Διαφημιση αποτελεσματων απο κλινικες

dimitris50423

Well-Known Member
Μολις ειδα σε βιντεακι της ahc το αποτελεσμα μου στη σελιδα της κλινικης μαζι με αλλα 5-6 αποτελεσματα μεσα και ο πιλοτακι.
Ρωτησα μεσω mail και μου ειπαν οτι με αλοιωμενα χαρακτηριστικα μπορουν να το χρησιμοποιησουν. Δεν με ενοχλησε αλλα θελω να ξερω αν ισχυει κατι τετοιο.
Το βιντεο ηταν σε ενα καναλι sigma tv.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπέρα Δημήτρη ! Δε γνωρίζω τι συμφωνία είχες κάνει με την AHC σχετικά με το αν μπορούν η όχι να χρησιμοποιήσουν έστω και με αλλοιωμένα χαρακτηριστικά το αποτέλεσμα σου Εγώ πάντως στην DHI Θεσσαλονίκης πριν την έναρξη της πρώτης ημέρας του περιστατικού μου μου έδωσαν ένα δισέλιδο να το υπογράψω και με παρότρυναν να το διαβάσω κιόλας πρώτου βάλω την υπογραφή μου ( όχι ότι δεν θα το έκανα ) ! Εκεί λοιπόν κάπου στη δεύτερη σελίδα έγραφε ότι επιτρέπω στην DHI να χρησιμοποιήσει τις φώτο μου κλπ κλπ κλπ . είχε από κάτω και ένα τετραγωνάκι που έπρεπε να σημειώσω και το άφησα κενό ! Όταν με ρώτησαν γιατί δεν το επέλεξα και ότι αν το επιλέξω θα βοηθήσω την εταιρεία κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ απάντησα ότι θα κάνω δωρεάν διαφήμιση του περιστατικού μεσώ του φόρουμ !!! Το δισέλιδο που υπέγραψα το φωτοτύπησαν και μου έδωσαν αντίγραφο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ενα ιατρικο ιστορικο ειχα συμπληρωσει εγω. Δεν θυμαμαι αν ειχε κατι τετοιο.
Τους ειχα στειλει 4 φωτο δυο πριν δυο μετα απο το τελικο αποτελεσμα για το αρχειο τους. Ειχα ερωτηθει προφορικα και ειχα πει δεν θελω να ειμαι στη σελιδα.
Δεν με πειραξε γιατι τα χαρακτηριστικα ειναι αλλοιωμενα αλλα δεν θελω να γινει συστηματικα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μολις ειδα σε βιντεακι της ahc το αποτελεσμα μου στη σελιδα της κλινικης μαζι με αλλα 5-6 αποτελεσματα μεσα και ο πιλοτακι.
Ρωτησα μεσω mail και μου ειπαν οτι με αλοιωμενα χαρακτηριστικα μπορουν να το χρησιμοποιησουν. Δεν με ενοχλησε αλλα θελω να ξερω αν ισχυει κατι τετοιο.
Το βιντεο ηταν σε ενα καναλι sigma tv.

:p
Σιγα μην σε ενοχλησει κιολας.Εισαι μια διποδη αλεπου και συ...:D:D:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Για να μην πουμε αυριο μεθαυριο με το που δουμε το περιστατικο σε βιντεο της κλινικης οτι ειναι διαφημιση και τα σχετικα.
Σταχτη στα ματια.
 

renos espresso

Active Member
εμενα αυτο δεν μου αρεσει καθολου σαν κινηση..
Πρωτο δημητρη αναγνωριζεσαι ευκολα... αλλοίωση ειναι αυτη? και δευτερον δεν μου αρεσει ο τροπος που σου απαντησαν!
Ευτυχως που μας ενημερωσες γιατι εγω που σκεφτομαι βεκρη δεν θελω καθολου εκθεση σε κανενα μεσο...
 

dimitris50423

Well-Known Member
:p
Σιγα μην σε ενοχλησει κιολας.Εισαι μια διποδη αλεπου και συ...:D:D:D

Η μεγαλυτερη αλεπου του φορουμ εισαι εσυ johny johny. Απο το χερακι πηρες κοσμο και τους πηγες στην κλινικη σου. Και οταν τα πραγματα δεν πηγαν οπως επρεπε εκανες τον κινεζο.
Μαθε λιγο την κατασταση του salonikiou.

Για αυτο ακριβως το εγραψα μολις ειδα το βιντεο στο fb. Γιατι δεν ηθελα να γινει γνωστο απο αλλου. Ουτε εγω το περιμενα. Δεν εχω δει αν ειναι και αλλου μεχρι τωρα.
Επισης δεν εχω να κρυψω κατι.
Εχω δειξει με καθε λεπτομερεια το αποτελεσμα μου.
Καποια στιγμη ειχα και προταση απο την κλινικη για καποιο συνεδριο ωστε να γινει παρουσιαση του αποτελεσματος στο οποιο αρνηθηκα.
 

tasos33

Well-Known Member
Δεν εχεις χιουμορ Μήτσο, ο @John_John1 ειναι γνωστό καραφλοκαναρινο του forum καο φημίζεται για τις ατάκες του.


Η μεγαλυτερη αλεπου του φορουμ εισαι εσυ johny johny. Απο το χερακι πηρες κοσμο και τους πηγες στην κλινικη σου. Και οταν τα πραγματα δεν πηγαν οπως επρεπε εκανες τον κινεζο.
Μαθε λιγο την κατασταση του salonikiou.

Για αυτο ακριβως το εγραψα μολις ειδα το βιντεο στο fb. Γιατι δεν ηθελα να γινει γνωστο απο αλλου. Ουτε εγω το περιμενα. Δεν εχω δει αν ειναι και αλλου μεχρι τωρα.
Επισης δεν εχω να κρυψω κατι.
Εχω δειξει με καθε λεπτομερεια το αποτελεσμα μου.
Καποια στιγμη ειχα και προταση απο την κλινικη για καποιο συνεδριο ωστε να γινει παρουσιαση του αποτελεσματος στο οποιο αρνηθηκα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Δεν εχεις χιουμορ Μήτσο, ο @John_John1 ειναι γνωστό καραφλοκαναρινο του forum καο φημίζεται για τις ατάκες του.

Δεν εχω χιουμορ τασο γιατι εχω δεχθει αρκετες φορες επιθεσεις και δεν εχω καμια ορεξη να μου τη λενε ειδικα απο ατομα που εχουν κανει αρκετα.
Δεν μου αρεσουν τα ξεκατινιασματα αν και συμμετειχα αναγκαστικα αλλα πλεον οταν θα δεχομαι προσβολες δεν θα μπαινω στη διαδικασια. Ας κρινουν οι διαχειριστες. Δεν εχω κρατησει τιποτα κρυφο απο την πρωτη μερα της παρουσιασης για αυτο και ενημερωσα και για αυτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχεις παρει σβαρνα τα νηματα και ριχνεις τα διχτυα σου λες και εισαι αλιευτικο στην ιαπωνια.
Μεχρι και στα νηματα με καλλυντικα μιλας.
Οσο αν εχω παρει καποιον απο το χερακι μου φτανει που τα σοβαρα ατομα του φορουμ ξερουν πολυ καλα ποιος ειμαι.
Οχι οτι εσυ δεν εισαι σοβαρο παιδι αλλα κανεις και την δουλεια σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και ξαναρωτω ποιος ο λογος να ανηξεις ενα τετοιο νημα?
Καθαρα για διαφημιστικους λογους.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Να βλεπουν οι παλιοι και να μαθενουν οι νεοι...μαλλον να προσεχουν οι νεοι....
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οσο εχω ορεξη να ασχολουμαι με το φορουμ θα το κανω και δεν θα σου δωσω εξηγησεις Γιαννη.

Το νημα το ανοιξα για να ενημερωσω οχι για να διαφημισω. Αυτο το κανει η κλινικη εκει που το εβαλε.

Για πες μου αν θες ποια ειναι η δουλεια μου με αποδειξεις να σου πω και εγω ποια ειναι η δικη σου και να κλεισει μετα το νημα γιατι ειχε ενημερωτικο χαρακτηρα και οχι να γινει τσιρκο. Το οτι πηρες ατομο και το πηγατε στην κλινικη που εκανες ειναι δεδομενοκαι γνωστο. Δεν χρειαζεται να λεμε τα ιδια.
Μετα την απαντηση του Γιαννη μεχρι το βραδυ ας κλειδωσει το νημα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
τσιρκο εκανες εσυ το νημα με το τιτλο που εβαλες.Τσιρκο εκανες και το φορουμ που εδιωξες τους παντες απο τους σοβαρους εδω μεσα.
Το σοβαρος δεν βαζω το ευατο μου για αλλους μιλαω.Αλλα δεν περνουν θεση οι mod να σε μπαναρουν μια και καλη.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εδιωξα εγω κοσμο απο το φορουμ; εισαι με τα καλα σου; προκαλεσα εγω φασαριες; η μηπως απανταω στις λασπες απο τοτε που εδειξε καλο το αποτελεσμα μου.
Κοσμο διωχνετε και αποτρεπετε σοβαρα τα ατομα που θελουν να ρωτησουν κατι η να κανουν παρουσιαση οσοι ξεκινατε ξεκατινιασματα σε καθε ευκαιρια. Ποσα νεα μελη ξεκινησαν να γραφουν το οτιδηποτε και σηκωθηκαν και εφυγαν εχεις μετρησει; αυτοι προφανως για σενα ειναι αστειοι και δεν εχουν να προσφερουν στο φορουμ σωστα; Η προστασια θα επρεπε να υπαρχει πρωτα στα νεα μελη εφοσον δεν προσβαλουν τους κανονισμους του φορουμ.
Μπαν εσυ χρειαζεσαι γιατι παντα αφηνεις υποννοουνενα η ριχνεις κατηγοριες χωρις στοιχεια και αυτο ειναι πολυ σοβαρο φιλε john τουλαχιστον για εμενα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αφου αφηνω υπονοουμενα χωρις στοιχεια και εσυ το ιδιο κανεις που λες οτι πηγα απο το χερακι μελος στην κλινικη.
Ξερεις πολυ καλα οτι δε παρεσυρα το παιδι και το ξερεις γιατι ειστε φιλοι και μαζι.
Οποτε προσεχε τι λες πρωτα για μενα αδερφε.Δεν θα με δισφιμιζεις εδω μεσα και να μπερδευεις καταστασεις για να δειξεις στους νεους οτι πιανω ατομα απο το χερακι και τα παω εκει.
Γιαυτο και για μενα ειναι σοβαρο αυτο...καλο βραδυ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω δεν αφηνω υποννοουνενα ουτε ριχνω κατηγοριες ανεξελεγκτα. Οταν λεω πηρες απο το χερακι εννοω αποκλειστικα τον salonikio που πηγατε μαζι και το ξερεις. Δεν εχω δυσφημισει κανεναν μονο γεγονοτα αναφερω.
Σκεψου να το ειχα κανει εγω. Σκεψου το. Και να μην επαιρνε το αποτελεσμα που ηθελε. Τι θα γινοταν ξερεις;
Εγω θεωρω οτι ο καθενας παιρνει μονος την αποφαση του ακομη κ σε αυτη την περιπτωση αλλα θελω να σου δειξω ποσο διαφορετικη θα ηταν η αντιμετωπιση.

Επισης παντα απαντω σε κατηγοριες απο συγκεκριμενα ατομα ποτε δεν ξεκινησα χωρις σοβαρο λογο να ξεκατινιαζομαι.
Δεν το ανοιξα το νημα για να δικαιολογηθω. Απλα απο την αρχη ενημερωνα αντικειμενικα και ετσι συνεχιζω.
 
Μπλουζα