Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

aeratos28

Just aeratos
εδώ γίνεται μπέρδεμα..όλοι μόλις κάνουν από τη πρώτη στιγμή λένε μου αρέσει το αποτέλεσμα αλλά εννοούν στην ουσία ότι τους αρέσει που βλέπουν μετά από χρόνια τριχες σε άδεια σημεία..εσείς αμέσως κραζετε πως γίνετε όλοι που πήγαν dhi να είναι χαρούμενοι από την πρώτη μέρα..δηλαδή εσύ ρε john μόλις την έκανες την 1η μέρα δεν είχες χαρά??τι ελεγες δηλαδή?τίποτα.?θα μιλήσω στους 6 μηνες το λιγότερο??όχι.αυτό μόλις το ακούτε αμέσως κραζετε ορισμένοι..και εσύ ρε φιλέ το έχεις αναφέρει πολλές φορές αυτο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σε εμενα γιατι ποτε κανεις δεν με εγραψε κατι...θα μπορουσε να με ξεχεσει καλυτερα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εδώ γίνεται μπέρδεμα..όλοι μόλις κάνουν από τη πρώτη στιγμή λένε μου αρέσει το αποτέλεσμα αλλά εννοούν στην ουσία ότι τους αρέσει που βλέπουν μετά από χρόνια τροχαλία σε άδεια σημεία..εσείς αμέσως κραζετε πως γίνετε όλοι που πήγαν dhi να είναι χαρούμενοι από την πρώτη μέρα..δηλαδή εσύ ρε john μόλις την έκανες την 1η μέρα δεν είχες χαρά??τι ελεγες δηλαδή?τίποτα.?θα μιλήσω στους 6 μηνες το λιγότερο??όχι.αυτό μόλις το ακούτε αμέσως κραζετε ορισμένοι..και εσύ ρε φιλέ το έχεις αναφέρει πολλές φορές αυτο


aerate εχεις διαβασει τα σχολια του κωστακη στο facebook στην σελιδα της dhi?
Να νε καλα το παιδι παντα αλλα μαυτο που κανει παραπλανει κοσμο και κοσμακι....δεν θελω να γινω κακος με το παληκαρι αλλα μην ποσταρω εδω μεσα τα σχολια και φριξετε τωρα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν θελεις να μαθεις γιατι δεν γραφουνε σε εσενα ... μπορεις να φανταστεις ομως


ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω,αλλα και παλι οσα μελη ποσταρουν απο την hdc εδω μεσα εξαρχης και βγαινουν οι περισσοτεροι με καλα αποτελεσματα ειναι βαλτοι?
Περασαν πολλων ειδων τσιρακια εδω μεσα και ολοι καταλαβενουμε οτι ηταν απο παντου εκτος απο την hdc....και υπαρχουν και πολλοι ακομη και κλωνοι που αναπαραγονται συνεχως..ο καθενας μπορει να καταλαβει ποιος κινητε υπουλα εδω μεσα
 

Stripar

Established Member
Εγώ πάλι εξακολουθώ να βλέπω ένα άτομο που πρόσφατα έφαγε το μεγαλύτερο ΜΠΑΝ που έχει φάει μέλος στην ιστορία του Forum ,
Να τον τρώει ο κώλος του και πάλι , να προσπαθεί να ιντριγκάρει άτομα στο ξεκάρφωτο και να σπείρει διχώνιες...

Πάλι καλά που ΔΕΝ τσίμπησε ο "άλλος" (άν και κάτι τίς , τσίμπησε) γιατί θα γίνονταν ΒΑΓΔΑΤΗ εδω μέσα νυχτιάτικα....
 

Δημητρης38

Active Member
ειλικρινα δεν μπορω να φανταστω,αλλα και παλι οσα μελη ποσταρουν απο την hdc εδω μεσα εξαρχης και βγαινουν οι περισσοτεροι με καλα αποτελεσματα ειναι βαλτοι?
Περασαν πολλων ειδων τσιρακια εδω μεσα και ολοι καταλαβενουμε οτι ηταν απο παντου εκτος απο την hdc....και υπαρχουν και πολλοι ακομη και κλωνοι που αναπαραγονται συνεχως..ο καθενας μπορει να καταλαβει ποιος κινητε υπουλα εδω μεσα

Συμφωνουμε οτι υπαρχουν τσιρακια που κινουνται υπουλα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Για τον Δημητρη38 ποιά είναι η γνώμη σας ρε παίδες?...ποιός είναι ο ρόλος του εδω μέσα?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δημητρη38 ειμαι μελος 5 χρονια εδω μεσα και μονο θετικα παντα εβλεπα για την συγκεκριμενη κλινικη.
Ασχολουμε ξανα λεω μονο σε αυτο το φορουμ και συναναστρεφομαι με καποια ατομα που εκαναν εκει και οχι μονο...
Εγω βλεπω και ακουω τοσα χρονια που ειναι η καλυτερη επιλογη ως τωρα.
Τωρα εαν καποιοι εχουν χαλια αποτελεσματα και τα βγαλουν στην φορα δεν θα τα βαψω εγω μαυρα και θα στεναχωρηθω και για την κλινικη μου σε εισαγωγικα.
Γιατι δεν τολμαει κανεις να μιλησει τοσα χρονια να πει stop λετε μαλακιες?
 

Stripar

Established Member
Τσιμπάς ρε john και σύ με την ονειροπλασία κάποιου?....

Πές μας τώρα τί γράφεται fb , DHI !!!
 

aeratos28

Just aeratos
ρε john αντικειμενικά μια απάντηση θέλω.του dimitris50423,raphael2012,dim74 τα αποτελέσματα σου αρέσουν??προσεχωςνκαι άλλων..pilotaki κτλ..πως τα βλέπεις?είναι τα μόνα περιστατικά,ίσως και άλλοι εδώ αλλά δεν θυμάμαι όνομα,μπορεί και να μην υπάρχουν άλλοι κιόλας,που έχουν βάλει grafts ίδια με αυτά που προτείνουν και εξωτερικό.αντικειμενικά πως σου φαίνονται?
 

Δημητρης38

Active Member
Δημητρη38 ειμαι μελος 5 χρονια εδω μεσα και μονο θετικα παντα εβλεπα για την συγκεκριμενη κλινικη.
Ασχολουμε ξανα λεω μονο σε αυτο το φορουμ και συναναστρεφομαι με καποια ατομα που εκαναν εκει και οχι μονο...
Εγω βλεπω και ακουω τοσα χρονια που ειναι η καλυτερη επιλογη ως τωρα.
Τωρα εαν καποιοι εχουν χαλια αποτελεσματα και τα βγαλουν στην φορα δεν θα τα βαψω εγω μαυρα και θα στεναχωρηθω και για την κλινικη μου σε εισαγωγικα.
Γιατι δεν τολμαει κανεις να μιλησει τοσα χρονια να πει stop λετε μαλακιες?

Θα επρεπε να στεναχωρεθεις για την κλινικη σου και για τον κοσμο που παει εκει και τα σκαει απο το υστερημα του για να εχει αποτελεσμα εφαμιλλο με το δικο σου, γιατι καλως ή κακως τους επηρεάζεις.
Τους επηρεάζεις με τις τιμες που κανανε σε εσενα και ΔΕΝ κανουνε στους υπολοιπους
Οπως και με το αποτελεσμα σου που παρειχανε σε εσενα και ΟΧΙ στους υπολοιπους.

Πως να το κανουμε δηλαδη οποιος πηγαινει στην HDC με τον ιδιο αριθμο grafts γινεται σαν εσενα ?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το ονομα του και την φατσα του τα εσβησα δεν θελω να τον εκθεσω γιατι τον συμπαθω αλλα δεν ειναι και σωστο αυτο που κανει.
02.JPG
 

aeratos28

Just aeratos
δημητρη38 ojohn στριπ έκανε..όχι fue. πως να τους δώσουν ίδιες τιμές αφού κάνουν fue??δεν γίνεται..αν δέχονταν να κάνουν στριπ οι πελάτες ίσως τις ίδιες τιμές να περνάν..μην το πάμε τώρα λαθος
 

Δημητρης38

Active Member
δημητρη38 ojohn στριπ έκανε..όχι fue. πως να τους δώσουν ίδιες τιμές αφού κάνουν fue??δεν γίνεται..αν δέχονταν να κάνουν στριπ οι πελάτες ίσως τις ίδιες τιμές να περνάν..μην το πάμε τώρα λαθος

1,88 ευρω/graft εγραψε o Γιαννης οτι πληρωσε.
Ποσα χρεωνει η hdc στην strip ?
 
Μπλουζα