Ahc 5000 grafts 18-19/1/2018

Stripar

Established Member
Ναι , δέν σωνόμαστε ούτε και με αυτές!.

Μόνο η κλωνοποίηση θα αλλάξει τα δεδομένα στον χώρο των μτχ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DoctorWho

Well-Known Member
Οι τριχες στο σβερκο ειν ακριβως κστω απο τ μαλλι οποτε δν ξερω κατα ποσο θα επρεπε να συγκαταλλεγονται στο body fue.. τριχες τηςς κεφαλης ειναι κι αυτες
 

Stripar

Established Member
Αν βγαλει 2000 θα ειν καλα. Αυτα φτανουν για να ψιλοχτισεις μια καλη hairline. Απο κει κ πισω τα ξυριζεις στα 1-2mm γεμιζεις με smp τις περιοχες και αποκτας μια ικανοποιητικοτατη εικονα.
Προσπαθώ να φανταστώ την εικόνα μιας hairline των 2k , και από πίσω όλο το κεφάλι ξυρισμένο στα 1-2mm με micropigmentation.
Ένα Τσουλούφι δηλ. να ανεμίζει σε ένα ξυρισμένο κρανίο...

:confused:
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Προσπαθώ να φανταστώ την εικόνα μιας hairline των 2k , και από πίσω όλο το κεφάλι ξυρισμένο στα 1-2mm με micropigmentation.
Ένα Τσουλούφι δηλ. να ανεμίζει σε ένα ξυρισμένο κρανίο...

:confused:

Το αμαξι δειχνει ομορφοτερο με αεροτομη :D
 

piros75

Well-Known Member
Οι τριχες στο σβερκο ειν ακριβως κστω απο τ μαλλι οποτε δν ξερω κατα ποσο θα επρεπε να συγκαταλλεγονται στο body fue.. τριχες τηςς κεφαλης ειναι κι αυτες

Θεωρώ ότι οι τρίχες του σβέρκου πρέπει μάλλον να θεωρούνται ως body fue γιατί έχουν τις ίδιες ακριβώς ιδιότητες όπως και αυτές του υπόλοιπου σώματος και επιπλέον χρειάζονται αναισθησία σε διαφορετικό σημείο εκείνου της συνηθησμένης δότριας του κεφαλιού.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Κοροϊδία είναι δηλαδή? Διάβασα ότι μετά την μεταμόσχευση βοηθάει.

Φιλε μου συνηθως οι ελληνικες κλινικες στο κανουν δωρο μαζι με τη μμ. Μεινε σε αυτο αν επιλεξεις να κανεις Ελλαδα. Δεν χρειαζεται να ασχοληθεις παραπανω.
 

Τζόνι

Member
Σήμερα πήγα ahc ,η κοπέλα μου είπε πώς η δοτρια περιοχή έχει να δώσει 2,500 μοσχεύματα και μπορεί και περισσότερο.μια συνεδρία θα γίνει μου είπε και πως θα κοστίσει 4000ευρω ,η τοποθέτηση θα γίνει κατα μήκος όλης της αραιωμενης περιοχής,την ρώτησα για τιμή ανά μόσχευμα αλλά μου είπε πώς εκεί δεν δουλεύουν έτσι και πώς όσα μοσχεύματα και να παρθούν είτε λιγότερα είτε περισσότερα η τιμή είναι αυτή.θα προσπαθήσουν για την μέγιστη πύκνωση που μπορεί να γίνει,μου μιλησε και για prp, ένα κάθε δίμηνο για ένα χρόνο και μετά το χρόνο ένα για συντήρηση, αυτά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Αν έλεγες ότι είσαι μέλος του φόρουμ και γράφεις κτλ,θα έπεφτες στα 3000€ άνετα..4000€ για 2500grafts?πρώτη φορά το ακούω.
 

aeratos28

Just aeratos
Για 2500grafts να ζητάνε 4000€ στον βεκρή πρώτη φορά το ακούω..όσοι πήγαιναν μέχρι τώρα 3000€ ζηταγαν για αυτά τα grafts.τι να σου πω δεν ξερω
 

anargiros88

Well-Known Member
Για 2500grafts να ζητάνε 4000€ στον βεκρή πρώτη φορά το ακούω..όσοι πήγαιναν μέχρι τώρα 3000€ ζηταγαν για αυτά τα grafts.τι να σου πω δεν ξερω

από την δική μου εμπειρία με την ahc γνωρίζω ότι 4,000 Ε κοστίζει το μονοήμερο περιστατικό ! Είτε σου βγάλουν 2,500 είτε 3,500 γκραφτ το ποσό αυτό είναι ! Και στο διήμερο περιστατικό το κόστος είναι 6,000 Ε.
 

Stripar

Established Member
Η δότριά σου μπορεί να βγάλει (βάση της φωτογραφίας) 2500-3500grafts
Αρκετά κοντά η πρόβλεψη με αυτη της κλινικής Μπορώ να πω και πιο αισιόδοξη.

Όπως και να έχει αυτήν την στιγμή πρέπει να σκεφτείς αν αξίζει να ρίξεις διάσπαρτα σε όλη αυτήν την λήπτρια τα 2500g και το τι μπορείς να περιμένεις από αυτό.

Λιγότερο το οικονομικό.

Αν βέβαια σε καίει και είσαι αποφασισμένος εχουμε τους ανθρώπους εδώ στο φόρουμ να σε βοηθήσουν να πάρεις μια καλύτερη τιμή...
 

John1924

Active Member
Μικρός αριθμός γκραφτς για τέτοιο εμβαδόν κάλυψης. Εάν τα ρίξεις όλα διάσπαρτα (και με την προϋπόθεση να πετύχεις υψηλότατο ποσοστό φυτρωσης) εννοείται ότι δεν λύνεις το πρόβλημα σου αλλά θα αποκτήσεις τουλάχιστον μια καλη βάση για το τοπικ σε συνδυασμό με ένα καλό κουρεμα. Πράγμα το οποίο δεν πρέπει να υποτιμάται γιατί όταν κοιταζεσαι στον καθρεφτη θα έχεις άλλη ψυχολογία. Θαύματα όμως μην περιμένεις. Και όλα αυτά με το μυαλό στην μελλοντική εξέλιξη της αραιωσης σου..
 

Τζόνι

Member
Μου είπαν πώς το λιγότερο που μπορούνε να βγάλουν είναι τα 2500 μοσχεύματα, όσο για την τιμή σκέφτηκα πώς αν τους κάνω παζάρια θα μου κάνουν και <<παζάρια>>στο αποτέλεσμα.
 

John1924

Active Member
Μου είπαν πώς το λιγότερο που μπορούνε να βγάλουν είναι τα 2500 μοσχεύματα, όσο για την τιμή σκέφτηκα πώς αν τους κάνω παζάρια θα μου κάνουν και <<παζάρια>>στο αποτέλεσμα.
Τζόνι, ειλικρινά πιστεύεις ότι την ώρα που θα σου κάνει τη μεταμόσχευση η κοπέλα, θα έχει μπροστά της την αποδειξη που σου έκοψαν και αναλογα θα δουλευει? Δεν γίνονται αυτα τα πράγματα. Αν εισαι της αποψης ότι όσο πιο ακριβά, τόσο καλύτερο το αποτέλεσμα (απόλυτα σεβαστή άποψη και συχνα σωστή), διάλεξε άλλη κλινική. Η τουλάχιστον διάλεξε να στην κάνει ο ίδιος ο Βεκρής και όχι κάποια νοσηλευτρια. Αλλιως, σε συμβουλευω να παζαρεψεις την τιμή.
 
Μπλουζα