Γ***η τ**η

jimys

Member
Αναφερομαι σε μια εταιρεια μεταφορων που αντιμετωπισα προβληματα στη παραδοση.. είχε καποιος αλλος αναλογα προβληματα με τη συγκεκριμένη εταιρεια ή έτυχε μια φορα σε εμενα; γιατι πραγματικα σκεφτομαι να μη παραγγειλω ξανα απο το καταστημα που συνεργαζεται με αυτην!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sito

Active Member
Μέχρι τωρα ποτε. Το μονο που μου την σπαει σε αυτους ειναι, οτι εγω επειδη μενω σε χωριο με παιρνουν τηλεφωνο και μου λενε ποτε θα ερθεις στην πολη και τους λεω παντα, εγω πληρωνω μεταφορικα για να μου το φερουν σπιτι αρε φερ'τε το σπιτι.
 

jimys

Member
sito είπε:
Μέχρι τωρα ποτε. Το μονο που μου την σπαει σε αυτους ειναι, οτι εγω επειδη μενω σε χωριο με παιρνουν τηλεφωνο και μου λενε ποτε θα ερθεις στην πολη και τους λεω παντα, εγω πληρωνω μεταφορικα για να μου το φερουν σπιτι αρε φερ'τε το σπιτι.

εσενα τουλαχιστον σε παιρνουν αυτοι! εμενα μου στελνουν μνμ να τους απρω και οταν τους επαιρνα δεν το σηκωναν! αναγκαστηκα και πηρα στα κεντρικα και μιλησα με αυτους και ενω το δεμα ηταν στο καταστημα της πολης μου μου το εφεραν μετα απο 3 ημερες!

φαντασου να μη πληρωναμε μεταφορικα τι θα γινοταν!!!
 

Bouklas

Well-Known Member
Ποτε δεν είχα θέμα με αυτούς φιλε, αυτούς ειδικά τους προτιμώ 100 φορες από το sp**ex και A*S. Πάντα γρήγοροι και εξυπηρετικότατοι. Τώρα τι να πω η εταιρία σαν όνομα είναι απλά ένα όνομα, τα παραρτήματα έχουν ανθρώπους και εκείνοι τα δουλεύουν, δεν έχουμε και την καλύτερη νοοτροπία σαν Έλληνες οποτε το θέμα για μένα είναι άμα πέσεις σε εντάξει άτομα πιστεύω.
 
Μπλουζα