Επιλογη κλινικης

Giorgos-3

Well-Known Member
Το κοστος ειναι μαζι με την θεραπεια,χωρις ειναι κατω απο 5000 κ μιλαμε για FUT που υποτιθεται ειναι πιο οικονομικο,αυτα μου προτεινε,αν κανω τη μμ τα 70 αφαιρουνται απο τη συνολικη τιμη,τι να πω δε ξερω..
Σε βρηκε άπειρο κ σε βαράει αλύπητα βλεπω ...ξέπουπουλιασμα σε κεφαλι κ τσέπη !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Τώρα κάνεις κάτι ερωτήσεις κ εσύ...
Θα βάλεις το χεράκι πιο βαθεια στο τσεπάκι κ θα βρεις γιατρο, προσοχή θέλει μόνο για σοκ λος.

Ολοκαίνουριος θα γινεις
Και εγω το βλεπω θελω πύκνωση στο hairline και στην α’ ζώνη!
Με ποσα grafts πιστευεις «καθαρίζω»;
 

tasos33

Well-Known Member
Και εγω το βλεπω θελω πύκνωση στο hairline και στην α’ ζώνη!
Με ποσα grafts πιστευεις «καθαρίζω»;
Δημήτρη είναι δύσκολο να κάνουμε εκτίμηση, έχεις μακρυ μαλλι σχετικά. Το μόνο βέβαιο είναι πως επειδή τα τρίγωνα κια σου είναι μπροστά και πυκνα, όπως και τα πλαινα πρέπει να πυκνώσεις αρκετά τη hairline.
Λογικά 1500 τουλάχιστον μαζί με α ζώνη.
 

Georgie

Well-Known Member
IMG_3759.JPG IMG_3759.JPG IMG_3759.JPG Καλησπέρα και απο εμένα
Πρωτη φορα σχολιάζω στο forum και θελω να σας ευχαριστήσω γιατι κατα καιρούς διαβάζω τα σχόλια που με εχουν βοηθήσει κυρίως ψυχολογικά να πάρω την απόφαση για μμ.
Ειμαι στην ηλικια των 50 και το προβλημα ειναι οτι πάντα είχα αδύνατα μαλλια με σαφή υποχώρηση της hairline , θα έλεγα nw3 χωρις να ειμαι σίγουρος .θεραπειες με φίνα και μινοξ δεν εχω κανει ποτε αφού φοβάμαι τις παρενέργειες
Έκλεισα απο το τηλεφωνο ραντεβού στην AHC για το μηνα Μάιο , επίσης μου είπαν οτι αν θελω να μιλήσω με τον κ Βεκρή το κόστος ειναι στα 100 € αλλα ειναι δωρεάν με τη διευθύντρια της κλινικής
Επίσης μου είπαν αν ειναι δυνατόν να στείλω φωτογραφίες για να μου δώσουν κατεύθυνση και κόστος και θα μπορούσε να γινει η μμ το καιρο που θα ειμαι στην Αθηνα ερχόμενος απο το εξωτερικό που ζω !
Η κλινική εχει καλα reviews στο forum και γι αυτο απευθύνθηκα εκει .
Θα ανεβάσω και μια φωτο
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Προβολή συνημμένου 21090 Προβολή συνημμένου 21090 Προβολή συνημμένου 21090 Καλησπέρα και απο εμένα
Πρωτη φορα σχολιάζω στο forum και θελω να σας ευχαριστήσω γιατι κατα καιρούς διαβάζω τα σχόλια που με εχουν βοηθήσει κυρίως ψυχολογικά να πάρω την απόφαση για μμ.
Ειμαι στην ηλικια των 50 και το προβλημα ειναι οτι πάντα είχα αδύνατα μαλλια με σαφή υποχώρηση της hairline , θα έλεγα nw3 χωρις να ειμαι σίγουρος .θεραπειες με φίνα και μινοξ δεν εχω κανει ποτε αφού φοβάμαι τις παρενέργειες
Έκλεισα απο το τηλεφωνο ραντεβού στην AHC για το μηνα Μάιο , επίσης μου είπαν οτι αν θελω να μιλήσω με τον κ Βεκρή το κόστος ειναι στα 100 € αλλα ειναι δωρεάν με τη διευθύντρια της κλινικής
Επίσης μου είπαν αν ειναι δυνατόν να στείλω φωτογραφίες για να μου δώσουν κατεύθυνση και κόστος και θα μπορούσε να γινει η μμ το καιρο που θα ειμαι στην Αθηνα ερχόμενος απο το εξωτερικό που ζω !
Η κλινική εχει καλα reviews στο forum και γι αυτο απευθύνθηκα εκει .
Θα ανεβάσω και μια φωτο
Καλησπέρα φίλε μου σε ποια χώρα του εξωτερικού ζείς;
Εκει εκανες την ερευνά σου;
 

Georgie

Well-Known Member
Καλησπερα Δημήτρη
Αγγλια ζω και σκεφτόμουν αρχικά για Τουρκια
Παράλληλα όμως διάβασα και καλες κριτικές όσον αφορά αποτέλεσμα και κόστος για την AHC
και είπα γιατι να μη πάρω μια γνώμη?
 

Georgie

Well-Known Member
Καλησπερα,
Αν δεν συντρεχει οικονομικος λογος τοτε δαγκωτο Erdogan και Asmed hair clinic!
Ευχαριστώ πολυ για τη συμβουλή , θα κοιτάξω για τη κλινική που αναφέρεις
Βέβαια επειδή ειμαι εντελώς άσχετος με τις τιμες όπως και για το ποσα τριχοθυλακια χρειάζονται για ενα καλο αποτέλεσμα στη περίπτωση μου το κόστος σίγουρα με ενδιαφέρει αλλα δε θα το ρισκάρω σε σχεση με τη ποιότητα .
 
  • Like
Reactions: tol

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
2.5€/graft η τιμη
Τωρα για των αριθμο των grafts θα χρειαστεις συναντηση!
Ισως σου πουνε και απο φωτογραφιες αλλα το δια ζώσης σιγουρα ειναι πιο safe!
 

Georgie

Well-Known Member
2.5€/graft η τιμη
Τωρα για των αριθμο των grafts θα χρειαστεις συναντηση!
Ισως σου πουνε και απο φωτογραφιες αλλα το δια ζώσης σιγουρα ειναι πιο safe!
Σίγουρα
Ευχαριστώ πολυ
Υποθέτω και στις Ελληνικές κλινικές περίπου το ίδιο κόστος ειναι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Μακάρι , ελπιζω να μη χρειαζόμαι μεγάλο αριθμό
Μεχρι 2000 grafts μπορω να το αντέξω :)
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Δεν ειπα για hairline 20άρη
Ουτε εγω στα 34 δεν ειχα κανει hairline 20αρη και βασικα κανενας σοβαρος γιατρος δε θα σου εκανε κατι τετοιο αλλα γενικα για ενα πυκνο αποτελεσμα θελεις περιπου 3000-3500 grafts!
 

Georgie

Well-Known Member
Εχεις δίκιο Δημήτρη
Όπως σου είπα ειμαι άσχετος
Τελευταία που επιδεινώθηκε η εικόνα κάπως άρχισα και ψάχνομαι
Μολις είδα κατι φωτο με 2000 grafts και ειναι μονο κρόταφοι και λιγο ζώνη Α α
Οι 3000+ ακούγονται πιο ρεαλιστικό
Αλήθεια τι τιμες περίπου δίνει ο Βεκρής ?
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
3000€ για 2500 grafts για να την κανει ένα μέλος της ομάδας του. Για να την κάνει ο Βεκρής το ποσό γινόταν 7000€.
Γενικα στις Ελληνικες κλινικες οι τιμες «παζαρευονται» και φυσικα η θα παρεις πολυ μικροτερη αποδειξη απο το συμφωνημενο ποσο η και καθολου!
Αν θες αποδειξη κανονικα τοτε θα πληρωσεις και το ΦΠΑ!!!
 
Μπλουζα