Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Λοιπον λοιπον ας συνοψισουμε λιγακι....
Παρακαλω την προσοχη σας!!!!
Ολοι οσοι καναμε Εξωτερικο ειτε Κυπρο,ειτε Τουρκια,ειτε Αμερικη ειτε στις αλλες χωρες τις Ευρωπης οι περισσοτεροι ειμαστε καθετοι με την Ελλαδα ακομη και εαν βλεπουμε καποιο κακο αποτελεσμα και απο εξωτερικο.
Ψιλιαζεται κανεις γιατι γινεται αυτο?Εχει κανεις κερδος απο εμας? Εμεις δινουμε λεφτα που μαζευουμε οι πιο πολλοι φασουλι το φασουλι και στερουμαστε αρκετα αλλα πραγματα.Γιατι να το κανουμε?αρα κατι παιζει....

Οι ξενες εταιριες και ας αναφερθω και εκει που εκανα εαν ξαναπαω νομιζετε οτι θα μου χαρισει καποια καλυτερη τιμη επηδει γραφω σαν το μ@λ@κα εδω μεσα τοσα χρονια και κατα καποιον τροπο ειναι διαφημηση γιαυτους χωρις να κουρασουν τον κολο τους? Αυτο στην Ελλαδα ΝΑΙ θα γινοταν......
ΟΧΙ δεν θα μου χαρισουν τιποτε ουτε επηδει εχω τα περισσοτερα like στο φορουμ ουτε επηδει εχω τα περισσοτερα μυνηματα στο φορουμ,γιατι οι περισσοτερες κλινικες στο εξωτερικου εχουν καποια σοβαρη πολιτικη με τους κανονες τους και ετσι κρατανε χαρακτηρα ενω εδω πανε μπακαλιστικα παντα περαστε σκουπιστε τελιωσατε.

Ακομη και τον γιατρο που δεν σε δινουν να μιλησεις η να τον δεις σε consulation ειναι και αυτο μια πολιτικη που δεν κανουν εξαιρεσεις σε κανεναν.(αν και δεν συνφωνω σε αυτο αλλα με τοσα περιστατικα που εχει ο γιατρος και με την σιγουρια που εχει η κλινικη για το ευατο της δεν την νοιαζει καν αν εσυ επιμενεις να δεις γιατρο).

Εγω παντως εαν παω για δευτερη φορα σιγουρα θα διεκδικισω καλυτερη τιμη και σιγουρα θα αναφερθω και στο φορουμ που γραφω παντα τα καλυτερα γιαυτους,και τα γραφω γιατι ξερω απο εμενα ξερω και απο αλλα μελη που στο μεγαλο ποσοστο τους ειναι ευχαριστημενοι.Ποτε δεν θα περνα καποιον στο κεφαλι μου...
Εσεις τι λετε να ειμαστε μαζοχες να δινουμε τοσα λεφτα και να φευγουμε εκτος?

Να κατσουν να στρωσουν τον κολο τους επιτελους οι Ελληναρες γιατι ναι σαν Λαος ειμαστε πρωτη στην λαμογια και στην διαφθορα....Ουτε νομοι ουτε κανονες πουθενα.
 
  • Like
Reactions: spi

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Να κατσουν να στρωσουν τον κολο τους επιτελους οι Ελληναρες γιατι ναι σαν Λαος ειμαστε πρωτη στην λαμογια και στην διαφθορα....Ουτε νομοι ουτε κανονες πουθενα.

σε αυτό ρε john δεν συμφωνώ ρε φιλε.πραγματικά ομως..δηλαδή οτιδήποτε θέλεις εσύ και όσοι άλλοι πήγαν εξω για εμφύτευση, για όλες σας τις ανάγκες πηγαίνετε εξωτερικό έτσι?γιατί εδώ οι ελληναρες είναι πρώτοι στη λαμογια και διαφθορά.έξω είναι νομοταγής όλοι???:confused:... είναι τι ζητάς και εδώ.το έχω πει αρκετές φορές.να δώσω ένα παράδειγμα?πάντα στο θέμα μαλλιά.πιστεύεις ότι αν πάει ο dimitris50423 και βάλει αλλά 1000-1200 θα βλέπεις δέρμα?με τίποτα.ο piros75 πιστεύεις ότι εχει κινηθεί με λάθος τρόπο και δεν θα έχει αποτέλεσμα?εγώ σου λέω ότι θα είναι τουμπανο μετά και την 2η επέμβαση.όπως και ο raphael2012.και τις φωτό του έχουμε δει και έξω στον ηλιο έβαλε ο άνθρωπος.τουμπανο και αυτός.αλλά έχει βάλει όσα προτείνουν και οι γιατροί στην Κύπρο ή Τουρκία κτλ.καταλαβες?ενώ εσείς συγκρίνεται πάντα διαφορετικές καταστάσεις.κάποιον που ήθελε γύρω στα 3000grafts και πήγε και του έβαλαν ούτε 1500..ε δεν γίνεται σύγκριση ρε συ.
 

poseidonas77

Well-Known Member
Γιαννη θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα δυστυχως οι πατατες που βλεπω απο εξωτερικο κυπρο και ευρωπη ειναι αρκετες και συνεχιζονται ακαθεκτες...
και τα λεφτα πολλα....και τα graffs πολλα πεταμενα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
στα τοσα χρονια ρε aeratos εδω και κανα 6μηνο μονο βλεπουμε κατι νεο απο βεκρη αλλα εχει ακομη δουλεια για να στρωσει γιατι και αυτος ειναι χυμα λιγακι...
Ποσο σφαγμενος κοσμος κυκλοφορει εξω?Γιατι να ειμαστε ολοι εμεις κατα της ελλαδας ενω καναμε σε διαφορετικες ξενες κλινικες?
Οσο γαι λαμογια σε σχεση με αλλες χωρες δεν διαφερουμε πολυ απο βουλγαρια...
Ξερεις τι γινεται στις σκανδιναβικες χωρες? και δεν μιλαω για μαλλια αυτην την στιγμη αλλα απο Νομους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιαννη θα συμφωνουσα μαζι σου αλλα δυστυχως οι πατατες που βλεπω απο εξωτερικο κυπρο και ευρωπη ειναι αρκετες και συνεχιζονται ακαθεκτες...
και τα λεφτα πολλα....και τα graffs πολλα πεταμενα

Απο rahal βλεπουμε τελευταια και πατατες αλλα και απο γεω@@ου που και αυτος πρεπει να οργανωθει.
Παρολο αυτα φιλε poseidona εαν ειχες λεφτα δεν θα προτιμουσες καποιον εκτος?
Η ερωτηση ισχυει και για aerato.
Eγω δεν ασχολουμε με ξενα φορουμς οπως εσεις για να δω τις πατατες αλλα βλεπω την πλειοψηφια εδω μεσα τι λεει
 
  • Like
Reactions: spi

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τελος παντων 1000 φορες τα παμε τα ιδια και τα ιδια...ας μην το κουρασουμε αλλο το νημα.
 

aeratos28

Just aeratos
καλά τόσα χρόνια ρε john στο κουρμπετι είσαι..με την καλή έννοια το λέω,καταλαβες,σε θέμα μαλλιών εννοώ..και δε τον ηξερες καν?τόσος κόσμος που έχει έρθει Ελλάδα από άλλες χώρες και για μαλλιά αλλά και για κάθε άλλο πρόβλημα που έχει δεν σου κάνει εντύπωση αυτό?και γιατρους έχουμε και τα πάντα.και ή απατεωνια john είναι ακριβώς το ίδιο όπου και αν πας
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aeratos το οτι ηρθαν και απο εξωτερικο να κανουν ελλαδα δεν μου λεει τιποτα..Παντου και παντα θα υπαρχουν θυματα στον κοσμο οπως λες και για την απατεωνια.
Γιατρους και βεβαια εχουμε καλους αλλα μεταμοσχευσεων τα χαλαμε λιγο...απο τους αλλους εχουμε. οπως και σε πολλα αλλα επαγγελματα.
Τοσα χρονια στο κουρμπετι εδω μεσα στο φορουμ ειμαι μονο και με αλλα μελη που συναναστρεφομαι και απο δικια μου εμπηρεια μεταμοσχευσεις.
Δεν την ψαχνω τοσο οπως λες οπως αλλα μελη πχ cvial,stripar,dance και πολλα αλλα παιδια.
 

aeratos28

Just aeratos
όσο για το οικονομικό john για να τελειώνουν και με αυτη την καραμέλα αν είχες το οικονομικό κτλ που διαρκώς ακούω. το θέμα δεν είναι αυτό.αν εχει κάποιος τα λεφτά.δεν είναι 1.000.000€ υπερβολικά λίγες χιλιάδες € ευρώ είναι.ένα μέσο όρο γύρω στο 10000€..σιγά το απίστευτο.ο καθένας μπορεί..εδώ έχουμε δώσει 25000-30000€ για αυτοκίνητο.σε αυτό θα κολησουμε??το θέμα είναι ότι το αμάξι τα άξιζε.ενώ αυτή ή διάφορα 100% επάνω στις τιμές των έξω δεν νομίζω ότι δίνουν πλέον και 2 φορές καλύτερα αποτελέσματα.πολύ μικρές οι διάφορες ως και ανύπαρκτες ορισμένες φορες
 

poseidonas77

Well-Known Member
Γιαννη αν θα με ρωτουσες πριν 2 χρονια οταν ηρθα στο φορουμ και αρχισα να μελετω τις μμ θα σου απαντουσα μονολεκτικα εξωτερικο..πλεον θα απαντησω οχι....διοτι ακομα και τα λεφτα να ειχα διαπιστωνω οτι το ρισκο μετριοτητας ειναι μεγαλο...μονο εαν δεν ειχα οικονομικο προβλημα θα ρισκαριζα στο εξωτερικο με την προοπτικη να κανω διορθωτικη σε περιπτωση που κατι δε παει καλα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Γιαννη αν θα με ρωτουσες πριν 2 χρονια οταν ηρθα στο φορουμ και αρχισα να μελετω τις μμ θα σου απαντουσα μονολεκτικα εξωτερικο..πλεον θα απαντησω οχι....διοτι ακομα και τα λεφτα να ειχα διαπιστωνω οτι το ρισκο μετριοτητας ειναι μεγαλο...μονο εαν δεν ειχα οικονομικο προβλημα θα ρισκαριζα στο εξωτερικο με την προοπτικη να κανω διορθωτικη σε περιπτωση που κατι δε παει καλα

Για τον στριπαρ τι γνωμη εχεις, που μου επιτεθηκες στο παρελθον γιατι καταφερομαι εναντίον του ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω ετοιμος για την bergankord ημουνα στο παρα πεντε δε πηγα.
Για μενα με εσωσε το φορουμ...για πειτε μου τι θα γινοταν στη bergankord η dhi πριν 3,50 χρονια που με ζητουσε 3500 ευρω για 1300 grafts αποτι θυμαμε.
 

aeratos28

Just aeratos
όταν πας ανυποψίαστος αυτά θα παθεις που σου ζήτησαν.όπως και του cvial Κύπρο του ζητούσαν 3,5€ το graft όταν ρώτησε hdc..που σε άλλους έλεγαν 2,5€ το graft..τι αποτέλεσμα θα είχες?? τίποτα..αλλά και hdc αν έκανες fue ποσό θα πληρωνες τότε για 3452 grafts john??έτσι να το συγκρίνουμε.όχι σύγκριση με το strip.γιατί το strip είναι άλλο πράγμα τελειως
 

poseidonas77

Well-Known Member
Γιαννη και εγω εχω μεσον τον γκ...α...χαρις στο φορουμ προστατευτηκα και το εψαξα παρα πανω...μην τους τσουβουλιαζουμε ολλους..
στον παπανικολαου θα πηγαινα παντως
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μα ρε φιλος hdc με πηρε 1,88 το grafts για 3400 grafts.= 6400 ευρω.
Eνω την ιδια στιγμη που στην bergamkord με ζητησαν για 1300 grafts 3500 ευρω.
Και με strip και οι δυο εταιριες.
Και στην κυπρο ανυποψιαστος πηγα οχι οπως τωρα που πηγε πχ ο Νικολας νικ ενημερωμενος σε ολα και συστημενος πχ απο μενα το οτι αν δεν παει κατι καλα με το νικολα θα τους παρει και θα τους σηκωσει....
 

Δημητρης38

Active Member
Δημητρη 38 εκανα λαθος...
αλλα και εσυ εισαι καμια φορα πολυ επιθετικος...για τη φινα αρπαχτηκαμε εμεις οι 2..

Θα δεις που στο τελος θα συμφωνησουμε σε πολλα εμεις.
Γιατι στο Φορουμ καλως η κακως παιζονται συμφεροντα στα οποια καταλαβαινω οτι αρχιζεις να τα καταλαβαινεις επισης.


όταν πας ανυποψίαστος αυτά θα παθεις που σου ζήτησαν.όπως και του cvial Κύπρο του ζητούσαν 3,5€ το graft όταν ρώτησε hdc..που σε άλλους έλεγαν 2,5€ το graft..τι αποτέλεσμα θα είχες?? τίποτα..αλλά και hdc αν έκανες fue ποσό θα πληρωνες τότε για 3452 grafts john??έτσι να το συγκρίνουμε.όχι σύγκριση με το strip.γιατί το strip είναι άλλο πράγμα τελειως

Και σε εμενα 3,5 ευρω/graft μου ζητησανε.
Δεν σου φαινεται περιεργο που οι τιμες τους μεταβαλλονται αναλογα με τα περιστατικα τους ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιαννη και εγω εχω μεσον τον γκ...α...χαρις στο φορουμ προστατευτηκα και το εψαξα παρα πανω...μην τους τσουβουλιαζουμε ολλους..
στον παπανικολαου θα πηγαινα παντως


Στην τελικη και εγω θα πηγαινα εαν δεν μπορουσα να καταφερω κατι καλυτερο τι να πω.εφοσον δε μπορουσα να μασω καποια φραγκα παραπανω θα πηγαινα και οτι γινοταν.
 

aeratos28

Just aeratos
δημητρη38 φιλε δεν μου φαίνεται τίποτα περίεργο και ποτέ..δεν πρόλαβε ςμάλλον κάποια μνμ μου πιο πριν..έλεγα πως τα βλέπω τα πράγματα..αλλά διαγράφηκαν γιατί θα υπήρχε σίγουρα τσακωμούς και προς αποφυγή αυτού καλά έκανε οποίος τα έσβησε.
 
Μπλουζα