Διασημοι/Celebrities

Hopefull

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

geofish είπε:
Θα συμφωνήσω με τον lalako. Εμένα του καπουτζίδη δεν μου αρέσει. Κάνει μπαμ.

Γεο αν δεν σου αρεσει του καπουντζιδη μη κανεις ποτε μεταμοσχευση διοτι ολες οι μεταμοσχευσεις(οι καλες) ετσι ειναι. Αν το μαλλι σου ειναι μαυρο και με χοντρη τριχα ετσι θα φαινεται η hairline δε μπορει να κανει κατι ο γιατρος διαφορετικο. αν παρατηρησεις πολλοι που κανουν μεταμοσχευση καποια στιγμη βαφουν τα μαλλια τους σε ενα πιο ανοιχτο χρωμα ακριβως για αυτο το λογο μπας και σπασει η σκληρη hairline. Τα μαλλια απο το πλαι δεν εχουν την ιδια υφη με τα φυσικα μαλλια που υπαρχουν πανω.

Πολλοι θα παρατηρησουν αυτο το effect αλλα σε μικροτερο βαθμο απο οτι φαινεται στα μεταμοσχευμενα μετα απο χρονια χρηση regaine οπου τα μαλλια πανω γινονται πιο σκληρα και χοντρα σαν σταχια. αυτο απο τη μια αυξανει την καλυψη οποτε αυτοι με σκληρο χοντρο μαυρο μαλλι εχουν καλυτερη πυκνοτητα αλλα μικραινει τη φυσικοτητα.

Αυτα ειναι και υποκειμενικα αλλος μπορει να του αρεσει πολυ και να πεταει απο τη χαρα του οταν θα κανει μεταμοσχευση αλλος μπορει να φρικαρει και να του φαινεται ψιλοψευτικο και να τρελαθει.για αυτο παιδια οποιος το σκεφτεται σοβαρα οτι και αν ακουτε στα forums καλο θα ειναι να πατε να δειτε live περιστατικα και να μη στηριζεστε σε φωτογραφιες, video και μαρτυριες ανθρωπων που ουτε τους ξερετε και μπορει να εχετε διαφορετικα κριτηρια. Απο κοντα μονο κρινετε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orion

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
δαντη συμφωνω κ εγω
τον εχω δει απο κοντα κ εχει τρομερο αποτελεσμα..

m8lcsi.jpg

2cdersk.jpg



cd.bmp

dantis.jpg


το πριν ειναι που ειναι με ξανθα μαλλια για να μην φαινεται μαλλον το προβλημα..'
αν βρειτε βιντεο θα δειτε οντως τεραστια διαφορα..ειχε πολυ αραια μαλλια κ τωρα τουμπανο..


Το clip "Κομματια" ειναι απο το 99'


Κομμάτια - Χρήστος Δάντης

Και αυτο απο μια εκπομπη του Alpha πριν ενα μηνα

Χριστός Δάντης Live - Μες την καλή χαρά 14-03-2010 1/2
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

αν την εχει κανει ελληνας γιατρος τοτε πρεπει να ναι ο κορυφαιος στην ελλαδα..
τρομερο το αποτελεσμα..πριν 11 χρονια στο πρωτο βιντεο κ τωρα μοιαζει πολυ πιο νεος..
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

hopefull είπε:
[quote author=geofish link=topic=1624.msg28441#msg28441 date=1267999240]

Θα συμφωνήσω με τον lalako. Εμένα του καπουτζίδη δεν μου αρέσει. Κάνει μπαμ.

Γεο αν δεν σου αρεσει του καπουντζιδη μη κανεις ποτε μεταμοσχευση διοτι ολες οι μεταμοσχευσεις(οι καλες) ετσι ειναι. Αν το μαλλι σου ειναι μαυρο και με χοντρη τριχα ετσι θα φαινεται η hairline δε μπορει να κανει κατι ο γιατρος διαφορετικο. αν παρατηρησεις πολλοι που κανουν μεταμοσχευση καποια στιγμη βαφουν τα μαλλια τους σε ενα πιο ανοιχτο χρωμα ακριβως για αυτο το λογο μπας και σπασει η σκληρη hairline. Τα μαλλια απο το πλαι δεν εχουν την ιδια υφη με τα φυσικα μαλλια που υπαρχουν πανω.

Πολλοι θα παρατηρησουν αυτο το effect αλλα σε μικροτερο βαθμο απο οτι φαινεται στα μεταμοσχευμενα μετα απο χρονια χρηση regaine οπου τα μαλλια πανω γινονται πιο σκληρα και χοντρα σαν σταχια. αυτο απο τη μια αυξανει την καλυψη οποτε αυτοι με σκληρο χοντρο μαυρο μαλλι εχουν καλυτερη πυκνοτητα αλλα μικραινει τη φυσικοτητα.

Αυτα ειναι και υποκειμενικα αλλος μπορει να του αρεσει πολυ και να πεταει απο τη χαρα του οταν θα κανει μεταμοσχευση αλλος μπορει να φρικαρει και να του φαινεται ψιλοψευτικο και να τρελαθει.για αυτο παιδια οποιος το σκεφτεται σοβαρα οτι και αν ακουτε στα forums καλο θα ειναι να πατε να δειτε live περιστατικα και να μη στηριζεστε σε φωτογραφιες, video και μαρτυριες ανθρωπων που ουτε τους ξερετε και μπορει να εχετε διαφορετικα κριτηρια. Απο κοντα μονο κρινετε!
[/quote]
Συμφωνω
Απο την αλλη βεβαια, δεν ξερω αν φταιει το δικο μας ψυχολογικο, εχω δει ανθρωπους που εχουν κανει μεταμοσχευση σχετικα μπολικη(ειχαν δλδ σοβαρο προβλημα)
Να πω την αμαρτια μου?
Ναι, απο κοντα τους καταλαβαινεις, ναι, του συζητας, ναι, μερικοι τους κουτσομπολευουν.
Αλλα τοσο η δικη μου αποψη οσο και των αλλων ειναι οτι εκτος αν μιλαμε για γελοιο αποτελεσμα(που σε κορυφαιους γιατρους και με αρκετα χρηματα δεν νομιζω να δεις γελοιο αποτελεσμα) ειναι καλυτερα, τι να λεμε...
Εκει που χτυπαει ασχημα ειναι σε καποιον με ενα ορατο αλλα μικρο προβλημα που κανει μια 'ψευτικη'. Εκει λες 'τσαμπα ο κοπος΄
Σε καποιον με σοβαρο προβλημα, μετα το ΄ρε συ, εκανε μεταμοσχευση ε?', η αληθεια ειναι οτι εκτος αν εχει αποτυχει η επεμβαση το βλεπεις, λες 'μπορει να μην δειχνει 100% φυσικο, αλλα απο την εναλλακτικη=καραφλα, καλυτερος ειναι'
 

Hopefull

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
αν την εχει κανει ελληνας γιατρος τοτε πρεπει να ναι ο κορυφαιος στην ελλαδα..
τρομερο το αποτελεσμα..πριν 11 χρονια στο πρωτο βιντεο κ τωρα μοιαζει πολυ πιο νεος..

B***man C*** ...αλλα αυτο που βλεπεις δεν ειναι ολο μεταμοσχευση... το μπροστα ειναι το πιο ευκολο σημειο για να αντιμετωπιστει με μεταμοσχευση.Πισω στο crown που ειναι μαυρη τρυπα για grafts και χρειαζεται παααααρα πολλα για να εχεις καλη καλυψη(που συνηθως δε τα χει η donor)...φοραει περουκινι
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

διαφωνω για το περουκινι..δεν φοραει ποτε. ;)
επειδη λογω επαγγελματος τον εχω δει 3-4 απο κοντα κ εχω δει που μετα την Μ μαλλιων ειχε μακρυνει τα μαλλια του.τα χε κοψει παρα πολυ κοντα κ ξανα τωρα τα μακραινει μπορω να διαβεβαιωσω οτι ποτε δεν φορουσε ;)
το αποτελεσμα ειναι εξαιρετικο κατ εμε κ αν μου ελεγε κανεις απο πριν οτι εκανε επεμβαση στην ελλαδα θα εβαζα τα γελια οτι θα εκαναν τετοιο αποτελεσμα..
 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Στάνταρ έχει κάνει και ο Καραφώτης & ο Νίνο, o Ρέμος, ο Αρναούτογλου, ο Γονίδης (λολ) και και και εάν σκεφτώ θα βρω και άλλους... Αυτός που είναι στα τέτοια της Εδέμ ο Μπαγιούρης μέσα σε ένα χρόνο γέμισε μαλλιά.. όλοι... φένεται από το πόσο είναι φυσικό το μαλλί πάνω στο κεφάλι, είναι σαν ξεκάρφωτο πράγμα.




 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

giannis13 είπε:
[quote author=GK link=topic=1624.msg31344#msg31344 date=1271151215]
Στάνταρ έχει κάνει ο Καραφώτης & ο Νίνο εάν σκεφτώ θα βρω και άλλους...

ο καραφωτης ναι....εχει ακουστει κιολας...αλλα και ο νινο??????δε νομιζω.....
[/quote]

τι ακουστεί... δες το με τα μάτια σου ^

Όσο για τον βλάκα θα βρώ σίγουρα φωτογραφίες λολ
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

GK είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=1624.msg31345#msg31345 date=1271151598]
[quote author=GK link=topic=1624.msg31344#msg31344 date=1271151215]
Στάνταρ έχει κάνει ο Καραφώτης & ο Νίνο εάν σκεφτώ θα βρω και άλλους...

ο καραφωτης ναι....εχει ακουστει κιολας...αλλα και ο νινο??????δε νομιζω.....
[/quote]

τι ακουστεί... δες το με τα μάτια σου ^

Όσο για τον βλάκα θα βρώ σίγουρα φωτογραφίες λολ
[/quote]

καραφωτη κανει μπαμ..κ σε αυτον εγινε καλη δουλεια..
γονιδης σιγουρα ειχε κανει αλλα χρειαζεται αλλη μια για density...
αρναουτογλου??????????ποτε εκανε?
εχεις συγκριτικες φωτο?

κ νινο ποτε λες να κανε?τωρα που το σκεφτομαι στο fame story δεν πρεπει να ταν ετσι ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Νίκος Βέρτης κύριοι....










Τώρα κανείς δεν μου γλυτώνει, για όσους είχα υποψίες θα τους σηκώνω εδώ χαχαχχα
Να έχετε να δείχνετε στις κοπέλες... Και για Βέρτη, Νίνο, Μπουγιούρη, Καραφώτη, Ρέμο κτλ σκίζοντε οι γυναίκες.... :mad:
 

Hairboost

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Φιλε, ο βερτης πηγε κι εβαλε 100 τριχες στην hairline του με fue?
Παιδια εχει βαλει και ο George Clooney, το ξερατε?
 

Hairboost

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
[quote author=GK link=topic=1624.msg31346#msg31346 date=1271151748]
[quote author=giannis13 link=topic=1624.msg31345#msg31345 date=1271151598]
[quote author=GK link=topic=1624.msg31344#msg31344 date=1271151215]
Στάνταρ έχει κάνει ο Καραφώτης & ο Νίνο εάν σκεφτώ θα βρω και άλλους...

ο καραφωτης ναι....εχει ακουστει κιολας...αλλα και ο νινο??????δε νομιζω.....
[/quote]

τι ακουστεί... δες το με τα μάτια σου ^

Όσο για τον βλάκα θα βρώ σίγουρα φωτογραφίες λολ
[/quote]

καραφωτη κανει μπαμ..κ σε αυτον εγινε καλη δουλεια..
γονιδης σιγουρα ειχε κανει αλλα χρειαζεται αλλη μια για density...
αρναουτογλου??????????ποτε εκανε?
εχεις συγκριτικες φωτο?

κ νινο ποτε λες να κανε?τωρα που το σκεφτομαι στο fame story δεν πρεπει να ταν ετσι ::)
[/quote]
Θα σου πω εγω για τον Αρναουτογλου. Την τελευταια ειδικα σεζον ειχε προβλημα αριαωσης που φαινοταν στην hairline και πηγε για μεταμοσχευση σιγουρα.
 

GK

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

boost είπε:
Φιλε, ο βερτης πηγε κι εβαλε 100 τριχες στην hairline του με fue?
Παιδια εχει βαλει και ο George Clooney, το ξερατε?

Δεν ξέρω πόσες έβαλε, πάντως 100 να σου πω την αλήθεια δεν μου φένονται....
Αυτοί μπορεί να βάζουν και κάθε χρόνο ή εξάμηνο σε σημεία που αραιώνουν...
Για τον συνονόματο δεν το γνωρίζω πάντως... από την "εντατική" είχε τρελο μαλλί πάντως.

Από ξένους ο Ben Stiller μοιάζει να έχει βάλει, ο R.Reynolds, Bradley Cooper, εγώ πιστέυω από αυτούς σχεδόν όλοι βάζουν έστω και προληπτικά.... άλλωστε η εμφάνιση τους είναι η δουλειά τους.
 

geofish

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Του αρναουτογλου πορώ να πω ότι είναι από τις καλές, όχι όμως ότι δεν φαίνεται κάνει μπάμ, αλλά είναι αποδεκτή

arnaoutoglou.jpg
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ο βερτης εβαλε πολυ περισσοτερα..αν παρατηρησεις καλα ειχε προβλημα κ πιο πισω...
ο κλουνει δεν ξερω..παιζει να ισχυει..αν θες να συγκρινεις βρες μια απο τις πρωτες του ταινιες που επαζε που σκοτωνε κατι βρυκολακες σε κατι κ ωλομπαρα ;)


αυτος που εχει κανει απο αμερικη κ ειναι ηθοποιος κ το χετε πει κ εσεις ειναι ο μαθιου μακ κοναχι..
η μεταμ που εκανε ηταν Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Η κ παιζει να την εκανε σε κανενα χασον..
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

boost είπε:



εχει κανει 2 πιστευω ο κλουνει..ειχε ανοιχτους κροταφους κ πλεον εχει ισια hairline..
 
Μπλουζα