Επιλογη κλινικης

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αυτά είναι πταίσματα.
Τα διορθώνεις εύκολα.
Το μαλλί σε αυτό το μήκος και πλάγια κοντά ξυρισμένο θα είναι σούπερ.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αν ο στόχος είναι να βελτιωθει η εικονα να εισαι δλδ αισθητα καλυτερος απο οτι πριν την μμ τοτε ναι ο στοχος επιτεύχθει.
 

konelos

Active Member
Συνέχισε να ψάχνεις..!!!
= Ψάξε για κάτι άλλο ;
Απ' ότι έχω καταλάβει είστε όλοι της γνώμης ότι για καλό αποτέλεσμα πρέπει να φύγουμε εκτός Ελλάδος, εγώ δεν μπαίνω όμως αεροπλάνο, ένα ταξίδι οδικώς Τουρκία θα μπορούσα να το κάνω συνδιάζοντας διακοπούλες, δεν μου κάθεται καλά όμως να τα ακουμπήσω στους φίλους μας γείτονες.
 

Botched

ΑΠΟ ΠΤΥΧΙΑ & ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΧΟΡΤΑΣΑΜΕ
Λάθος.! Δεν σε προτρέπω να χειρουργηθείς εκτός Ελλαδος, εννοώ να συνεχίσεις να ψάνεις μέχρι να συναντήσεις αυτόν με τον οποίο θα συμφωνήσει το ένστικτο σου οτι θα σου πραγματοποιήσει αυτό ακριβώς που θα συμφωνήσετε.!
Εγώ την έχω πατήσει και τώρα πρέπει να κανω διορθωτική εμέμβασα, αν αυτό βέβαια ειναι ασφαλές και δεν υπάρχει κίνδυνος στη προσπάθεια πύκνωσης να χάσω αυτά που εβαλα πριν ενα χρόνο.! Αλλιώς θα μείνω με ένα σκοροφαγωμένο κεφάλι που μου χάρισε ο expert γιατρός με τα πτυχία και τίτλους διακρίσων σε Ελλάδα και εξωτερικό.! Υπ όψιν ότι εγώ ειχα πολύ μικρό πρόβλημα το οποίο θα μπορούσα να είχα λύσει με ελάχιστα μοσχεύματα σε έναν πραγματικά αξιόλογο γιατρό που πράγματι θέλει να προσφέρει το καλύτερο.! Μη μασάτε λοιπόν σε ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ ιντερνετικές φωτογραφίες και βίντεο, ρωτήστε παιδιά απο εδω μέσα που ήδη εχουν υποβληθεί σε προσθετική επέμβαση και ίσως κάποιοι να έχουν το χρόνο και τη διάθεση να τους δείτε και απο κοντά για να κρίνετε απο πρώτο χέρι.!
Μεγάλη Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η που θα πάτε, μεγάλη προσοχή στο μπλά μπλά τους.! Εσύ έχεις το πάνω χέρι εσύ θα τον προσλάβεις και θα τον πληρώσεις.! Ο γιατρός θα σου δώσει συνέντευξη για το αν έχει τις ικανότητες και τη τίμια θέληση να πραγματοποιήσει αυτό που θα σου τάξει.! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η λοιπόν γιατί απο κάποιους το θέμα εχει ξεφύγει απο την ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ και έχει καταλήξει σε ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ .!
 

konelos

Active Member
Από όσο έχω διαβάσει εγγυημένο αποτέλεσμα δεν μπορούμε να έχουμε σε κανέναν εγχώριο, άλλοι πήραν καλό αποτέλεσμα και άλλοι δάκρυσαν, άρα οποιαδήποτε επιλογή στην Ελλάδα έχει μεγάλο ρίσκο σε σχέση με τον Ερντογάν πχ που τα ποσοστά επιτυχίας είναι πολύ μεγάλα.
Θα ανοίξω και thread με το πρόβλημα μου για συμβουλές, δεν είμαι βαρύ περιστατικό.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Αφου υπαρχει το «σίγουρο» της Asmed μην ξυνεσαι στην κλιτσα του του τσοπανη!
Μην κανεις τον κασκαντερ...
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Λάθος.! Δεν σε προτρέπω να χειρουργηθείς εκτός Ελλαδος, εννοώ να συνεχίσεις να ψάνεις μέχρι να συναντήσεις αυτόν με τον οποίο θα συμφωνήσει το ένστικτο σου οτι θα σου πραγματοποιήσει αυτό ακριβώς που θα συμφωνήσετε.!
Εγώ την έχω πατήσει και τώρα πρέπει να κανω διορθωτική εμέμβασα, αν αυτό βέβαια ειναι ασφαλές και δεν υπάρχει κίνδυνος στη προσπάθεια πύκνωσης να χάσω αυτά που εβαλα πριν ενα χρόνο.! Αλλιώς θα μείνω με ένα σκοροφαγωμένο κεφάλι που μου χάρισε ο expert γιατρός με τα πτυχία και τίτλους διακρίσων σε Ελλάδα και εξωτερικό.! Υπ όψιν ότι εγώ ειχα πολύ μικρό πρόβλημα το οποίο θα μπορούσα να είχα λύσει με ελάχιστα μοσχεύματα σε έναν πραγματικά αξιόλογο γιατρό που πράγματι θέλει να προσφέρει το καλύτερο.! Μη μασάτε λοιπόν σε ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ ιντερνετικές φωτογραφίες και βίντεο, ρωτήστε παιδιά απο εδω μέσα που ήδη εχουν υποβληθεί σε προσθετική επέμβαση και ίσως κάποιοι να έχουν το χρόνο και τη διάθεση να τους δείτε και απο κοντά για να κρίνετε απο πρώτο χέρι.!
Μεγάλη Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η που θα πάτε, μεγάλη προσοχή στο μπλά μπλά τους.! Εσύ έχεις το πάνω χέρι εσύ θα τον προσλάβεις και θα τον πληρώσεις.! Ο γιατρός θα σου δώσει συνέντευξη για το αν έχει τις ικανότητες και τη τίμια θέληση να πραγματοποιήσει αυτό που θα σου τάξει.! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η λοιπόν γιατί απο κάποιους το θέμα εχει ξεφύγει απο την ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ και έχει καταλήξει σε ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ .!
Πες μας ποιος σου εκανε κακο..βοηθα τους αλλους δωσε feedback στον λαο ειναι και αυτος ο ρολος του forum!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Αλλιώς θα μείνω με ένα σκοροφαγωμένο κεφάλι που μου χάρισε ο expert γιατρός με τα πτυχία και τίτλους διακρίσων σε Ελλάδα και εξωτερικό.
Φιλε μου, σε ποιον "μεγαλοεπιστημονα" αναφερεσαι;

Μπορεις να γραψεις λιγα στοιχεια για τη μεταμοσχευση σου, ωστε να βοηθησεις υποψηφια μελλοντικα "θυματα";
 

giwrgos8888

Active Member
Αφου υπαρχει το «σίγουρο» της Asmed μην ξυνεσαι στην κλιτσα του του τσοπανη!
Μην κανεις τον κασκαντερ...
h diafora einai oti o erdogan mou anefere 6.00 grafts pou ypologizete se 13.000 me 15.000 eurw enw afti h klinikh 3.000 me 3.500 grafts kai to mono pou tha vazw meta thn epembasei mono minoxidil pantos vlepw poly kala apotelesmata.
https://www.youtube.com/user/Hairtransplantcenter
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Ναι βρε αγορινα μαζι σου ειμαι..εγω δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι το μαλλι σου αυτη τι στιγμη αλλα ο γνωστος ας πουμε αυτος που η φημη του βαση αποτελεσματων σου λεει τα διπλασια grafts απο τον αλλο τον λιγοτερο famous δεν σε προβληματιζει;δεν σου ειπανε 500grafts διαφορα εδω ειναι τα μισα μιλαμε για αποτελεσμα τελικο μερα με την νυχτα!
 

giwrgos8888

Active Member
Ναι βρε αγορινα μαζι σου ειμαι..εγω δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι το μαλλι σου αυτη τι στιγμη αλλα ο γνωστος ας πουμε αυτος που η φημη του βαση αποτελεσματων σου λεει τα διπλασια grafts απο τον αλλο τον λιγοτερο famous δεν σε προβληματιζει;δεν σου ειπανε 500grafts διαφορα εδω ειναι τα μισα μιλαμε για αποτελεσμα τελικο μερα με την νυχτα!
den exeis kai adiko se auto. paizei rolo kai h timh vevaia. me oses klinikes pantos milhsa mou eipan gia 3.000 me 3.500 se prwth fash
 

Veron

Well-Known Member
Λάθος.! Δεν σε προτρέπω να χειρουργηθείς εκτός Ελλαδος, εννοώ να συνεχίσεις να ψάνεις μέχρι να συναντήσεις αυτόν με τον οποίο θα συμφωνήσει το ένστικτο σου οτι θα σου πραγματοποιήσει αυτό ακριβώς που θα συμφωνήσετε.!
Εγώ την έχω πατήσει και τώρα πρέπει να κανω διορθωτική εμέμβασα, αν αυτό βέβαια ειναι ασφαλές και δεν υπάρχει κίνδυνος στη προσπάθεια πύκνωσης να χάσω αυτά που εβαλα πριν ενα χρόνο.! Αλλιώς θα μείνω με ένα σκοροφαγωμένο κεφάλι που μου χάρισε ο expert γιατρός με τα πτυχία και τίτλους διακρίσων σε Ελλάδα και εξωτερικό.! Υπ όψιν ότι εγώ ειχα πολύ μικρό πρόβλημα το οποίο θα μπορούσα να είχα λύσει με ελάχιστα μοσχεύματα σε έναν πραγματικά αξιόλογο γιατρό που πράγματι θέλει να προσφέρει το καλύτερο.! Μη μασάτε λοιπόν σε ΤΙΤΛΟΥΣ ΠΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΓΑΜΗΝΕΣ ιντερνετικές φωτογραφίες και βίντεο, ρωτήστε παιδιά απο εδω μέσα που ήδη εχουν υποβληθεί σε προσθετική επέμβαση και ίσως κάποιοι να έχουν το χρόνο και τη διάθεση να τους δείτε και απο κοντά για να κρίνετε απο πρώτο χέρι.!
Μεγάλη Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η που θα πάτε, μεγάλη προσοχή στο μπλά μπλά τους.! Εσύ έχεις το πάνω χέρι εσύ θα τον προσλάβεις και θα τον πληρώσεις.! Ο γιατρός θα σου δώσει συνέντευξη για το αν έχει τις ικανότητες και τη τίμια θέληση να πραγματοποιήσει αυτό που θα σου τάξει.! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η λοιπόν γιατί απο κάποιους το θέμα εχει ξεφύγει απο την ΙΠΠΟΚΡΑΤΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΡΑΞΗ και έχει καταλήξει σε ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΥΨΗΛΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ .!

Μιλας με γρίφους γεροντα
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Εγω το 2012 πριν τις μμ χωρις toppik σε εξωτερικο φωτισμο..βεβαια το 2015 που εκανα την πρωτη μμ ημουν σε χειροτερη κατασταση!
 

Συνημμένα

  • 886C189C-B4DE-4313-9464-34A01E4C59C4.jpeg
    886C189C-B4DE-4313-9464-34A01E4C59C4.jpeg
    142.6 KB · Προβολές: 133

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

Active Member
Στα αριστερα το 2016 ολοκληρωμένο αποτελεσμα απο Γκουρα με toppik!
Στα δεξια το 2018 ολοκληρωμένο αποτελεσμα απο Αναστασακη χωρίς toppik!
 

Συνημμένα

  • 8F529AF0-0486-4BE4-82E7-D0258D89CA2D.jpeg
    8F529AF0-0486-4BE4-82E7-D0258D89CA2D.jpeg
    145.9 KB · Προβολές: 156
Μπλουζα