15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Τα έχω γράψει στο νήμα για το splitting. Ο Lorenzo (και η Ισπανική σχολή αφού οι περισσότεροι είναι μαθητές του) είναι θιασώτης της χρήσης πολύτριχων και συγκεκριμένα 3τριχων (αν είναι φυσικά εφικτό) έτσι ώστε να μεγιστοποιήσει τον συνολικό αριθμό των τριχών (όπου είναι εφικτό φυσικά) στις μπροστινές ζώνες (forelock, Α, Β) εκτός φυσικά από την hairline.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ο λορενς της ισπανιας πιστεύω πως είναι πιο Συντηριτικος σε σχέση με τους μαθητές του, λογικά ο δάσκαλος ξέρει κατι παραπανω
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ σωστό Τάσο. Και εγώ πιστεύω ότι πρέπει να υπάρχει ένα μέτρο. Ένας λόγος 2.4-2.6 δίνει εξαιρετικά αποτελέσματα κάλυψης στις μπροστά ζώνες και δεν σου εξαντλεί το απόθεμα για το crown κάτι που είναι πολύ πιθανό αν πας με 2.6-2.8 μπροστά.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν νομίζω. Όπως προείπα είναι σαφές ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να έρθει ένας τοπ στην Ελλάδα ακόμα και consultation. Η αγορά είναι μικρή, περνάει κρίση και η φορολογία είναι πολύ δυσμενής.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω τι προβλέπεται αλλά σίγουρα είναι μια εξαιρετική ευκαιρία πρωτίστως για αυτούς που θα ήθελαν να προχωρήσουν σε μμ και να ξέρουν αντικειμενικά τι παίζει. Η εμπειρία μου από Ισπανία λέει ότι μπορεί να δει τη μέρα γύρω στα 25 άτομα. Το κάθε consultation κάνει γύρω στα 20λεπτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Stripar

Established Member
Είχα πάει εγώ CVIAL
Λαϊκό προσκύνημα τότε...

Όμως επειδή το νήμα που είχε ανοικτή τότε και η συμμετοχή που είχε στα consultation,
ενόχλησε πολλούς "κράχτες" ελληνικών κλινικών που γυροφέρνουν στο Forum,
κλειδώθηκε ή και διαγράφηκε (δέν είμαι σίγουρος τί απο τα δύο είχε γίνει)
δεδομένου του αθέμιτου σαμποτάζ που ως συνήθως ξεσπάει,
σε οποιαδήποτε τάση προόδου επιχειρείτε στο Forum όπως και στη χώρα.

Εικάζω ότι θα επαναληφθεί η ιστορία και με τον Loretzo και δεδομένου των «νέων φιντανιών» που κυκλοφορούνε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Και εγώ το θυμάμαι αυτό, αλλά αν θυμάμαι καλά υπήρξε λίγο ξενέρα με το χρόνο που αφιέρωσε το κάθε άτομο λόγω πολλών ατόμων και την τιμή που ήταν τσουχτερή, όσοι θυμούνται ας μας πουν.
 

athenian

Well-Known Member
Καλο θα ηταν οταν ερθει ο Ισπανος να γινουν οι συναντησεις επι πληρωμη,50-100 ευρω για παραδειγμα,για να παει πραγματικα μονο οποιος ενδιαφερεται.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλή ιδέα, και πίστωση του ποσού αν γίνει booking.

Καλο θα ηταν οταν ερθει ο Ισπανος να γινουν οι συναντησεις επι πληρωμη,50-100 ευρω για παραδειγμα,για να παει πραγματικα μονο οποιος ενδιαφερεται.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα