Διασημοι/Celebrities

ANAR

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

geofish είπε:
Δυο περιπτώσεις που εμένα μου αρέσουν όσο και αν φαίνετε περίεργο και χωρίς να βάλουν πολλά μαλλιά.

%CE%B2%CE%B1%CF%88%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82+%CE%BA%CF%89%CF%83%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82.jpg

1683_NEW_YORK_EPIDIXI_KOSTETSOY_1392009.jpg


Ο τυπος στην δευτερη φωτο ειναι παναθηναικος.Αυτο το ξερω 100% :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

dk είπε:
[quote author=best1210 link=topic=1624.msg31392#msg31392 date=1271169987]
ο κωστοπουλος χρειαζεται αλλη μια πισω στο μπιφτεκι του :D :D :D
Μπα...ο τυπος αφενως εχει γινει σφιχτης, τον ειδα στο παρτυ φετος στην Ψαρου στο ΝΑΜΜΟΣ, απο σωμα ειναι τουμπανο ειδικα για την ηλικια του. Αφεταιρου δεν νομιζω ο συγκεκριμενος να εχει προβλημα με γκομενες. Και μονο η Μπαλατσινου φτανει. Ουτε να νιωθει καλα για να κλεινει δουλειες, κλεινει ουτως η αλλως.
Και τελος δεν ειναι μοντελο να τον νοιαζει η τελειοτητα, πασαρει στυλ νεο-γιαπη οποτε εκει μετραει η μοστρα του ΄σοβαρου χαβαλετζη' και θα χτυπαγε ασχημα να εκανε φουλ μεταμοσχευση

Δεν εχω δει τα μαλλια του προσφατα-φορουσε καπελο-αλλα αν ειναι 'Σαλπιγγιδης στυλ', με το μπιφτεκι πισω, μια χαρα τον κοβω. Νομιζω περισσοτερο τον νοιαζει να μην συχτιριζει αυτο που βλεπει στον καθρεφτη παρα να αποθεωνει αυτο που βλεπει(υπαρχει διαφορα στα 2)
[/quote]

εχεις δικαιο σε οσα λες φιλε...απλα το ειπα γιατι αν κανεις μεταμ σαφως κ σε ενδιαφερει η εμφανιση σου σε καποιο βαθμο..οποτε αν ειναι να την κανεις θεωρω οτι πρεπει να το κανεις σωστα..
αν δεν εχει ο ιδιος προβλημα κ ευχαριστιεαι με αυτο που βλεπει τοτε πασο..

για παραδειγμα αναφερεις τον σαλπιγγιδη τον αμπαλο( :D :D) που μπροστα εχει μαλλια κ πισω ΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΕΝΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙ..
δηλ ρε μαγκα την εκανες που την εκανς τα χεις τα φραγκα σκαστα κ καντο καλα..
μην σπαταλας την μια μεταμ ετσι τσαμπα..
 

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

http://www.oocities.com/thomai_14/10462.jpg

Αυτό εείναι περούκα 100%.

Για το Σαλπιγγίδη δεν νομίζω οτι έχει κάνει τίποτα, αφού αν προσέξετε ξεκίνησε η φαλάκρα πίσω και επεκτείνεται μπροστά.

Ο Κωστόπουλος πρεπει να έχει κάνει 2-3 επεμβάσεις αλλά άρχισε εποχή που οι δυνατότητες ήταν μικρότερες.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb κ ομως δεν ειναι περουκα ξεγελιεσαι..
τοτε που τα χε φραντζα τον ειχα δει λαιβ κ ειχε κ λακ μαλιστα..
αλλα φαινοταν οπως λες αυτο το ημικυκλιο γιατι εβαζε τα πλαινα ωστε να καλυπτει τους κροταφους..
χιλια τα εκατο οτι σου λεω..


οσον αφορα τον σαλπι εχει κανει κ αυτος κ το ξερω απο φιλο μου που ηταν συμπαιχτες στον παοκ..
απο τοτε ειχε κανει οταν πηρε μεταγραφη..
κατι ασχετο comb εσυ ας πουμε ποσες επεμβασεις μπορεις να κανεις ακομα?
 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ANAR είπε:
Ο τυπος στην δευτερη φωτο ειναι παναθηναικος.Αυτο το ξερω 100% :D

Εγώ ξέρω ότι ο πρώτος είναι λαμόγιο, ότι χτυπάει την γυναίκα του και ότι εάν έχει καταντήσει αμερικανάκι ο έλληνας οφείλεται στην ιδιωτική τηλεόραση και στα περιοδικά του...αν ναι και ότι είναι ολυμπιακός :D



http://vapsomalliades.blogspot.com/ ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

GK είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1624.msg31401#msg31401 date=1271171082]
Ο τυπος στην δευτερη φωτο ειναι παναθηναικος.Αυτο το ξερω 100% :D

Εγώ ξέρω ότι ο πρώτος είναι λαμόγιο, ότι χτυπάει την γυναίκα του και ότι εάν έχει καταντήσει αμερικανάκι ο έλληνας οφείλεται στην ιδιωτική τηλεόραση και στα περιοδικά του...αν ναι και ότι είναι ολυμπιακός :D



http://vapsomalliades.blogspot.com/ ;)
[/quote]


Για την δευτερη φωτο δεν εχεις να πεις τιποτα;;; ;D
 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ANAR είπε:
[quote author=GK link=topic=1624.msg31459#msg31459 date=1271185727]
[quote author=ANAR link=topic=1624.msg31401#msg31401 date=1271171082]
Ο τυπος στην δευτερη φωτο ειναι παναθηναικος.Αυτο το ξερω 100% :D

Εγώ ξέρω ότι ο πρώτος είναι λαμόγιο, ότι χτυπάει την γυναίκα του και ότι εάν έχει καταντήσει αμερικανάκι ο έλληνας οφείλεται στην ιδιωτική τηλεόραση και στα περιοδικά του...αν ναι και ότι είναι ολυμπιακός :D



http://vapsomalliades.blogspot.com/ ;)
[/quote]


Για την δευτερη φωτο δεν εχεις να πεις τιποτα;;; ;D
[/quote]

Ναι, ότι φτιάχνει το μαλλί σαν τους παππούδες :grandpa: που το φέρνουν από πλάγια μπρος και ότι δεν είναι μεταμόσχευση, για το ότι είναι παναθηναικος δεν το γνωρίζω, στο γήπεδο πάντως δεν το έχω δει, εάν είναι πατσίσαμε για τον δήμαρχο της αθήνας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Επίσης παιδιά κάτι άλλο που ξέρω και είναι παντελώς άσχετο & offtopic είναι ότι την Αλεξανδράτου την αποφέυγουν οι γυναικολόγοι επειδή δεν παλέυεται η κατάσταση της γενικά...
Οπότε εάν ποτέ είστε στο ίδιο μαγαζί με την Τζου, είστε ντίρλα, σας περισέυουν 300 ευρώ και λέτε να κάνετε τίποτα, βάλτε ολόσωμη σακούλα. λολ
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
Πιθανότατα η περούκα του ήταν πιο φυσική από τη μεταμόσχευση του ;)
κ θα το ξαναπω παλι...γιατι μαλλον δεν προσεξες το γεγονος οτι τον εχω δει λαιβ σε αποσταση "βολης¨ απο κοντα εκτος αν δεν με πιστευεις(αλλωστε δεν εχω να εχω κερδισει κατι με το να επιμενω)..
δεν φορουσε ουτε φοραει ποτε περουκινι..
αν δεν σου αρεσει η μεταμ του τωρα ειναι αλλο θεμα..
εμενα μου αρεσει πολυ το αποτελεσμα του παντως ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

GK είπε:
Επίσης παιδιά κάτι άλλο που ξέρω και είναι παντελώς άσχετο & offtopic είναι ότι την Αλεξανδράτου την αποφέυγουν οι γυναικολόγοι επειδή δεν παλέυεται η κατάσταση της γενικά...
Οπότε εάν ποτέ είστε στο ίδιο μαγαζί με την Τζου, είστε ντίρλα, σας περισέυουν 300 ευρώ και λέτε να κάνετε τίποτα, βάλτε ολόσωμη σακούλα. λολ

Πολλες λεπτομέρειες ξερεις ;D ;DΓια πες κιαλλα :eek:fft:
 

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ναι ρε συ φυσικά σε πιστεύω, απλά δεν ξέρω πως θα μπορούσες να το καταλάβεις οτι δεν είναι περούκα, μπορεί να είναι μια πολύ φυσική περούκα.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
Ναι ρε συ φυσικά σε πιστεύω, απλά δεν ξέρω πως θα μπορούσες να το καταλάβεις οτι δεν είναι περούκα, μπορεί να είναι μια πολύ φυσική περούκα.
την μια φορα που την ειχα δει ηταν γυμναστηριο κ τα μαλλια του ηταν φραντζα κ ηταν τελειως ανακατεμενα κ φαινοταν οτι στους κροταφους θελει αλλη μια επεμβαση...
με αλλη μια θα ειναι full hair..
οταν εμαθα οτι ηταν απο ελληνα γιατρο επαθα πλακα..
η μονη καλη δουλεια που εχω δει απο ελλαδα για μενα..


comb κατι αλλο...να ρωτησω στην περιπτωση σου ποσες μεταμ μπορεις να κανεις ακομα?
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
Ναι ρε συ φυσικά σε πιστεύω, απλά δεν ξέρω πως θα μπορούσες να το καταλάβεις οτι δεν είναι περούκα, μπορεί να είναι μια πολύ φυσική περούκα.

καλα ναι....αυτο ισχυει πολυ!!!!
υπαρχουν πολυ καλες περουκες που δεν τις περνεις γραμμη με τιποτα.....ουτε την μερα στο φως.....δε το συζηταω για την νυχτα.....
 

sovagg

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ANAR είπε:
Συγνωμη ρε παιδια που ζω ολοι αυτοι που αναφέρατε ειναι Διασημοι/Celebrities;;;; ::) ::)
Εγω γιατι δεν τους ξερω;; ???

+1.Φιλε Αναρ κ γω καποιους δεν τους γνωριζω.Τραγουδανε σε σκυλαδικα κ τετοια μαγαζια μαλλον κ επειδη δεν ακουω τετοια μουσικη γι'αυτο δεν θα τους γνωριζω λογικα.. :guitarist :hdanc:
 

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb κατι αλλο...να ρωτησω στην περιπτωση σου ποσες μεταμ μπορεις να κανεις ακομα?

Δεν μπορώ να σου δώσω σαφή απάντηση για αριθμό επεμβάσεων αλλά νομίζω έχω άνετα 3000-4000 μοσχεύματα ακόμα. Η δότριά μου είναι πολύ υγιής.
 
Μπλουζα