανίζει το βίντεο αν το ανοίξω με το κινητό, ενώ εχθές το έβλεπα. Στον υπολογιστή όμως είναι οκ. Κάτι με τον browser ίσως.
 

Tsek

Well-Known Member
Πολυ καλος εως τωρα φιλε. Και απο οτι ειδα μπηκαν αναμεσα και σε μαμα μαλλια. Θα εχεις κι αλλη βελτιωση τους επομενους μηνες. Εδειξε απο τωρα.
Επισης και η φυσικοτητα πολυ καλη στην οποια βοηθησε οτι ειχες και καποιες τριχες στη hairline.
Καλη συνεχεια.
Ευτυχώς ναί,είχα hairline και αυτό βοήθησε. Δεν την πείραξα καθόλου να την μεγαλώσω κλπ.Αναγκαστικά μπήκαν ανάμεσα σε όλα τα μαμά μαλλιά.
 

Johnyberg

New Member
Καλησπερα, φιλε Tsek επειδη ενδιαφερομαι και εγω για μεταμοσχευση στην εν λογω κλινικη, θα ηθελα μια τιμη. Αν εχεις προβλημα να το πεις εδω, στειλε μου ενα μνμ. Καλη συνεχεια και καλη φυτρωση!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τσεκ πολυ καλα ρε φιλε. Νομιζω πρεπει να εισαι πολυ ικανοποιημενος εως τωρα. Εχεις μεγαλη βελτιωση.

Johny για μια συνεδρια οπως εκανα εγω στο τριχιλιαρο περιπου παει. Διπλη κοντα στα 5000.

Tsek εχεις πει εσυ ποσο κοστισε;
Παντως παρολο που ειχες και μαμα μαλλια στη περιοχη πηγε καλα.
 
tsek πολύ καλα πηγε. πρεπει να επιασες καλη φυτρωση.

τελικά τοπικ πότε αρχισες να βαζεις και γυμναστηριο να κανεις μετα τη μμ;

εμαθες τη πυκνοτητα / cm περιπου ειναι αυτη που εχεις τωρα ζωνη Α;
 

Tsek

Well-Known Member
tsek πολύ καλα πηγε. πρεπει να επιασες καλη φυτρωση.

τελικά τοπικ πότε αρχισες να βαζεις και γυμναστηριο να κανεις μετα τη μμ;

εμαθες τη πυκνοτητα / cm περιπου ειναι αυτη που εχεις τωρα ζωνη Α;
Δεν χρειάστηκε να ξαναχρησιμοποιήσω τοπικ. Γυμναστήριο στο 20 ήμερο περίπου αν θυμάμαι καλά. Για περαιτέρω λεπτομέριες κλπ δεν ασχολήθηκα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Σημερινές φωτογραφίες στους 6.5 μήνες οι οποίες θα είναι και οι τελευταίες που ανεβάζω. Το μόνο αδύναμο σημείο όπως έχω ξαναπεί είναι το crown όπου μπήκαν τα λιγότερα μοσχεύματα και επι της ουσίας έγινε ένα γλυκό σβήσιμο. Αν δώσει κάτι ακόμα στους επόμενους μήνες καλώς, αλλιώς και έτσι είμαι υπερ ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα. Έχω περιθώριο σε γκραφς για άλλη μία μεγάλη συνεδρεία της τάξεως των 2,500 με 3.000 που την κρατάω καβάτζα για το μέλλον για οποιοδήποτε λόγο. Οι φωτογραφίες είναι σε φως ή φάτσα στον ήλιο σε σημείο τόσο που χάνεται η ρίζα της τρίχας μου απο την αντανάκλαση και 2 είναι με τα μαλλιά ανάκατα για να φανεί πόσο περνάει ανάμεσά τους το φως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

sadel

Active Member
ειναι καλο το αποτελεσμα. ελπιζω να μεινει ετσι γιατι σου πηρε μοσχευματα απο μη ασφαλη περιοχη. βλεπε κραουν
 

naruto

Well-Known Member
@Tsek πολυ ωραιος να το χαιρεσε το αποτελεσμα,και θα δωσει κ λιγακι ακομα παραπανω μεχρι το 12 μηνο.
Θυμασαι που ηθελες να κανεις μονη συνεδρια αλλα τελικα αλλαξες γνωμη και πηγες για διπλη.Το αποτελεσμα σε δικαιωσε πιστευω.
Οι κροταφοι ειναι ανοιχτοι,περισσοτερο σε NW 2 φερνουν,αλλα οκ οταν η πυκνοτητα ειναι καλη δε πειραζει.
Αν εχεις αλλα 3000 μοσχευματα ακομα δοτρια εισαι παρα πολυ ανετος.Παιζεις μπαλιτσα οπως θες.Ελπιζω να μην χρειαστει να ξαναμπεις παντως
 

Tsek

Well-Known Member
ειναι καλο το αποτελεσμα. ελπιζω να μεινει ετσι γιατι σου πηρε μοσχευματα απο μη ασφαλη περιοχη. βλεπε κραουν

Θέτεις κάτι σωστό που το έχω σκεφτεί, αλλά και 500 με 800 γκραφς σηκώνω να τα χάσω και να μην είναι αντιαισθητικό αποτέλεσμα την επόμενη 10ετία. Καλά να μαστε και βλέπουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tsek

Well-Known Member
@Tsek πολυ ωραιος να το χαιρεσε το αποτελεσμα,και θα δωσει κ λιγακι ακομα παραπανω μεχρι το 12 μηνο.
Θυμασαι που ηθελες να κανεις μονη συνεδρια αλλα τελικα αλλαξες γνωμη και πηγες για διπλη.Το αποτελεσμα σε δικαιωσε πιστευω.
Οι κροταφοι ειναι ανοιχτοι,περισσοτερο σε NW 2 φερνουν,αλλα οκ οταν η πυκνοτητα ειναι καλη δε πειραζει.
Αν εχεις αλλα 3000 μοσχευματα ακομα δοτρια εισαι παρα πολυ ανετος.Παιζεις μπαλιτσα οπως θες.Ελπιζω να μην χρειαστει να ξαναμπεις παντως

Ευχαριστώ πολυ. Αν έβγαινα πιό έξω για να κατεβάσω hairline ή να κλείσω κροτάφους, θα έχανα στο τελικό αποτέλσμα.
( Σε φυσικότητα-πυκνότητα). Είχατε δίκαιο για την διπλή, ευτυχώς το συνειδητοποίησα !!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καλο το αποτελεσμα ακομη και στη φωτο στον ηλιο. Πρεπει να εισαι πολυ χαρουμενος.
Στο συνολικο αποτελεσμα θα βελτιωθει κι αλλο αυτο ειναι σιγουρο.
Βαλε και μια τη φωτο προ μμ καπου την ειχα δει.
Εγω θα ελεγα να ανανεωσεις παλι στους 8-9 μηνες που θα ολοκληρωθει.
 

Tsek

Well-Known Member
Πολυ καλο το αποτελεσμα ακομη και στη φωτο στον ηλιο. Πρεπει να εισαι πολυ χαρουμενος.
Στο συνολικο αποτελεσμα θα βελτιωθει κι αλλο αυτο ειναι σιγουρο.
Βαλε και μια τη φωτο προ μμ καπου την ειχα δει.
Εγω θα ελεγα να ανανεωσεις παλι στους 8-9 μηνες που θα ολοκληρωθει.
Ότι φωτό έβαλα πριν την επέμβαση ήταν και κολακευτική γιατί η τρίχα φαινόταν χοντρή και διπλάσια σε ογκο λόγο βαφής μέχρι την ρίζα. Τις τελευταίες μέρες πριν της επέμβαση που δεν έκανα τίποτα στο μαλλί απο βαφές είδα πόσο ακόμα πιο άδειος ήμουν.
 
Μπλουζα