Διασημοι/Celebrities

FreeThinker

Well-Known Member
Σε συνέχεια του Free Thinker, πρέπει δηλαδή ό Κανάκης και ο Μουζουρακης μολις ξεκινήσει η εκπομπή να λένε καλησπέρα πριν ξεκινήσουμε να σας ενημερώσω πως εχω κάνει 2 επεμβάσεις στην τουρκία και φοράω τοπικ.? Κάπου το παρατραβάμε.

Εσυ το πρατραβηξες, εγω δεν ειπα κατι τοσο τρελο.

Ο κανακης ολο κανει αστεια για την καραφλα του κιουση και οταν τον ρωταγε ο @John_John1 που εκανε τη μεταμοσχευση για να του δωσει μια συσταση του εκανε τον κινεζο.

Ο μουζουρακης τη μια βγαινει με τοπικ την αλλη χωρις, θεωρω οτι στο voice τον υποχρεωνουν να το βαζει για να μη γυαλιζει η καραφλα. Στην εκπομπη του παπαδοπουλου καραφλος βγαινει. Δεν εχει λογο να πει κατι αν δε το φερει η κουβεντα.

Ο μπεγνης και ο γεωργαντας εχουν κανει μεταμοσχευση και λενε οτι κανουν θεραπειες σε κλινικες.

Δες τον συσσοβιτη σε συνεντευξη, συζητανε για το θεμα των μαλλιων του, και δες πως κωλωνει να πει οτι εχει κανει μεταμοσχευση και μασαει τα λογια του οταν τον ρωταει ο αλλος γιατι δεν τα ξυριζεις τελειως (γιατι προφανως εχει σημαδι στριπ πισω του). Επισης και χωρις το σημαδι του στριπ ο,τι τριχα εχει πανω στο κεφαλι του τοσο αφυσικη κανει μπαμ οτι ειναι μεταμοσχευμενη και δε λεει εκανα μεταμοσχευση και δεν πετυχε αλλα λεει οτι τα βρηκα με τον εαυτο μου και το αποδεχτηκα και ΜΑ-ΛΑ-ΚΙ-ΕΣ.

Συν οτι λεει την πιπα περι υψηλης τεστοστερονης ( η οποια ειναι αστικος μυθος ) , που αν την πιστευε πραγματικα θα την ειχε καμαρι την καραφλα του και δε θα εκανε τον καραγκιοζη με βαμμενα περουκινια σημερα. Υπ οψιν η συνεντευξη ειναι μολις 2 χρονια πριν.


Ειχε μια εξαιρετικη ευκαιρια να μιλησει για το θεμα της μεταμοσχευσης και εκανε τουμπεκι. Ευκαιριες να πει καποιος οτι εχει κανει μεταμοσχευση υπαρχουν αμετρητες. Ολη η βιομηχανια του θεαματος γυρω απο την εμφανιση στηριζεται, μονο τετοια τους ενδιαφερουν βυζια, κωλαρακια, μαλλια, πουτσες κλπ και γι αυτα ρωτανε συνεχεια σε συνεντευξεις, οποτε ευκαιριες παντα υπαρχουν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joan87

Active Member
Αγαπητή, αν κατάλαβα καλά εσυ θα ντρεποσουν να πεις ότι βάζεις τοπικ για να καμουφλαρεις την αραιωση, αλλά δεν θα ντρεποσουν να βάζεις μέικ απ για να καμουφλάρεις τυχόν ατέλειες του προσωπου ή να βάψεις τα μαλλιά για να καλυψεις ενδεχόμενες ασπρες τρίχες?


Αγαπητε :p το ιδιο πραγμα ειναι;;;;
Μην τα συγκρινεις!

Βαζω ελαχιστο τοπικ πια... και το ξερουν συγκεκριμενα ατομα. Η οικογενεια μου, φιλοι συγγενεις....
Δεν χρειαζεται να το διατυμπανιζω και να γινω στοχος για ασχημα σχολια. Κανεις δεν θα με κραξει επειδη βαζω μεικ απ η μασκαρα σε αντιθεση με το αν μαθευτει για το τοπικ. Εσενα θα σου αρεσε να γελαει ο κοσμος με την παρτη σου;; Εκτος εαν εισαι τοσο ζαμαν φου!
Και μην ξεχνας πως ειμαι και γυναικα.Ας ειμαστε ρεαλιστες.
Οσο για τα σχολια περι βαψιματος και σιλικονατου στηθους...βγηκατε λιγο εκτος θεματος :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joan87

Active Member
Αγαπητε :p το ιδιο πραγμα ειναι;;;;
Μην τα συγκρινεις!

Βαζω ελαχιστο τοπικ πια... και το ξερουν συγκεκριμενα ατομα. Η οικογενεια μου, φιλοι συγγενεις....
Δεν χρειαζεται να το διατυμπανιζω και να γινω στοχος για ασχημα σχολια. Κανεις δεν θα με κραξει επειδη βαζω μεικ απ η μασκαρα σε αντιθεση με το αν μαθευτει για το τοπικ. Εσενα θα σου αρεσε να γελαει ο κοσμος με την παρτη σου;; Εκτος εαν εισαι τοσο ζαμαν φου!
Και μην ξεχνας πως ειμαι και γυναικα. Ας ειμαστε ρεαλιστες.
Οσο για τα σχολια περι βαψιματος και σιλικονατου στηθους...βγηκατε λιγο εκτος θεματος :p
 

Joan87

Active Member
Επισης αγαπητε john, το σχολιο σου σταθηκε η αιτια για την εξης ερωτηση..

Ποσοι απο εσας βαζετε τοπικ και το διατυμπανιζετε;;
Θελω να απαντησουν μονο οσοι βαζουν....
Οχι οσοι ειναι εξω απο τον χορο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joan87

Active Member
Ευγεεε!!!
Το τι κόμπλεξ έχουν οι γυναίκες-κοπέλες πάνω στο θέμα αυτό δε περιγράφετε.
Ακόμη και στην πρώην μου κοπέλα τα έβλεπα αυτά και το πόσο ψωνισμένη είναι.
Μην μιλήσουμε για τα σιλικονατα βυζγγιααα.
Άσε που αρκετές δεν ξέρουν να βάφονται καν ,βλέπεις κάτι χείλια βαμμένα σαν duck face ειναι.
Άλλες λες και έχουν βάλει 2 κιλά στόκο μαζί με σκυρόδεμα.

Προβολή συνημμένου 16216


Ρε συ john john, εισαι σε ενα φορουμ που αφορα τα ψευτικα μαλλια.μεταμοσχευσεις περουκες κτλ
Και κραζεις τα ψευτικα βυζγγια. Ε οχι ρε φιλε, δεν το δεχομαι!! :cool:
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ρε συ john john, εισαι σε ενα φορουμ που αφορα τα ψευτικα μαλλια.μεταμοσχευσεις περουκες κτλ
Και κραζεις τα ψευτικα βυζγγια. Ε οχι ρε φιλε, δεν το δεχομαι!! :cool:

Μα γι αυτο το λεει, επειδη για τους αντρες θεωρειται αξιο κοροιδιας να κανουμε κατι για τα μαλλια μας, ενω οι γυναικες κανουν εκατονταδες παρεμβασεις στον εαυτο τους χωρις να θεωρειται αντιστοιχο
 

aeratos28

Just aeratos
Σωστός free thinker..άκου ψεύτικα μαλλιά.δικα μας είναι και απλά τα μεταφέρουμε στα σωστά σημεία.αν υπάρχει αραίωση.φυσικοτατα..οχι κάτι ξένο..το φυσικό είναι άξιο κοροϊδίας.ενω τα βυζγγιαα,που είναι καραψευτικά..σιλικόνη φουλ,ξένο σώμα..αυτό είναι οκ ε?ε ρε γκάζι που το θέλετε..:cool:
 

Joan87

Active Member
Ελα βρε...αφου καταλαβες πως το ειπα το "ψευτικα μαλλια".
Εννοω οτι επεμβαινεις ειτε με τουπε,ειτε με μμ...και εκει που θα ησουν καραφλος, εχεις πλεον μαλλια.
Πραγμα δεν ειναι η φυσικη εξελιξη (για πολλους απο εσας)
Και κανεις δεν ειπε οτι ειναι αξιο κοροιδιας.
Εγω τουλαχιστον δεν ειπα αυτο. Μην παρερμηνευετουν τα λογια μου.
Προσωπικα δεν κοροιδευω τπτ απο ολα αυτα.
ουτε οποιον θελει να βαλει τοπικ, ουτε οποιον θελει να κανει μμ...ουτε οποια θελει να βαλει σιλικονη στο στηθος..κοκ. Για οτι και αν προκειται.
Ειπα απλα τα αυτονοητα.
Οτι δηλαδη θα πεσει πολυ κραξιμο απο τον περισσοτερο κοσμο, αν μαθευτει για το τοπικ.
Ειναι αληθεια, ας μην εθελοτυφλουμε!!
Για οσο καιρο δεν φαινεται στο κεφαλι μου, εγω..προτιμω να το κραταω κρυφο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John1924

Active Member
Επισης αγαπητε john, το σχολιο σου σταθηκε η αιτια για την εξης ερωτηση..

Ποσοι απο εσας βαζετε τοπικ και το διατυμπανιζετε;;
Θελω να απαντησουν μονο οσοι βαζουν....
Οχι οσοι ειναι εξω απο τον χορο.
Εχεις δικιο όταν λές οτι κανένας απο οσους βάζουν τοπικ δεν το διατυμπανιζει. Αληθεια ειναι. Εγω έχω πει σε ενα απο τα πρωτα μου ποστ οτι ενας απο τους λόγους που εκανα μμ. ειναι οτι ηθελα να σταματησω την εξαρτηση απο το τοπικ. Αλλά λες τη μισή αληθεια. Γιατι το επομενο ερώτημα ειναι: ποσες γυναικες διατυμπανιζουν οτι εχουν κανει πλαστική στηθους ή μυτης ή ότι φορανε 2 νουμερα σουτιεν μεγαλυτερο όταν βγαινουν έξω ή ότι για να ξεβαφτουν το βραδυ χρειαζονται μια ωρα στο μπανιο? Το θέμα δεν είναι αν θα τους κράξει καποιος. Καλα κανουν και αυτες που ντυνονται έτσι και οι αντρες που φορανε τοπικ, περουκα κλπ. Καθενας εχει δικαιωμα να ντυνεται και να καλλωπιζεται οπως επιθυμει. Αν φοβασαι το κραξιμο, άλλαξε παρέες. Και πιστεψε με, οταν καποιος ειναι κομπλεξικος θα κραξει και για το τοπικ τον αντρα και για το υπερβολικο μεικ απ τη γυναικα. Το θέμα ειναι εσύ να μην έχεις κόμπλεξ.
Οσο για τα "ψευτικα μαλλιά" τα ειπαν όλα οι συντροφοι παραπάνω. Τα μεταμοσχευμενα μαλλιά εχουν τόση σχέση με το πλαστικό στήθος όσο μια τεχνητή (συνθετική) καρδια με μια ζωντανη, μεταμοσχευμένη απο δότη. Δηλαδή καμία. Φιλικά
 

aeratos28

Just aeratos
Έτσι,δείξε μεταμέλεια.καλα το πας τώρα.απολογησου λοιπόν,πες ότι δεν τα εννοούσες αυτά που έλεγες..χαχαχαχχα:cool:
Ελα βρε...αφου καταλαβες πως το ειπα το "ψευτικα μαλλια".
Εννοω οτι επεμβαινεις ειτε με τουπε,ειτε με μμ...και εκει που θα ησουν καραφλος, εχεις πλεον μαλλια.
Πραγμα δεν ειναι η φυσικη εξελιξη (για πολλους απο εσας)
Και κανεις δεν ειπε οτι ειναι αξιο κοροιδιας.
Εγω τουλαχιστον δεν ειπα αυτο. Μην παρερμηνευετουν τα λογια μου.
Προσωπικα δεν κοροιδευω τπτ απο ολα αυτα.
ουτε οποιον θελει να βαλει τοπικ, ουτε οποιον θελει να κανει μμ...ουτε οποια θελει να βαλει σιλικονη στο στηθος..κοκ. Για οτι και αν προκειται.
Ειπα απλα τα αυτονοητα.
Οτι δηλαδη θα πεσει πολυ κραξιμο απο τον περισσοτερο κοσμο, αν μαθευτει για το τοπικ.
Ειναι αληθεια, ας μην εθελοτυφλουμε!!
Για οσο καιρο δεν φαινεται στο κεφαλι μου, εγω..προτιμω να το κραταω κρυφο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε μλκες ειμαι στην δουλεια και κατι εχει χωθει αναμεσα σε μαλλια και crown στο toppik και δε μπορω να ξυθω και δε φευγει και με περπαταει. Αραχνη ειναι ψειρα ειναι δε ξερω wtf!!!
 
Μπλουζα