Ahc 5000 grafts 18-19/1/2018

Τζόνι

Member
Αν την επέμβαση την αναλάβει ο Βεκρης ανεβαίνει και η τιμή δεν ξέρω πόσο γιατί δεν ρώτησα, δεν είναι και λίγα τα 4000 , ειδικά τώρα που έχασα και την δουλειά μου, όλα μαζεμένα μου έπεσαν, τέλος πάντων θα το αφήσω για μετά τις γιορτές και θα πάω για μια ακόμα συνάντηση αυτή την φορά θα επιδιώξω να μιλήσω με κάποιον γιατρό .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ItsAllGone

Active Member
Λυση δεν ειναι τα παζαρια αλλα .....τα διαβατηρια,δυστυχως υπαρχει ενας μεγαλος αριθμος ανθρωπων που δεν ειναι διατεθημενοι να βγουν εκτος Ελλαδας και ετσι κρατανε τις τιμες ψηλα.
 

John1924

Active Member
Λυση δεν ειναι τα παζαρια αλλα .....τα διαβατηρια,δυστυχως υπαρχει ενας μεγαλος αριθμος ανθρωπων που δεν ειναι διατεθημενοι να βγουν εκτος Ελλαδας και ετσι κρατανε τις τιμες ψηλα.
H λυση ειναι τα διαβατηρια αν διαθέτεις το μπατζετ. Αν δεν το διαθετεις έχεις 2 επιλογες: ή τα παρατας και περιμενεις να τα οικονομησεις για να κανεις μμ., το οποίο σημαινει σε μεγαλυτερη ηλικια και ενδεχομένως ποτέ (μιας και πλέον τα καταναλωτικά δάνεια έχουν πεθάνει) ή προσπαθεις να πετυχεις το καλυτερο δυνατο με το διαθέσιμο σου μπατζετ, ελαχιστοποιώντας στο μέτρο του δυνατου το περιθώριο αποτυχίας και έχοντας συνειδηση των εγγενών περιορισμών των ελληνικών κλινικών.
Ο Τζονης αν δεν απατώμαι, έχει μπάτζετ με ταβάνι. Δεν βλέπω να έχει καποιες άλλες ρεαλιστικές επιλογές εκτός από αυτες τις 2 που ανέφερα.
 

Τζόνι

Member
H λυση ειναι τα διαβατηρια αν διαθέτεις το μπατζετ. Αν δεν το διαθετεις έχεις 2 επιλογες: ή τα παρατας και περιμενεις να τα οικονομησεις για να κανεις μμ., το οποίο σημαινει σε μεγαλυτερη ηλικια και ενδεχομένως ποτέ (μιας και πλέον τα καταναλωτικά δάνεια έχουν πεθάνει) ή προσπαθεις να πετυχεις το καλυτερο δυνατο με το διαθέσιμο σου μπατζετ, ελαχιστοποιώντας στο μέτρο του δυνατου το περιθώριο αποτυχίας και έχοντας συνειδηση των εγγενών περιορισμών των ελληνικών κλινικών.
Ο Τζονης αν δεν απατώμαι, έχει μπάτζετ με ταβάνι. Δεν βλέπω να έχει καποιες άλλες ρεαλιστικές επιλογές εκτός από αυτες τις 2 που ανέφερα.
Ναι όντως παραπάνω δεν μπορώ να διαθέσω,και αυτά με τα χίλια ζόρια θα τα μαζέψω.οπως και οι περισσότεροι πιστεύω
 

ItsAllGone

Active Member
Μα εγω για φθηνοτερα το λεω.....Αν εξεραισεις τον κοραυ που ειναι στα 2,5/g ολοι οι αλλοι ειναι στο 1,5/g κοντα.
 

John1924

Active Member
Μα εγω για φθηνοτερα το λεω.....Αν εξεραισεις τον κοραυ που ειναι στα 2,5/g ολοι οι αλλοι ειναι στο 1,5/g κοντα.
Μάλλον εγω παρεξηγησα. Νόμιζα ότι αναφερόσουν σε τοπ επιλογές του εξωτερικού οι οποίες είναι όντως η ιδανικότερη λύση. Αξιολογες κλινικές στο εξωτερικο που χρεωνουν τόσο λιγο δεν αμφιβαλλω ότι υπάρχουν. Απλώς δεν γνωρίζω πόσο πιο safe επιλογή αποτελούν σε σχέση με τις 2 τοπ ελληνικες.
 

dimitris50423

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωπ! Ξέρεις κάποιον που να μεσολαβεί.. για πες!!

Tsek επιταγών σου κόβουν? Το έλυσα το γρίφο του nick name σου αλλά και το avatar με το σήμα της νίκης που σε κάθε tsek που σου δίνουν αισθάνεσαι νικητής στην τοποθεσία σπίτι σου.
 

Tsek

Well-Known Member
Tsek επιταγών σου κόβουν? Το έλυσα το γρίφο του nick name σου αλλά και το avatar με το σήμα της νίκης που σε κάθε tsek που σου δίνουν αισθάνεσαι νικητής στην τοποθεσία σπίτι σου.
Οκ. Να πάει λοιπόν ο Τζονι και να πει πως ερχεται απο τον Τσεκ.
Εχω κανονισει την τιμή στα 2.200
 

minoxidilis

Active Member
Καλησπερα φιλαρακι,διαβαζω το νημα εδω και ωρα,εγω δεν εχω την εμπειρια που εχουν αλλα παιδια εδω μεσα στο θεμα τεχνικης κλπ,απλα απο προσωπικη εμπειρια θα μιλησω.Οταν εκανα την πρωτη μεταμοσχευση το 2005 στην hair line clinic ημουν στην ιδια φαση ψυχολογιας,βιαστικα να φτιαξω hair line,το αποτελεσμα για ελλαδα ηταν πολυ καλο σε σημειο που δεν καταλαβαινουν τα ατομα αν ειναι δικα μου η μοσχευματα.Το θεμα ειναι πως πανω στο αγχος πηρα την αποφαση να παρω finisteride ειχα παει στο συγγρου στο δερματολογικο και μου την προτεινε μια δερματολογος,τα αποτελεσματα ηταν φοβερα οι τριχα εγινε τουμπανο αλλα δεν ημουν στην φαση που εισαι εσυ,ημου diffuse thinner οπως ειμαι ακομα,βεβαια στο 10 μηνο εκοψα την fina γιατι ειδα τον χαρο με τα ματια μου απο παρενεργειες,βεβαια αυτο μπορει να ειναι ισχυει μονο σε μενα και σε εναν αλλο φιλο μου που μου το εκμυστηρεύτηκε πως επερνε και την εκοψε,στους ελληνες απο τι εχουμε δει η fina εχει λιγοτερες παρενεργιες,πιθανο λογο υψηλης τεστοστερονης.Στα λεω ολα αυτα για τον εξης λογο,μην βιαστεις αυτην την περιοδο να κανεις τιποτα,εισαι ψυχολογικα φορτισμενος και ειναι στανταρ πως θα παρεις λαθος αποφαση,μην ακους κανεναν,ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και δεν υπαρχει στανταρακι ασχετα αν θα κανεις μμ η αν θα παρεις φινα,κρατα τα λεφτα σου δωσε χρονο στον οργανισμο σου,βρες δουλεια και μετα σκεψου τι θα κανεις,στο τελος να ξερεις πως θα διαλεξεις το λιγοτερο κακο,ιδανικο πλεον δεν υπαρχει γιατι οπως εχω πει αμα περιμενουμε απο τον dr παπαρδελη και την καθε εταιρια που τα τσεπονει να βγαλει φαρμακο για την τριχοπτωση ξεχασε το.Οποτε δωσε χρονο κανε ερευνα διαβασε με καθαρο μυαλο ο καθενας εδω που εκανε μμ και τι αποτελεσμα ειχε,και μετα παρε αποφαση,καλο κουραγιο ξερω ποσο μπουρδελοκατασταση ειναι τα εχω φαει στην μαπα.εχω καποια λεφτα αλλα και εγω στην ερευνα ειμαι τι θα κανω.
 

Τζόνι

Member
Ευχαριστώ φίλε, όχι πλέον δεν είμαι τόσο πολύ αγχ μένος,μου έκανε κακό όλο αυτό το άγχος και είπα να ηρεμήσω, βρήκα και δουλειά και είμαι πολύ καλύτερα, έχω ρίξει σοβαρή έρευνα και έχω ψιλοκατασταλαξει,για φίνα ούτε το σκέφτομαι πλέον.ςυχαριστω για το ενδιαφέρον σου και καλές γιορτές σε όλους.
 
Μπλουζα