Διασημοι/Celebrities

tasos33

Well-Known Member
xaxaxaxaxaxa μη σου τυχει, το χω παθει και εγω εξω και ειχα παει τουαλετα και εριχνα μπουνιτσες στο κεφαλι, το σκοτωσα οτι και να ηταν. Ψεκασε λακ να το πνιξεις και να κοκαλωσει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
xaxaxaxaxaxa μη σου τυχει, το χω παθει και εγω εξω και ειχα παει τουαλετα και εριχνα μπουνιτσες στο κεφαλι, το σκοτωσα οτι και να ηταν. Ψεκασε λακ να το πνιξεις και να κοκαλωσει.

Δουλεια ειμαι ρε δε εχω λακ.Αυτο κανω βαραω το κεφαλι μου με μπουνιες
 

turnfiji123

Active Member
Ρε μλκες ειμαι στην δουλεια και κατι εχει χωθει αναμεσα σε μαλλια και crown στο toppik και δε μπορω να ξυθω και δε φευγει και με περπαταει. Αραχνη ειναι ψειρα ειναι δε ξερω wtf!!!

Ο προϊστάμενος σου θα είναι.
 

Joan87

Active Member
Δεν ειπα οτι θα φας κραξιμο απο τους φιλους σου. Γτ οπως αναφερω και σε προηγουμενο σχολιο το ξερουν φιλοι συγγενεις κτλ και ουτε καν γελασαν.
Αναφερω το κραξιμο που θα πεσει γενικοτερα αν μαθευτει παραεξω!! Στατιστικα, αν σε κραξει 1-2 στους 10 για το μεικ απ, θα σε κραξουν 8 στους 10 για το τοπικ.
Οσο για το "ψευτικα"..που ειπα και εχετε κολλησει με αυτο..λεμε ακριβως το ιδιο πραγμα, αλλα με αλλα λογια :p
Ειπα οτι ολα τα θεωρω φυσιολογικα οοολα.
Ο καθενας ας κανει οτι θελει...αρκει να νιωθει ο ιδιος καλα με αυτο!!
Αν εκανα μια πλαστικη δεν θα κολλαγα να το πω παντως. Μονο για το τοπικ κολλαω.
Ναι free thinker, σωστα καταλαβες! (Σιγα μην κολλαγα να απαντησω χαχα :p )
 

Joan87

Active Member
Βλεπω, βλεπω! Εσυ δεν πονοκεφαλιασες με τις μπουνιες;; χαχαα!!!! Εμενα μου ειχαν πει πως με λακ κοκκαλωνουν οι κατσαριδες...
Μ@λακιες! Σαν την χλωρινη και τα ισχυρα απορρυπαντικα...τπτ!! Γτ δεν εριξες λιγη χλωρινη στο κεφαλι;; :eek::p:D
 

maria87

New Member
Γειά σας. Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ.Ειμαι γυναίκα και πρόσφατα είδα σε κάποια διαφήμιση rogaine αφρό 5% για γυναικες. Έχει χρησιμοποιήσει καμία;
 

tasos33

Well-Known Member
Γιαυτό είπα μπουνιτσες, μη ψόφησω και εγώ με τον έντομο. Χλωρινη έριξα μια άλλη φορά όταν είχε μπλεχτεί μέσα στο μαλλί ένα χαμστερακι και το σκότωσα.


Βλεπω, βλεπω! Εσυ δεν πονοκεφαλιασες με τις μπουνιες;; χαχαα!!!! Εμενα μου ειχαν πει πως με λακ κοκκαλωνουν οι κατσαριδες...
Μ@λακιες! Σαν την χλωρινη και τα ισχυρα απορρυπαντικα...τπτ!! Γτ δεν εριξες λιγη χλωρινη στο κεφαλι;; :eek::p:D
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ετσι οπως το διαβασα σε πρωτη αναγνωςη και αφου προηγήθηκαν τα προηγούμενα ωραια σχολια διαβασα «καυλωνουν οι κατσαρίδες»!!!!!λεω τι γινεται ; Το πηγαμε σε αλλο επιπεδο την συζητηςη ;;;Χαχαχα.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Ναι free thinker, σωστα καταλαβες! (Σιγα μην κολλαγα να απαντησω χαχα :p )
Το ξερα!!!;) Φυσικα ή σιλικονατα? Γιατι πολυ υπερασπιζεσαι τη σιλικονη :p

Τζον σε θελουμε να γλυψεις λιγο για να αποφανθεις, εσυ που ξερεις απο αυτα. Αν ειναι σιλικονατα θα τα γλυψω μετα και γω γιατι δεν εχω δοκιμασει απο σιλικονη ποτε
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Το ξερα!!!;) Φυσικα ή σιλικονατα? Γιατι πολυ υπερασπιζεσαι τη σιλικονη :p

Τζον σε θελουμε να γλυψεις λιγο για να αποφανθεις, εσυ που ξερεις απο αυτα. Αν ειναι σιλικονατα θα γλυψω μετα και γω γιατι δεν εχω δοκιμασει απο σιλικονη ποτε

Πάνε σε ένα pet shop.
Εκεί φτιάχνουν και ενυδρεία με αντιμουχλιτικη σιλικόνη.
Αρχινά Γλυφέ δεξιά αριστερά αλλά τεχνική καράτε κιντ με τον μίστερ μιγιακι.
Αφού το κάνεις αυτό μετά θα πάμε στο next level.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Πάνε σε ένα pet shop.
Εκεί φτιάχνουν και ενυδρεία με αντιμουχλιτικη σιλικόνη.
Αρχινά Γλυφέ δεξιά αριστερά αλλά τεχνική καράτε κιντ με τον μίστερ μιγιακι.
Αφού το κάνεις αυτό μετά θα πάμε στο next level.
Υπονοεις οτι ειμαι μικρος ακομα για σιλικονατους βυζους?
 

crossfire

Well-Known Member
Steven seagal.....περουκινι απ'τα λίγα
 

Συνημμένα

  • StevenSeagalTransplantandConcealer.jpg
    StevenSeagalTransplantandConcealer.jpg
    85.3 KB · Προβολές: 467
Μπλουζα