Δημητρης δ mhrc(dr michalis georgiou) fue 3100 grafts,17-18/01/2019

Καλησπερα σε ολους!!!Πριν ξεκινησω θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολους για την βοηθεια που δινεται σε ολους οσους ψαχνονται να μαθουν πληροφοριες για μμ.Πραγματικα πιστευω οτι αν δεν ειχα βρει το φορουμ δεν ξερω που θα ειχα καταληξει.
Πριν ξεκινησω να σας πω 2 λογια για εμενα κ πως εξελισσεται η τριχοπτωση μου.Ειμαι 33 χρονων κ το κυριο προβλημα μου ειναι οι κροταφοι οπως θα δειτε και στις φωτο παρακατω.Η τριχοπτωση ξεκινησε απο 21 πρπ κ σιγα σιγα μ ανοιγαν οι κροταφοι.Απο τα 25 με 26 αναγκαστηκα να τα ριχνω σιγα σιγα μεχρι να παω 28 με 29 κ το προβλημα ειχε γινει εμφανες κ αρχισα να χρησιμοποιω τοπικ.Περιτο να σας πω οτι η ψυχολογια μου ειδικα τα τελευταια 2 χρονια ηταν χαλια οσο κ αν προσπαθουσα να μην το σκεφτομαι.Εχω κ αραιωση στο crown αλλα το αφησα για αργοτερα να δω πως θα παει αν κ τα τελευταια χρονια μ εχει σταθεροποιηθει ισως κ λογο φιναστεριδης.Απο θεραπεις εχω ξεκινησω απο τα 22 REGAINE 5% και απο τα 26 PROPECIA 1MG.Απο τα 28 πρπ ανακαλυψα απο εδω φυσικα το προσκαρ 5%.Απο τοτε μεχρι σημερα παιρνω το 1/8.
Η ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ οπως βλεπεται εγινε στον κυριο Γεωργιου.Κρατησε 2 ημερες κ βγαλαμε 3100 μοσχευματα κ κατι.Τον ακριβο αριθμο οπως κ ποσα μονα διπλα τριπλα ,εκταση που καλυψαμε κ τι πυκνοτητα ανα τετραγωνικο πιασαμε hairline θα τα γραψω οταν μου τα στειλουν απο την κλινηκη.Αυτο που μου εκανε εντυπωση οπως θα χουν παρατηρησει οσοι εχουν κανει εκει μμ ειναι το ωραιο κλιμα που υπαρχει μεταξυ τους αλλα ταυτοχρονα φαινοταν οπ οσο μπορω να καταλαβω ο καθενας να ξερει τι πρεπει να κανει.
Λοιπον για να μην σας κουραζω θα ανεβασω καποιες φωτογραφιες απο το πως ημουν που τραβηξα μια μερα πριν ,μετα θα ανεβασω πως ημουν 2 μερες μετα(μεσανυχτα πρωτης) και μετα στην 10η μερα.επισης να αναφερω οτι τα πανω μαλλια τα εκοψα 4χιλιοστα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ευχαριστω πολυ δημητρη.Συγχαρητηρια κ για το δκσ αποτελεσμα,να το χαιρεσαι.Οσο για το σχεδιασμο κ εμενα μ αρεσει κ οι δικος μου κυκλος που με εχει δει τους αρεσει.Κοιταξαμε να μοιαζει οπως ημουν πριν αρχιζω να χανω.Βεβαια κ με τα χαλια που ειχα πριν κ τα αφηνα μεγαλα για να τα καλυψω λγκ ειναι εν μερη να δειχνει ωραιο.Το κυριοτερο απ ολα ειναι το ποσο μου εχει αλλαξει η ψυχολογια.Το περιμενα εν μερη αλλα οχι τοσο πολυ...
 

Pes

Active Member
Καλή επιτυχία λεβεντιά.οντως η Α.Α είναι ένα μαρτύριο το οποίο υπονομεύει την ψυχολογία αλλά ας μη μιλάμε για αυτά ας πούμε καλή επιτυχία και όλα θα πάνε καλά και θα αλλάξουμε προς το καλύτερο...Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει πολύ καλό κλίμα στη κλινική και βγαινει καλή δουλειά...
 
Όπως τα λες είναι μητσάρα. Εξάλλου τα χουμε πει για την κλινική αλλά και για τον Γεωργίου.Ευχαριστώ κ από εδώ Καλή επιτυχία κ σε εσενα
 
  • Like
Reactions: Pes

giannis1991

Well-Known Member
Δημητρη καλη επιτυχια!!!!Νομιζω οτι εχεις καλο πατερν και με την σχεδιαση που εκανες νομιζω θα τα χασεις με το αποτελεσμα στους επομενους μηνες!!!!
 
Παιδια διαβάζω εδω μέσα για ποσοστο φυτρωσης που μπορεί να πιάσει καποιος.απο τι εξαρτάται δλδ;από τον γιατρο;απο εμας μετά την μεταμοσχευση ή από τον οργανισμό;η μήπως απ όλα αυτά μαζί
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Τώρα το είδα το μήνυμα.ευχαριστώ Βαγγέλη και για την βοήθεια φυσικά. Φωτο θα ανεβάζω κάθε μήνα. Τώρα ειμαι στην 15 δεν έχω καμία διαφορά.
 
Μπλουζα