Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το διάβασα και εγώ. Για δερματολόγος άριστο. Για HT όμως τίποτα. Εκτιμώ ότι κάτι έπαιξε με την Πάτρα και τον Ζόντο και αυτός βρήκε 2 παλιούς φοιτητές/γνωστούς (και η Κρυσταλλία εκεί τελείωσε) και βάλανε μπρος. Τίποτα μεμπτό σε αυτό, απλά δεν σημαίνει ότι το εγχείρημα θα πετύχει απαραίτητα. Θα φανεί από τα αποτελέσματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlafo

Well-Known Member
Πάντως πέρα από τις αναμενόμενες προσφορές που θα γίνουνε στην αρχή τουλάχιστον,το 2,5€ θα είναι διαπραγματεύσιμο θεωρώ στην πορεία.
Ίδωμεν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Νομίζω ότι τους ενδιαφέρει πιο πολύ η ξένη πελατεία της Ευρώπης που πάει Τουρκία και πολύ λιγότερο η Ελληνική


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Tsek

Well-Known Member
Νομίζω ότι τους ενδιαφέρει πιο πολύ η ξένη πελατεία της Ευρώπης που πάει Τουρκία και πολύ λιγότερο η Ελληνική


Sent from my iPhone using Tapatalk
Και εγω αυτό καταλαβαίνω αλλά τι νόημα βγάζει (για όσους ψαχτούν) να κάνεις ταξίδι ως ξενος στην Ελλάδα για 2,5 το γκραφ και να μην πας απευθείας στον Ερντογάν.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Γιατί υπάρχουν περισσότεροι από όσους έχει δυνατότητα να αναλάβει ο Erdo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlafo

Well-Known Member
Νομίζω ότι τους ενδιαφέρει πιο πολύ η ξένη πελατεία της Ευρώπης που πάει Τουρκία και πολύ λιγότερο η Ελληνική


Sent from my iPhone using Tapatalk
Είναι το πιο πιθανό αλλά δεν γίνεται να μην στοχεύσουνε και εδώ σε ενα κομμάτι όχι μεγάλο μεν αλλά ούτε και ευκαταφρόνητο.
Για αυτό πιστεύω οι τιμές για τους Έλληνες θα είναι διαπραγματεύσιμες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Το παίρνω πίσω τότε,απλά δεν υπάρχει άλλη εξήγηση που να δικαιολογεί αυτή την επένδυση με τέτοια τιμή.
 
Μπλουζα