Δότρια 1 μήνα μετά..

Dim10

Active Member
Πραγματικα εγκληματικο , κανε καταγγελια αν γινεται η να σου δωσουν τα λεφτα σου πισω.. ειναι δυνατον τωρα αυτο το πραγμα;; τι φταις να πληρωνεις κιολας τοσο μεγαλη ζημια στο κεφαλι σου.
Στενοχωριεμαι και παραλληλα εκνευριζομαι οσο δε παει.. ευχομαι να επανελθεις να αλλαξει και η ψυχολογια σου προς το καλύτερο. Υπομονη και θετικη σκεψη οσο γινεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Λοιπόν κύριοι,
Γύρισα από το 1ο κούρεμα μετά την μμ. Προβληματίστηκε αρκετά αυτή έτσι της υπέδειξα τι πρέπει να κάνει, και παρ'όλο που δεν ήταν σίγουρη, στο τέλος (νομίζω) κάπως δικαιώθηκα. Σίγουρα δεν πήγαμε για το κοντό που κάνω πάντα: της είπα τη λωρίδα κάτω από το ΄νότιο σύνορο' του παραθύρου, στο σβέρκο, να τη πάρει με 2+ σκάλα ΄και να μην πειράξει καθόλου τη δότρια μήπως πετύχουμε κάποιο σβήσιμο εκεί. Το ίδιο και στα πλαϊνά. Της ζήτησα μετά να πάρει λίγο τα σημεία (πλαϊνά και βόρειο σύνορο του παραθύρου) με ψαλιδάκι μήπως σβήσουμε κάπως τις γραμμές.
Φυσικά τα πλαϊνά όπως θα δείτε, δείχνουν τώρα καλύτερα τη ζημιά που εγινε αφού εκεί με μάδησαν το περισσότερο. Θα εκτιμούσα τα (ειλικρινή) σας σχόλια


Neas αν ψαξεις τη δικη μου παρουσιαση που εκανα για τη μμ μου εχω φωτογραφια που και εγω ειχα αυτη την εικονα στη δοτρια στην αρχη μαλλον απο shockloss. Μετα επανηλθε και πλεον δεν φαινεται.
Πιστευω οτι θα επανελθει και η δικη σου. Να μας ενημερωνεις και θα δουμε στην πορεια.
Επειδη ειχες μικρο προβλημα σιγουρα θα επρεπε να γινει πιο απλωμενη η εξαγωγη. Δεν θα φαινοταν τιποτα με εξαγωγη 2000 μοσχευματων.
Θα παρακολουθουμε την εξελιξη και στη δοτρια και στη ληπτρια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δημήτρη το αν φαίνεται η όχι έχει σχέση με το μήκος μαλλιου. Εδώ ο φίλος το θέλει πολύ κοντό, εσύ έχεις ποστάρει τόσο κοντό μετά τον 4ο μήνα;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ειχα βαλει φωτο στα 9 χιλιοστα cvial. Πιο κοντο οχι. Αν το επιχειρησω θα ανεβασω φωτο.
Οπως και να εχει επρεπε να του απλωσουν την εξαγωγη και να μην φαινεται τιποτα ακομη και σε πολυ κοντο.
Εχω ιδια φωτο με του φιλου που βαριεμαι να ψαξω ειναι στο νημα μου.
Θα δουμε πως θα παει και τους επομενους μηνες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την έχω δει στο πρώτο εικοσαήμερο. Απλά δεν θυμάμαι αν είχες βάλει με πολύ κοντά μετά


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

minoxidilis

Active Member
Ήθελα να' ξερά αν κάνουν το ίδιο παράθυρο και στους πελάτες από εξωτερικό.
Μ' αρέσει CVIAL που συγκρίνουμε τα super market της Τουρκίας που χρεώνουν για 3000 και 4000 grafts περίπου 2000 ευρώ μαζί με αεροπορικα και διαμονή, με τους δικούς μας εδώ.
Ο ένας διαλύει δοτριες και οι άλλοι απλώνουν μερικά grafts σε Norwood 6 επιφάνεια με μισοφαγωμενες hairline και αυτά τα λέμε μεταμοσχεύσεις.
Χίλιες φορές Τουρκία ........και γω για κει με βλέπω.
Kαι εγω για εκει ειμαι για dr Tugrul Maral
 
Kαι εγω για εκει ειμαι για dr Tugrul Maral

Εχω δει φωτογραφίες κ μπορώ να πω ότι φαίνεται καλό χέρι
Υπάρχει κανένα παιδί απ το φόρουμ για να δούμε δουλειά του;
Επίσης νομίζω χρεώνει 2000 ευρώ τα πάντα ολα (εκτός αεροπορικά) ανα συνεδρια κ όχι ανα μοσχευμα
 

crossfire

Well-Known Member
Εχω δει φωτογραφίες κ μπορώ να πω ότι φαίνεται καλό χέρι
Υπάρχει κανένα παιδί απ το φόρουμ για να δούμε δουλειά του;
Επίσης νομίζω χρεώνει 2000 ευρώ τα πάντα ολα (εκτός αεροπορικά) ανα συνεδρια κ όχι ανα μοσχευμα

Δεν τις κάνει ο ιδιος......έχει διάφορες νοσηλεύτριες και κάνει πολλές μεταμοσχεύσεις την ημερα.
Δεν έχει κάνει κάποιος από το φόρουμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

paulo

Active Member
Έχει κάνει ένας γνωστός μου από Γερμανία Έλληνας και τον είδα μόνο από φωτός και ήταν καλό το αποτέλεσμα και ο ίδιος είναι ευχαριστημένος ,τώρα λεπτομέρειες για κατάσταση δοτριας και αν είναι από κοντά φυσικό το αποτέλεσμα δεν μπορώ να πω γιατί δεν τον είδα από κοντα
 

Neas

New Member
Neas αν ψαξεις τη δικη μου παρουσιαση που εκανα για τη μμ μου εχω φωτογραφια που και εγω ειχα αυτη την εικονα στη δοτρια στην αρχη μαλλον απο shockloss. Μετα επανηλθε και πλεον δεν φαινεται.
Πιστευω οτι θα επανελθει και η δικη σου. Να μας ενημερωνεις και θα δουμε στην πορεια.
Επειδη ειχες μικρο προβλημα σιγουρα θα επρεπε να γινει πιο απλωμενη η εξαγωγη. Δεν θα φαινοταν τιποτα με εξαγωγη 2000 μοσχευματων.
Θα παρακολουθουμε την εξελιξη και στη δοτρια και στη ληπτρια.
Τουλάχιστον αφήνεις ελπιδοφόρα μηνύματα Dimitri ευχαριστώ. Τα κρατάω και ευελπιστώ ..
 

Tsek

Well-Known Member
Neas εγώ θέλω να ρωτήσω τις πρώτες φωτογραφίες πότε τις τράβηξες γιατί σε σχέση με εχθές που έβαλες τις νέες η διαφορά είναι πολύ μεγάλη.
 

Tsek

Well-Known Member
20180217_222200.jpg
Νομιζω λιγες μερες.
Ιδιαίτερα μακρύ μαλλί δεν είχε ούτε στην πρώτη φωτογραφία.
Πιο πολύ φαίνεται πως κάποια σημεία έχουν επανέλθει.
Σε κάθε περίπτωση Νέας ΠΡΕΠΕΙ να πας απο κει.
Το να τσακωνόμαστε μεταξύ μας πολύ που τους ένοιαξε. Δεν είναι το ίδιο με το να ξέρεις πως ο πελάτης θα σου έρθει μετά στο γραφείο και να ζητάει κατα πρόσωπο εξηγήσεις.
Αυτό αν θες να βοηθήσεις τους επομενους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

turnfiji123

Active Member
Τα λεφτά σου πίσω. Έμαθαν όλοι οι άσχετοι κομπογιαννίτες να σφάζουν και μετά να γλιστράνε και να εξαφανίζονται. Έτσι είχα ένα πλασιέ στην DHI να μου ζαλίζει τα αυτιά τάζοντας μου λαγούς με πετραχήλια για να σκάσω το τριχίλιαρο. Βρε ουστ. Ας ειναι καλά το φόρουμ αυτό και οι προλαλήσαντες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Τουλάχιστον αφήνεις ελπιδοφόρα μηνύματα Dimitri ευχαριστώ. Τα κρατάω και ευελπιστώ ..

Θα δείξει με τον καιρό. Ενημέρωσε μας για το πως θα πάει. Και όπως σου είπαν να πας και από εκεί. Κάποια στιγμή θα κάνω ένα πολύ κοντό κούρεμα να δω και εγώ πως είμαι και θα αφήσω τα πάνω σε μέτριο μήκος.
 
Μπλουζα