Διασημοι/Celebrities

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
comb κατι αλλο...να ρωτησω στην περιπτωση σου ποσες μεταμ μπορεις να κανεις ακομα?

Δεν μπορώ να σου δώσω σαφή απάντηση για αριθμό επεμβάσεων αλλά νομίζω έχω άνετα 3000-4000 μοσχεύματα ακόμα. Η δότριά μου είναι πολύ υγιής.
οποτε στην περιπτωση σου που την θεωρω πολυ επιτυχημενη που πιστευεις οτι θα χρειαζοσουν στο μελλον?
γιατι μπροστα κ κορυφη πρεπει να γεμισες γι αυτο ρωταω..

υστ.και κατι αλλο
σε καθε μεταμ υπαρχει σοκ λος...οι τριχες πριν την μεταμοσχ. επανερχονται κανονικα μετα?

ευχαριστω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Στο μέλλον θα χρειαστώ οπου χρειάζομαι και τώρα, δηλαδή στο crown. Οχι οτι μπροστά δε θα βρω που να τα βάλω! Μπορώ να κατεβάσω τη hairline, τους κροτάφους και να πυκνώσω ακόμα λίγο το μπροστινό μέρος.

σε καθε μεταμ υπαρχει σοκ λος...

Οχι απαραίτητα, τουλάχιστον εμφανές shock loss, έχω δει μερικές περιπτώσεις όπου υπήρχε μόνιμο shock loss αλλά πιστεύω λόγω κακής τεχνικής και λανθασμένων χειρισμών(πχ υπερβολικο dense packing)
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
Στο μέλλον θα χρειαστώ οπου χρειάζομαι και τώρα, δηλαδή στο crown. Οχι οτι μπροστά δε θα βρω που να τα βάλω! Μπορώ να κατεβάσω τη hairline, τους κροτάφους και να πυκνώσω ακόμα λίγο το μπροστινό μέρος.

σε καθε μεταμ υπαρχει σοκ λος...

Οχι απαραίτητα, τουλάχιστον εμφανές shock loss, έχω δει μερικές περιπτώσεις όπου υπήρχε μόνιμο shock loss αλλά πιστεύω λόγω κακής τεχνικής και λανθασμένων χειρισμών(πχ υπερβολικο dense packing)

το μπροστινο μερος γιατι?ενταξει δεν εισαι μπροστα?
μια χαρα εδειχνε στις φωτο..
αν κλεισεις κ κροταφους θα εισαι σουπερ..

δηλ σε μια πολυ καλη κλινικη αν παρουσιασει καποιος shock loss ειναι προσωρινο?
μετα ολα οκ?
 

geofish

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Αυτό που συζητάμε με το δάντη μου θυμίζει τον Μπέν Αφλεκ για το αν φοράει περούκα ή όχι.

Εμένα μου φαίνετε ότι φορά, αλλά με άλλους που το έχω συζητήσει (θα μου πεις τι κάθεσαι και συζητάς) μου λένε αδύνατον και ότι είναι φυσικό.
benaffleck01.jpg

benaffleckhair01.jpg



Και μια φώτο που δεν ξέρω αν είναι αληθινή ή προϊόν φωτομοντάζ αλλά δείτε πόσο χάνει από την γοητεία του.
affleck-platte.jpg
 

mikeshair

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

σε καθε μεταμ υπαρχει σοκ λος...

Οχι απαραίτητα, τουλάχιστον εμφανές shock loss, έχω δει μερικές περιπτώσεις όπου υπήρχε μόνιμο shock loss αλλά πιστεύω λόγω κακής τεχνικής και λανθασμένων χειρισμών(πχ υπερβολικο dense packing)
[/quote]

εναν υπερβολικο αριθμο μοσχευματων για dense packing μπορεις να αναφερεις που μπορει να δημιουργησει shock loss? παραδειγμα 2000 χιλιαδες μοσχευματα dense packing μπορουν να δημιουργησουν κατι τετοιο? η οι πιθανοτητες ειναι μηδαμηνες σε μια σχετικα καλη κλινικη ενοειτε παντα.
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ελα μην τρελαινεσαι

1. Προφανως καποιος χανει απο την γοητεια του. Στη ζωη μου εχω δει μετρημενα ΔΥΟ ατομα που ηταν καλυτεροι οταν καραφλιασαν(σοβαρα, τους πηγαινε καλυτερα η ξουρα παρα με μαλλι γιατι ειχαν περιεργο τροπο που εβγαινε το hairline)

2. Αποκει και περα, η φωτο μαλλον μονταζ και μαλιστα εσκεμμενο(κανεις κατω των 45 δεν εχει τετοιο μαλλι, το λιγοτερο να κουρευες τα πλαινα κοντα)
 
Απ: Διασημοι/Celebrities

για το μουζουράκη τι εχετε να πειτε?τι NW τον κανετε,κοιταζοντας φοτο του παλι σε σχεση με τωρα η κατασταση του ειναι σχεδον σταθερη αν και εχει "χασει"¨το τριγωνακι του στα μπροστινα με τα υπολοιπα δε μασαει...λετε να εχει κανει τπτ?η να παιρνει τπτ?ειναι πολυ περιεργα τα μαλλια του εχει χασει τα μπροστινα αλλα απο τη μεση και πισω δε μασαει ...φινα???

προσφατη:
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/144/l_f0062de025fd4205aaac97ee93029de1.jpg

πριν 1 χρονο:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v272/123/79/638373259/n638373259_557184_6961.jpg
 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ANAR είπε:
Πολλες λεπτομέρειες ξερεις ;D ;DΓια πες κιαλλα :eek:fft:

Γυναικολόγος μου το είπε, πρώην γυναικολόγος της, ότι αρρώστια υπάρχει παίζει και να την έχει λολ εκτώς από aids... έτσι είπε σε εμένα και στην κοπέλα μου. Για τα λεφτά που πέρνει δεν είμαι απόλυτα σίγουρος 300 έχω ακούσει το μέγιστο έχω ακούσει και για 800 αλλά πραγματικα μου φένοντε πάρα πολλά.
Έχω γνωστό πολύ καλού μου φίλου, που σχετικά με βίζιτες και ψευδοτραγουδίστριες-ηθοποιήνες τα ξέρει όλα γιατί "πέρνει" αλλά δεν με έχει ενημερώσει...το τελευταίο όνομα που μου είχε πει πάντως ήταν αυτής που έκανε την βουγιούκλο σε μια ελληνική σειρά.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

georgehairs είπε:
για το μουζουράκη τι εχετε να πειτε?τι NW τον κανετε,κοιταζοντας φοτο του παλι σε σχεση με τωρα η κατασταση του ειναι σχεδον σταθερη αν και εχει "χασει"¨το τριγωνακι του στα μπροστινα με τα υπολοιπα δε μασαει...λετε να εχει κανει τπτ?η να παιρνει τπτ?ειναι πολυ περιεργα τα μαλλια του εχει χασει τα μπροστινα αλλα απο τη μεση και πισω δε μασαει ...φινα???

προσφατη:
http://c2.ac-images.myspacecdn.com/images02/144/l_f0062de025fd4205aaac97ee93029de1.jpg

πριν 1 χρονο:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v272/123/79/638373259/n638373259_557184_6961.jpg
τον κανω nw 3 για φινα δεν ξερω..
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

sovagg είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1624.msg31386#msg31386 date=1271169082]


Συγνωμη ρε παιδια που ζω ολοι αυτοι που αναφέρατε ειναι Διασημοι/Celebrities;;;; ::) ::)
Εγω γιατι δεν τους ξερω;; ???

+1.Φιλε Αναρ κ γω καποιους δεν τους γνωριζω.Τραγουδανε σε σκυλαδικα κ τετοια μαγαζια μαλλον κ επειδη δεν ακουω τετοια μουσικη γι'αυτο δεν θα τους γνωριζω λογικα.. :guitarist :hdanc:
[/quote]


Σίγουρα ειναι αυτο που λες sovagg αλλα παιζει και το οτι ειμαστε λιγο στην κοσμαρα μας εμεις οι ροκ και απέχουμε απο τα Μ.Μ.Εξαπατησεις ;D ( καλα κανουμε ;) )
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

το μπροστινο μερος γιατι?ενταξει δεν εισαι μπροστα?
μια χαρα εδειχνε στις φωτο..

Eντάξει είμαι αλλά αυτό δε σημαίνει οτι δεν παίρνει και άλλη πύκνωση.

εναν υπερβολικο αριθμο μοσχευματων για dense packing μπορεις να αναφερεις που μπορει να δημιουργησει shock loss? παραδειγμα 2000 χιλιαδες μοσχευματα dense packing μπορουν να δημιουργησουν κατι τετοιο? η οι πιθανοτητες ειναι μηδαμηνες σε μια σχετικα καλη κλινικη ενοειτε παντα.

Νομίζω οτι δεν έχεις καταλάβει τι εννοούμε dense packing, είναι η τοποθέτηση περισσότερων από 50 μοσχευμάτων ανά τετραγωνικό εκατοστό. Αυτό γίνεται σε φαλακρό σημείο. Εσύ από ότι έχω καταλάβει εχεις αραίωση. Σ'αυτή την περίπτωση τοποθετείται μικρότερος αριθμός ο οποίος σε συνδυασμό με τα υπάρχοντα μαλλιά δίνει το ανάλογα αποτέλεσμα.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ANAR είπε:
[quote author=mikipitri link=topic=1624.msg32322#msg32322 date=1271955196]
o Bαλάντης έχει κάνει ή είναι tatoo???

Ο Bαλάντης ποιος ειναι;;;;;;;;;; ??? ???
[/quote]

χα0χα0χα0χα0χα0χα0........αχ0χα0χα0χα0χαχα0..... :D :D :D αγορι μου εσυυυυυυυ.......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1624.msg32326#msg32326 date=1271956246]
[quote author=mikipitri link=topic=1624.msg32322#msg32322 date=1271955196]
o Bαλάντης έχει κάνει ή είναι tatoo???

Ο Bαλάντης ποιος ειναι;;;;;;;;;; ??? ???
[/quote]

χα0χα0χα0χα0χα0χα0........αχ0χα0χα0χα0χαχα0..... :D :D :D αγορι μου εσυυυυυυυ.......
[/quote]

:D :D στο ασανσερ που συναντιομαστε........ :D
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Eιδε κανεις Σουπερ Μπαλα στο μεγκα προσφατα που ειχε Καπουτζιδη?
Ή χρειαζεται αλλο κουρεα ή πρεπει να βρει καλυτερο γιατρο μεταμοσχευσεων.
Ευγε, ο πρωτος διασημος που εμφανιστηκε χειροτερος με πιο πολυ μαλλι αποτι την προηγουμενη φορα(οταν εκανε το The Twenty)
Δεν αποκλειω να ηταν απλα κακο χτενισμα αλλα παιζει και να τον επιασε απληστια, να εκανε και αλλη μεταμοσχευση και να του βγηκε τελειως fake
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

dk είπε:
Eιδε κανεις Σουπερ Μπαλα στο μεγκα προσφατα που ειχε Καπουτζιδη?
Ή χρειαζεται αλλο κουρεα ή πρεπει να βρει καλυτερο γιατρο μεταμοσχευσεων.
Ευγε, ο πρωτος διασημος που εμφανιστηκε χειροτερος με πιο πολυ μαλλι αποτι την προηγουμενη φορα(οταν εκανε το The Twenty)
Δεν αποκλειω να ηταν απλα κακο χτενισμα αλλα παιζει και να τον επιασε απληστια, να εκανε και αλλη μεταμοσχευση και να του βγηκε τελειως fake

ειδα εγω...φαινοταν οτι ειχε κανει μεταμοσχευση αλλα δε νομιζω οτι το εβλεπε και ο καθενας....εγω το καταλαβα γιατι το ηξερα αλλα 2 φιλοι μου δεν το πηραν πρεφα....παρατηρησαν βεβαια οτι εχει σαφως παραπανω μαλλι....νομιζω οτι υπερβαλλεις οταν λες οτι τωρα ειναι χειροτερα....καλο αποτελεσμα βεβαια δεν το λες αλλα οκ....
 
Μπλουζα