Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
οχι δεν ανεβαζω το βιντεο για το θεικο μωρο που τραγουδαει και ειναι μεσα στην .......
για τον μουζουρακη το ανεβασε βρε σεις που δεν εχει βαλει τοππικ.
@John_John1 απο θεσ/νικη ειναι. Το κοριτσι οχι ο μουζουρακης.


 

dimitris50423

Well-Known Member
οχι δεν ανεβαζω το βιντεο για το θεικο μωρο που τραγουδαει και ειναι μεσα στην .......
για τον μουζουρακη το ανεβασε βρε σεις που δεν εχει βαλει τοππικ.
@John_John1 απο θεσ/νικη ειναι. Το κοριτσι οχι ο μουζουρακης.



Εχει βγει και πιο topikαρισμενος καποιες φορες. Μεχρι που αναρωτιομουν αν εχει κανει μμ. Στο χθεσινο επεισοδιο ειχε πιο πυκνη hairline.
Πιστευω ενδεικνυται η περιπτωση του για μμ και θα μπορουσε να παρει καλο αποτελεσμα.

Ο κοκλωνης που κανει την εκμπομπη με τα ταξιδια πως σας φαινεται; καλη δουλιτσα εκανε. Σιγουρα ομως ριχνει τοπικ.
 

tasos33

Well-Known Member
Ρε συ Μήτσο θα με στείλεις εντελώς. Το μαλλί του μουτζουρακη κοιτάς? Αγορίνο εγώ ακόμα την νεαρά κορασιδα κοιτάω. Οχτώ φορές το έχω δει το βίντεο τοπικ στην κουρουπα του δεν έχω δει ακόμα.


Εχει βγει και πιο topikαρισμενος καποιες φορες. Μεχρι που αναρωτιομουν αν εχει κανει μμ. Στο χθεσινο επεισοδιο ειχε πιο πυκνη hairline.
Πιστευω ενδεικνυται η περιπτωση του για μμ και θα μπορουσε να παρει καλο αποτελεσμα.

Ο κοκλωνης που κανει την εκμπομπη με τα ταξιδια πως σας φαινεται; καλη δουλιτσα εκανε. Σιγουρα ομως ριχνει τοπικ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε συ Μήτσο θα με στείλεις εντελώς. Το μαλλί του μουτζουρακη κοιτάς? Αγορίνο εγώ ακόμα την νεαρά κορασιδα κοιτάω. Οχτώ φορές το έχω δει το βίντεο τοπικ στην κουρουπα του δεν έχω δει ακόμα.

Το κοριτσι ειναι τουμπανο. Την ειδα και αυτη μην αγχωνεσαι. Θα κανει καριερα. Οχι απαραιτητα στο τραγουδι.

Ο μουζου για αυτο σου ειπα εδω φαινεται αραιος. Αν καταλαβα καλα σε αλλα επεισοδια εχει βαλει τοπικ γιατι το τσουλουφι μπροστα ειχε καλη πυκνοτητα.
 

tasos33

Well-Known Member
Το κορίτσι θα κάνει διεθνή καριέρα,αυτό είναι.βέβαιο.

Ο μουζου δεν έχει σταθερή χρήση τοπικ, μόνιμος κάνει διαφορετική εμφάνιση.

Ο κοκλωνης πέρυσι έβαζε πολύ τοπικ φέτος πολύ λιγότερο. Νομίζω πως είχε μμ σε εξέλιξη και μάλλον φέτος ολόκληεωθηκε




Το κοριτσι ειναι τουμπανο. Την ειδα και αυτη μην αγχωνεσαι. Θα κανει καριερα. Οχι απαραιτητα στο τραγουδι.

Ο μουζου για αυτο σου ειπα εδω φαινεται αραιος. Αν καταλαβα καλα σε αλλα επεισοδια εχει βαλει τοπικ γιατι το τσουλουφι μπροστα ειχε καλη πυκνοτητα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εχω φιλο ιδιος ο μουζουρακης απο θεσνικη και εκανε medijenes 2-3 φορες.Δεν μακουει μετπτ αυτο το παιδι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
μαπα.εχουν βγει μερικες τριχες οκ.μαλλι κουκλα και τα σχετικα.οταν τον ειχα πρωτογνωρισει τον ψιθυρισα αν εκανε μεταμοσχευση και με ειπε ...Καλα που το καταλαβες?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ειναι επισης γνωστο οτι τη φαλακρα πισω δεν την ειχε καλυψει. Και στο τρεηλερ εχει μαλλια και πισω. Αρα αυτο ειναι καινουριο
 

tasos33

Well-Known Member
Αν αυτό που βλέπουμε είναι έν μέρη αληθινο τότε πρέπει τον Ιούνιο να έκανε πάλι μμ. Πάντως στο βίντεο έχει τοπικ αλλά δείχνει να έχει και μαλλί περισσοτερο
 
Μπλουζα