Ειναι η περουκα ταμπου ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γενική συζήτηση για την τριχόπτωση' που ξεκίνησε από το μέλος singer, στις 14 Μαρτίου 2019.

1. singer

singer New Member

Να ρωτησω ,σας πειραζει να φορεσετε περουκα ,ποστις,η τουπε??

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. singer

singer New Member

Εχω δοκιμασει τα παντα ,απο πρακτικα ιατροσοφια (και φαρμακευτικα), μεχρι εμφυτευση.Δυστυχως τα μαλια επεσαν ,πριν λιγο καιρο αγορασα μια φτηνη περουκα ,αρχισα να το λεω σε φιλους και γνωστους (χτυπησα στο κεφαλι και για να μην φαινεται...),αλλοι κοροιδεψαν αλλοι δεν ειπαν τιποτα ,ελαχιστοι μου ειπαν καλα εκανες.Εγω ομως νοιωθω πολυ διαφορετικα ,δυστυχως η τριχοπτωση ειναι ασχημη σε μενα και αυτο επηρεαζει γενικα ολες τις δραστηριοτητες μου.
    Υπαρχουν πολλοι που λενε ,<<ελα μωρε σιγα δεν εγινε και τιποτα>><<σιγα μην ασχοληθω με τριχες>> κ.α. ,εγω ομως αλλαξα τελειως ,και δεν ειναι το θεμα με το αλλο φυλλο,ειμαι παντρεμενος και ολα μια χαρα ,οταν λεω δραστηριοτητες ,αναφερομαι και στην δουλεια ,στις φιλιες,στα χομπυ και γενικα σε ολα.

4. ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34 Active Member

Φιλε singer..εγω θα σου ελεγα καλυτερα μμ με «φτωχό» αποτέλεσμα και όχι περούκα...εκτός αν είσαι όντος singer οποτε καταλαβαινω τις ανασφαλειές του καλλιτέχνη!

5. singer

singer New Member

Η διαφορα του κοστους τεραστια,αποτελεσμα αμφιβολο παρ΄οτι εχω κανει παλιοτερα μμ,βεβαια πριν αρκετα χρονια με αλλες <<τεχνολογιες>> ,τελικα επεσαν τα μαλια με αποτελεσμα ουλες,πονο,αργοτερα φαγουρα και χρημα ,χωρια την ταλαιπωρια.Τα αφησα οπως να ειναι αλλα οπως γραφω πιο πανω με την περουκα αλλαξα τελειως.Ασχολουμαι με την μουσικη (παιζω κιθαρα σε μια μπαντα και ψιλοτραγουδαω) και μπορω να πω οτι επαιξε ρολο και εκει (δεν ειμαι επαγγελματιας),δηλ.μου εδωσε εναν αλλο αερα ,παρ'οτι γνωριζουν οι αλλοι την υπαρξη της περουκας.Τωρα βεβαια παιζει ρολο και η ηλικια ,το πολυ <<ασχημο πεσιμο>> ,σε μερικους ανθρωπους η φαλακρα ειναι πολυ ασχημη λογω του προσωπου τους.Εχω εναν φιλο που τα ξυριζει ,αλλα του ψιλοπηγαινει,ενω σε μενα ?αστα να πανε .Υπαρχουν καποια τουπε με κολες <<δερματικες>> ,που κουρευονται αναλογα με το προσωπο ,ειναι μιαλυση και αυτο.Ευχαριστω παντως για την απαντηση ,πηρα πολλες γνωμες απο το φορουμ,και εμαθα αρκετα ,αν και γραφω πρωτη φορα

Μοιραστείτε τη σελίδα