Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εχω μεινει...!!!!ρε τοσοι πολλοι ειναι?????θα μου πεισ η τριχοπτωση δεν υπαρχει και σε αυτους???αλλα αυτοι την παλευουν γτ εχουν και πολλα λεφτα....για αυτο οι περισσοτεροι φιανονται τοσο ωραιοι.....μπορουν να φτιαξουν τα παντα......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Α!!!!και να μην ξεχασω προσφατα εκανε εμφυτευση και ο παναγιωτης ..........(επωνυμο δε γραφω αλλα νομιζω καταλαβατε ολοι για το γνωστο μοντελο στο οποιο αναφερομαι..... :D :D :D :D :D
 

Συνημμένα

  • IMG_5549.JPG
    IMG_5549.JPG
    487.3 KB · Προβολές: 1,325

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

giannis13 είπε:
Α!!!!και να μην ξεχασω προσφατα εκανε εμφυτευση και ο παναγιωτης ..........(επωνυμο δε γραφω αλλα νομιζω καταλαβατε ολοι για το γνωστο μοντελο στο οποιο αναφερομαι..... :D :D :D :D :D

Ποιός είναι αυτός ? λολ
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

giannis13 είπε:
Α!!!!και να μην ξεχασω προσφατα εκανε εμφυτευση και ο παναγιωτης ..........(επωνυμο δε γραφω αλλα νομιζω καταλαβατε ολοι για το γνωστο μοντελο στο οποιο αναφερομαι..... :D :D :D :D :D

χα0χα0αχ0χα0χα0χαχ0α.........εχεις ξεφυγει τελειωωωωωςςςςςςςς!!!!!! :D :D :D
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

To θεμα με τους διασημους, και ειδικα τους αντρες γοηδες του σινεμα ειναι οτι στανταρ εχουν κανει πολλοι ακομα και για το μικροτερο προβλημα

Πχ εγω ο δεν-με-ξερει-η-μανα-μου με nw5 θα πεταω απο χαρα αν πεσω σε nw3 και μεινω εκει για ολη μου τη ζωη(αν γινει κανα θαυμα nw2 μπαινω Δαφνι οικοθελως), και μου φαινεται τρελο οχι διασημοι αλλα ακομα και παιδια αποδω που ειναι nw2 να θελουν μεταμ απο τωρα.

ο καθε Κλουνευ ομως, ακομα και για nw 0,25 να πουμε θα παει να φυτεψει γιατι απο αυτο ζει και θελει να ειναι τελειος. Οποτε πιστευω οτι ειναι περισσοτεροι οι διασημοι αποτι νομιζουμε οχι μονο γιατι εχουν τα φραγκα αλλα γιατι οι ανθρωποι θελουν να ειναι nw θετικο=μαλλια και στις μασχαλες να ουμε
 

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

O Δάντης έχει όντως κάνει μεταμόσχευση η οποία εκπλήσσομαι που σας αρέσει τόσο. Εχει το κλασσικό ημικύκλιο μπροστά χωρίς να "δένει" με τα πλάγια. Το ίδιο ακριβώ έχει και ο Καπουτζίδης. Επίσης γνώμη μου είναι οτι συνήθως βάζουν concealers(dermatch, toppik). Oι φωτογραφίες του Δαντη με τη φράντζα ειναι περούκα 100%, φορούσε μεχρι να βγουν τα μεταμοσχευμένα.

Καραφώτης, Βερτης, Αρναούτογλου έχουν βελτίωση αλλά ρε παιδιά λίγοι εδώ μέσα έχουν δει τέτοιο αποτέλεσμα με big3? Δεν ξέρω αν έχουν κάνει.

Αυτός που έχει κάνει και πολλές μάλιστα είναι ο Φερεντίνος, τον θυμάμαι στο site της dhi πριν χρόνια(χωρίς να φαίνεται το πρόσωπό του), και έλεγαν τότε για 7 ή 9 επεμβάσεις. Ο Γεωργαντάς μαλλον έχει κάνει. Γονίδης, Καρράς, Σφακιανάκης επίσης.

Για τον clooney πιστεύω οτι του ξύριζαν τη hairline στο er.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
O Δάντης έχει όντως κάνει μεταμόσχευση η οποία εκπλήσσομαι που σας αρέσει τόσο. Εχει το κλασσικό ημικύκλιο μπροστά χωρίς να "δένει" με τα πλάγια. Το ίδιο ακριβώ έχει και ο Καπουτζίδης.

Συμφωνώ 100 % μαζί σου.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

GK είπε:
Στάνταρ έχει κάνει και ο Καραφώτης & ο Νίνο, o Ρέμος, ο Αρναούτογλου, ο Γονίδης (λολ) και και και εάν σκεφτώ θα βρω και άλλους... Αυτός που είναι στα τέτοια της Εδέμ ο Μπαγιούρης μέσα σε ένα χρόνο γέμισε μαλλιά.. όλοι... φένεται από το πόσο είναι φυσικό το μαλλί πάνω στο κεφάλι, είναι σαν ξεκάρφωτο πράγμα.






Συγνωμη ρε παιδια που ζω ολοι αυτοι που αναφέρατε ειναι Διασημοι/Celebrities;;;; ::) ::)
Εγω γιατι δεν τους ξερω;; ???
 

geofish

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Δυο περιπτώσεις που εμένα μου αρέσουν όσο και αν φαίνετε περίεργο και χωρίς να βάλουν πολλά μαλλιά.

%CE%B2%CE%B1%CF%88%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82+%CE%BA%CF%89%CF%83%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82.jpg

1683_NEW_YORK_EPIDIXI_KOSTETSOY_1392009.jpg
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Panos1982 είπε:
[quote author=Conan link=topic=1624.msg31380#msg31380 date=1271164536]
Ρε σεις αυτο με τον Beckam.... μωρε μπας και ειναι ο ηλιος...

oxi.....ο μπεκαμ ειναι.... ντοινγκ!!!!
[/quote]

:D :D :D ειναι αστειατορας ο πανουλης....χωρατατζηηηηηηηηηηηηηηηη
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ο κωστοπουλος χρειαζεται αλλη μια πισω στο μπιφτεκι του :D :D :D

παντως κανουν μπαπ οτι ολοι πανε σε ελληνες γιατρους...
μαλλον πηγε ενας κ το πε κ στους αλλους κ τους κανει κ εκπτωση..δεν εξηγειται αλλιως :D
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

comb είπε:
O Δάντης έχει όντως κάνει μεταμόσχευση η οποία εκπλήσσομαι που σας αρέσει τόσο. Εχει το κλασσικό ημικύκλιο μπροστά χωρίς να "δένει" με τα πλάγια. Το ίδιο ακριβώ έχει και ο Καπουτζίδης. Επίσης γνώμη μου είναι οτι συνήθως βάζουν concealers(dermatch, toppik). Oι φωτογραφίες του Δαντη με τη φράντζα ειναι περούκα 100%, φορούσε μεχρι να βγουν τα μεταμοσχευμένα.

Καραφώτης, Βερτης, Αρναούτογλου έχουν βελτίωση αλλά ρε παιδιά λίγοι εδώ μέσα έχουν δει τέτοιο αποτέλεσμα με big3? Δεν ξέρω αν έχουν κάνει.

Αυτός που έχει κάνει και πολλές μάλιστα είναι ο Φερεντίνος, τον θυμάμαι στο site της D-ειτσ-I πριν χρόνια(χωρίς να φαίνεται το πρόσωπό του), και έλεγαν τότε για 7 ή 9 επεμβάσεις. Ο Γεωργαντάς μαλλον έχει κάνει. Γονίδης, Καρράς, Σφακιανάκης επίσης.

Για τον clooney πιστεύω οτι του ξύριζαν τη hairline στο er.

κανεις λαθος μεγαλο comb..
ο δαντης στην φωτο με την φραντζα ειναι μετα την μεταμοσχευση χιλια τα εκατο ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ..
μαλιστα επειδη εχει σγουρο μαλλι σιγουρα τα ισιωνε..
δεν φορα ποτε περουκινι ουτε τοπικ κ οτι βλεπεις ειναι αποτελεσμα μεταμοσχευσης..
τον εχω δει κ με πορ α πολυ κοντα..σχεδον ξουρα κ ηταν τουμπανο.. ;)
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

δηλαδη τοσο μπροστα ειμαστε εμεις??????
αυτοι δεν εχουν καθολου μα καθολου ενη,ερωση?????γιατι οντως αν πηγαιναν σε κανα hasson θα βλεπαμε απιστευτα αποτελεσματα....
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

giannis13 είπε:
δηλαδη τοσο μπροστα ειμαστε εμεις??????
αυτοι δεν εχουν καθολου μα καθολου ενη,ερωση?????γιατι οντως αν πηγαιναν σε κανα hasson θα βλεπαμε απιστευτα αποτελεσματα....
οντως γιαννη..αν ειναι να την κανουν καπου κοντα ας την εκαναν κυπρο να χαν τρομερα αποτελεσματα αλλα βολευτηκαν εδω στα μερη μας κ σχετικα φτηνα..
μπορει επισης να τις καναν εδω κ να καναν παραπανω απο 1 ο καθενας κ γι αυτο τα αποτελεσματα αυτα..
παντως αν δεν εχεις ψωνιο με τα μαλλια σου που δεν πιστευω να χουν τοσο απλα το κανουν λογω του οτι επιβαλλεται να βγαινεις στο γυαλι "καπως" τοτε βολευεσαι κ μια επεμβσουλα στην ελλαδα κ that s all..
ειμαι σιγγουρος οτι πολλα παιδια εδω μεσα ξερουν πολυ περισσοτερα οπως ειμαι σιγουρος οτι αυτοι που την κανανε καν δεν ξερουν τα στοιχειωδη αλλα απλα το κανανε..
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
ο κωστοπουλος χρειαζεται αλλη μια πισω στο μπιφτεκι του :D :D :D
Μπα...ο τυπος αφενως εχει γινει σφιχτης, τον ειδα στο παρτυ φετος στην Ψαρου στο ΝΑΜΜΟΣ, απο σωμα ειναι τουμπανο ειδικα για την ηλικια του. Αφεταιρου δεν νομιζω ο συγκεκριμενος να εχει προβλημα με γκομενες. Και μονο η Μπαλατσινου φτανει. Ουτε να νιωθει καλα για να κλεινει δουλειες, κλεινει ουτως η αλλως.
Και τελος δεν ειναι μοντελο να τον νοιαζει η τελειοτητα, πασαρει στυλ νεο-γιαπη οποτε εκει μετραει η μοστρα του ΄σοβαρου χαβαλετζη' και θα χτυπαγε ασχημα να εκανε φουλ μεταμοσχευση

Δεν εχω δει τα μαλλια του προσφατα-φορουσε καπελο-αλλα αν ειναι 'Σαλπιγγιδης στυλ', με το μπιφτεκι πισω, μια χαρα τον κοβω. Νομιζω περισσοτερο τον νοιαζει να μην συχτιριζει αυτο που βλεπει στον καθρεφτη παρα να αποθεωνει αυτο που βλεπει(υπαρχει διαφορα στα 2)
 
Μπλουζα