Εσείς τι πιστεύετε?

Στην επόμενη 5 ετια πιστεύετε θα λυθεί το πρόβλημα ΑΑ?

  • Ναι, το πιστεύω

    Ψηφοφορίες: 7 9.7%
  • Ισως, δεν είμαι σίγουρος

    Ψηφοφορίες: 9 12.5%
  • Όχι, δεν νομίζω

    Ψηφοφορίες: 56 77.8%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    72

Chs

Μέλος του προσωπικού
Καλησπέρα σε όλους και όλες! Είπα να κάνω ένα γκάλοπ για το τι πιστεύει ο κάθε ένας από εμάς ξεχωριστά στο αν στην επόμενη 5 ετια θα έχουμε οριστική λύση στο θέμα " Ανδρογεννετική Αλωπεκία" ^-^
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
εδω ανακαλυφτηκε το μποζονιο το σωματιδιο του θεου , το φαρμακο της φαλακρας δεν θα βρεθει??
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Μαρέσεις ANKAR! Ξεπέρασες την Amita Motion σε θετική ενέργεια!! Έτσι πάμε γερά!! :7m: Ψηφίστε κόσμε τα πιστεύω σας!
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν υπάρχει περίπτωση να δούμε φως γιατί κονομάνε αλλιώς περισσότερα. Άσε που εντελώς οριστική λύση δεν βρήκαν ακόμη αλλά ειναι κοντά. Αλλά δεν θα την λανσάρουν ποτέ όπως και δεν γιατρεύουν οριστικά τον καρκίνο.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
danceworld_2001 είπε:
Δεν υπάρχει περίπτωση να δούμε φως γιατί κονομάνε αλλιώς περισσότερα. Άσε που εντελώς οριστική λύση δεν βρήκαν ακόμη αλλά ειναι κοντά. Αλλά δεν θα την λανσάρουν ποτέ όπως και δεν γιατρεύουν οριστικά τον καρκίνο.

Αν και σκληρό.. μου μοιάζει αληθινό. :( Έχω πάντως μια ελπίδα ότι κάτι καλύτερο τουλάχιστον θα γίνει τα επόμενα χρόνια..
 

kos1987

New Member
Οριστικη λυση διαθεσιμη στο ευρυ κοινο στην επομενη 10ετια.
Ηδη υπαρχει, την παρουσιασαν προσφατα οι Ιαπωνες, με σκοπο την αναγεννηση οργανων, οι τριχες απλα ηταν σαν επιδειξη, για να δεις οτι μας εχουν στο φτυσιμο, αλλα που θα παει?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
kos1987 είπε:
Οριστικη λυση διαθεσιμη στο ευρυ κοινο στην επομενη 10ετια.
Ηδη υπαρχει, την παρουσιασαν προσφατα οι Ιαπωνες, με σκοπο την αναγεννηση οργανων, οι τριχες απλα ηταν σαν επιδειξη, για να δεις οτι μας εχουν στο φτυσιμο, αλλα που θα παει?

Ωραίο αυτό που είπες Κος και συμφωνώ διότι παρακολουθώ το όλο θέμα.. όμως πιστεύω για να μπορέσουμε να κάνουμε κάτι τέτοιο θα πρέπει να πουλήσουμε ότι έχουμε και δεν έχουμε (αν έχουμε μεχρι τότε) και μην σου πω να πουληθούμε και εμείς οι ίδιοι για να το κάνουμε... αν π.χ. βλέπω τώρα που λένε για μεταμοσχεύσεις 10,000 και βάλε ευρώ τι να υποθέσω για αυτό?? :'(
 

MANKAR

Active Member
kos1987 είπε:
Οριστικη λυση διαθεσιμη στο ευρυ κοινο στην επομενη 10ετια.
Ηδη υπαρχει, την παρουσιασαν προσφατα οι Ιαπωνες, με σκοπο την αναγεννηση οργανων, οι τριχες απλα ηταν σαν επιδειξη, για να δεις οτι μας εχουν στο φτυσιμο, αλλα που θα παει?

απο που το συμπερανες οτι μας εχουν στο φτυσιμο??αν βρηκαν την λυση σε λιγο καιρο δεν θα ξαιρουμαι την πατεντα και τα προ'ι'οντα που χρισημοποιηθηκαν ωστε να την δοκιμασουμαι μονοι μας??
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Αν το πάμε έτσι αυτοί είναι ικανοί να αφήσουν ουσίες να διαρρεύσουν στο φως (σαν πειραματισμό σε πρώτο στάδιο) που να κάνουν εκπληκτική δουλειά χωρίς να μας πουν και τίποτα για sides, με αποτέλεσμα να το πάρουμε όλοι (γιατί θα φύγουμε με μπαντιλίκια να βάλουμε στο κρανίο μας) και μετά να μας κρατάνε από αλλού! Υποθέσεις επ. φαντασίας μπορούμε να κάνουμε αβέρτα με τα γουρούνια του κέρδους από το πρόβλημα των ανθρώπων.. εγώ συμφωνώ με όσους έχουν πει το εξής: Αν το τέλειο φάρμακο βρεθεί, θα βρεθεί από άτομα σαν και εμάς. Αλλά ότι περιμένω μεγάλη εξέλιξη στα επόμενα κοντινά χρόνια και μάλιστα θετική, την περιμένω ..


Επίσης φίλοι μου έχετε σκεφτεί αν από αύριο σταματούσαν όλοι μα όλοι οι άνθρωποι με ΑΑ (η έστω μεγάλο ποσοστό) να ασχολείται με όλα αυτά τα φάρμακα τις λοσιόν τις θεραπείες και όλα, πόσο μεγάλη ζημιά θα πάθαιναν όλες αυτές οι εταιρίες και τα εργαστήρια?? Δεν θα ήταν αναγκασμένοι να βγάλουν κάτι πιο "αληθινό" στο φως με πραγματικά αποτελέσματα να μας ξανακερδίσουν και να μας κάνουν να ασχοληθούμε με το πρόβλημα μας ξανά? Φυσικά και ναι.. και μάλιστα με πραγματική επιτυχία αυτή τη φορά.. όμως και αυτό είναι σενάριο επ. φαντασίας γιατί κανεις δεν θα το κάνει...απλά..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Ψήφισα το 2, με την διάδοση του ίντερνετ κάθε άνθρωπος σε όλο το κόσμο έχει ξυπνήσει. Ψάχνετε, πειραματίζετε, και δεν περιμένει την λύση απο την βιομηχανία και τα έτοιμα προιόντα.
Δεν έχω και πολλές ελπίδες... αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
χμμμμμμμμ!!!!!μαλιστα!!
οριστικη λυση.......
υπαρχει!υπο την προυποθεση οτι ο καθε ενας θα συνεχισει να ακολουθει την θεραπεια που του εδωσε αποτελεσματα.
δεν γινεται να διακοψει καποιος την θεραπεια του και να συνεχιζει να εχει τα αποτελεσματα της,τουλαχιστον δεν εχει βρεθει κατι τετοιο ακομα.
λυση για τον καθε εναν υπαρχει αρκει να εχει βρει τι θα δουλεψει στο δικο του σωμα(το εχω ξανα αναφερει ε?)
δεν ψηφιζω τιποτα:m04:
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Fenimore είπε:
Ψήφισα το 2, με την διάδοση του ίντερνετ κάθε άνθρωπος σε όλο το κόσμο έχει ξυπνήσει. Ψάχνετε, πειραματίζετε, και δεν περιμένει την λύση απο την βιομηχανία και τα έτοιμα προιόντα.
Δεν έχω και πολλές ελπίδες... αλλά ποτέ δεν ξέρεις.

+1


kapamarou είπε:
χμμμμμμμμ!!!!!μαλιστα!!
οριστικη λυση.......
υπαρχει!υπο την προυποθεση οτι ο καθε ενας θα συνεχισει να ακολουθει την θεραπεια που του εδωσε αποτελεσματα.
δεν γινεται να διακοψει καποιος την θεραπεια του και να συνεχιζει να εχει τα αποτελεσματα της,τουλαχιστον δεν εχει βρεθει κατι τετοιο ακομα.
λυση για τον καθε εναν υπαρχει αρκει να εχει βρει τι θα δουλεψει στο δικο του σωμα(το εχω ξανα αναφερει ε?)
δεν ψηφιζω τιποτα:m04:

Ναι τα έχεις, αλλά είσαι ραπερ :p Δεν λέω περισσότερα διότι έχεις δίκιο.

Και βασικά ακολουθείς μια σοφή σκέψη "τίποτα πιο μόνιμο εκ του προσωρινού" - like :14m:
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
xDante είπε:
μα την έχουμε βρεί ήδη VPA και τα μυαλά στο μπλεεεντεεερρρρρρρρρρ

xDante αδερφέ μου.. είσαι πολύ αισιόδοξος και μαρέσει! Δίνεις δύναμη! Μήπως η χαρά ξυπνά τα τριχοθυλάκια τελικα :chinscratch
 

arhs

Member
Δεν θα βρεθεί ποτέ σιγά μην κλείσουν της κλινικές.. παίζουν πολλα λεφτά δεν συμφέρει κανένα τους.. Τόσες βιομηχανίες που παράγουν φάρμακα.. Εγώ πάντως το πείρα απόφαση και τα παράτησα αφού και το προσκαρ δεν με έπιασε. 1/5 χρόνο ξενέρωσα άσχημα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

arhs

Member
Μέχρι πρόπερσι στο φόρουμ είχε καινούριες μελέτες που δίνα ναι ελπίδες φέτος που έχω μπει κανένα 5 φορές μόνο άρθρα με μεταμόσχευσοις βλέπω.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Μέχρι πρόπερσι στο φόρουμ είχε καινούριες μελέτες που δίνα ναι ελπίδες φέτος που έχω μπει κανένα 5 φορές μόνο άρθρα με μεταμόσχευσοις βλέπω.

Ναι, τα τελευταια 1-2 χρονια εχει πεσει πολυ βαρος σε νηματα με παρουσιασεις μεταμοσχευσεων, οπως το λες. Ειναι κριμα, αλλα δε φαινεται να υπαρχει καποια αλλη ελπιδοφορα θεραπεια να συζητησουμε πια. Μινοξ και φινα ειναι τα μονα γνωστα και αποτελεσματικα. Καθε μερα στα recent threads, βλεπεις περιπου 4 στα 6 νηματα σχετικα με μεταμοσχευσεις και τ αλλα 2 ειναι ειτε για περενεργειες φινας, ειτε ερωτηση απο νεο μελος, ειτε γενικη συζητηση για αλλο θεμα. Ειμαστε σε περιοδο στασιμοτητας δυστυχως στο φορουμ
 

pithikas

Well-Known Member
Μέχρι πρόπερσι στο φόρουμ είχε καινούριες μελέτες που δίνα ναι ελπίδες φέτος που έχω μπει κανένα 5 φορές μόνο άρθρα με μεταμόσχευσοις βλέπω.
Mια χαρά θεραπείες θα βγούνε. Επειδή δεν ασχολείται το hairlossgrtransplant δε σημαίνει πως δεν υπάρχουν θεραπείες σε εξέλιξη.
Απλά έχουν εξαφανιστεί παλιά μέλη που το ψάχνανε όπως ο Γκόμι, ενώ τους υπόλοιπους μας μπανάρουν για να κάνουν τους χρήστες να απελπίζονται και να την ψάχνουν μόνο στις μεταμοσχεύσεις και να παίρνουν ποσοστά οι διάφοροι πωλητές που δρουν ανεξέλεγκτοι εδώ μέσα, με τις άθλιες μεταμοσχεύσεις.
Πολιτική του φόρουμ είναι. Το 2019 θα υπάρχουν νέες θεραπείες-α.
 
Μπλουζα