Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

δεν χρειαζετε ομως να πετας στα ουρανια γιατι οταν πεσεις
που ειναι σχεδον μαθηματικα βεβαιο θα πονεσεις απο εκει ψιλα

οποτε ηρεμια χρειαζεται
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pierre

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Φίλε Παναγιώτη,

Δυστυχώς καμιά φορά δεν είναι εύκολο για κάποιον να ελέγξει τα συναισθήματά και τον παρορμητισμό του!
Όσες φορές με έχει κατακλύσει το συναίσθημα και η τρέλα, μου έχει βγει σε κακό...
Οπότε θα συμφωνήσω μαζί σου...ισορροπία σε όλα φίλε μου.
 

magic810

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παιδες καλο ειναι να πεταμε...και να πεφτουμε....
Το μονο σιγουρο ειναι οτι ξερεις/μαθαινεις οτι απο εκεινο το μονοπατι δεν θα περασεις ποτε ξανα...γιατι εχει τρυπα... ;)
Αλλωστε αυτο ειναι η ζωη να ζεις την καθε στιγμη με παρορμητισμο και αυθορμητισμο...βεβαια οχι σε σημειο βλακειας για να μην το πω αλλιως... :p
Καλο ειναι να μαθαινεις απο τα λαθη σου και οχι να τα φοβασαι.....
Και αν ξανακανεις τα ιδια λαθη σημαινει απλα οτι μαλλον δεν εμαθες καλα το μαθημα σου......
Ξεχαστε τα πρεπει......τα πρεπει σε κανουν ψευτικο τα θελω ομως σε γεμιζουν εμπειριες και ευτυχια αλλα και δυστυχια........
Και μην ξεχνατε οτι αν δεν ειμασταν και καποιες φορες δυστυχισμενοι δεν θα ξεραμε να αναγνωρισουμε ουτε να εκτιμησουμε την λεξη ευτυχια και αντιστροφα....
Ζειτε την ζωη σας οπως εσεις θελετε και μην μετανιωνετε για τιποτα αν ειναι επιλογη σας ....ολα τα αλλα ειναι μικρα πραγματακια.....που απλα εμεις τα μεγαλοποιουμε..ή η κοινωνια μας....(Γιαυτο κοψτε την λαμπυρη) :p
Μια ασχημη κατασταση υπαρχει στη ζωη μας για να εκτιμησουμε στη πορεια την ομορφη που ερχεται....και αντιστροφα....
THATS LIFE MAN......
LIFE IS A BEACH τουλαχιστον για τρεις μηνες......χεχεχεχε :D
 

NGL

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

magic810 είπε:
Παιδες καλο ειναι να πεταμε...και να πεφτουμε....
Το μονο σιγουρο ειναι οτι ξερεις/μαθαινεις οτι απο εκεινο το μονοπατι δεν θα περασεις ποτε ξανα...γιατι εχει τρυπα... ;)
Αλλωστε αυτο ειναι η ζωη να ζεις την καθε στιγμη με παρορμητισμο και αυθορμητισμο...βεβαια οχι σε σημειο βλακειας για να μην το πω αλλιως... :p
Καλο ειναι να μαθαινεις απο τα λαθη σου και οχι να τα φοβασαι.....
Και αν ξανακανεις τα ιδια λαθη σημαινει απλα οτι μαλλον δεν εμαθες καλα το μαθημα σου......
Ξεχαστε τα πρεπει......τα πρεπει σε κανουν ψευτικο τα θελω ομως σε γεμιζουν εμπειριες και ευτυχια αλλα και δυστυχια........
Και μην ξεχνατε οτι αν δεν ειμασταν και καποιες φορες δυστυχισμενοι δεν θα ξεραμε να αναγνωρισουμε ουτε να εκτιμησουμε την λεξη ευτυχια και αντιστροφα....
Ζειτε την ζωη σας οπως εσεις θελετε και μην μετανιωνετε για τιποτα αν ειναι επιλογη σας ....ολα τα αλλα ειναι μικρα πραγματακια.....που απλα εμεις τα μεγαλοποιουμε..ή η κοινωνια μας....(Γιαυτο κοψτε την λαμπυρη) :p
Μια ασχημη κατασταση υπαρχει στη ζωη μας για να εκτιμησουμε στη πορεια την ομορφη που ερχεται....και αντιστροφα....
THATS LIFE MAN......
LIFE IS A BEACH τουλαχιστον για τρεις μηνες......χεχεχεχε :D

magic talks..... 8) 8) 8)
perfect!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

εμενα παλι αυτο που εχει ο magic κοντα στην εικονα του μου αρεσε

When the MONEY talks....the WORLD listen....!!

αυτη ειναι η καταντια της κοινωνιας μας
 

magic810

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παναγιωτης είπε:
εμενα παλι αυτο που εχει ο magic κοντα στην εικονα του μου αρεσε

When the MONEY talks....the WORLD listen....!!

αυτη ειναι η καταντια της κοινωνιας μας

Δυστυχως...... :(
 

Pierre

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Και θα συμπληρώσω...

When the money talks...the human values lose their value...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

apo

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Παναγιωτης είπε:
εμενα παλι αυτο που εχει ο magic κοντα στην εικονα του μου αρεσε

When the MONEY talks....the WORLD listen....!!

αυτη ειναι η καταντια της κοινωνιας μας
κατι αντιστοιχο είπε και αλ πατσίνο..Το θυμάται κανείς?
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Georgex6 είπε:

Με κάτι τέτοια θέματα στα μεγάλα ειδησεογραφικά sites και βλέπω να έρχονται σαν μέλη και άτομα που δεν σκόπευαν να πάρουν κάτι για τα μαλλιά τους.

Πάντως επιμένω ότι το μαλλί, η top model εμφάνιση σε εμάς και το χρήμα ΔΕΝ παίζει κανένα ρόλο στο θέμα σχέσεις...
 

Άκης

Administrator
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Ναι , το άρθρο αναφέρεται στα dating sites (αλλά και στα social ισχύει).
Εκεί έχει να κάνει το γεγονός ότι ναι, παίζει ρόλο η εμφάνιση σου, μιας και αυτό βλέπουν πρώτα.
Έξω πχ, δεν παίζει ρόλο τόσο η εμφάνιση αλλά άλλα χαρακτηριστικά.
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Ρε μην κλαψουρίζετε δεν θέλουν μαλλιά οι γυναίκες. Αγάπη θέλουν......... :grandpa: και λίγα χρήματα καμια Ferrari κανα γιοτ κανα σπιτάκι στις Άλπεις...αντε έστω στην Αράχωβα. απλά καθημερινά πράγματα που κάνουν την ζωή τους ποιο ευκολη τέλος :-X
 

Hopefull

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Ακη εγραψες!!!και απο αυτα που γραφεις και απο τις εμπειριες που περιγραφεις πρεπει να εισαι γαμω τα παιδια και cool τυπακι, bravo που υπαρχει ενας ανθρωπος τοσο ψαγμενος και διαβασμενος εδω μεσα...κανε και αλλα τετοια post καιρο ειχε κατι να μου τραβηξει τη προσοχη.

Παρεπιπτοντως.... δικο σου ειναι αυτο το site?
 

aleksandros

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

εξαρταται και τη γυναικα ψαχνεις και που την ψαχνεις.
Δεν ειναι ολες το ιδιο!
Αμα θες κατι για σοβαρο βρισκεις, αμα θες κατι για να περνας την ωρα σου πρεπει να παιξεις διαφορετικα
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

aleksandros είπε:
εξαρταται και τη γυναικα ψαχνεις και που την ψαχνεις.
Δεν ειναι ολες το ιδιο!
Αμα θες κατι για σοβαρο βρισκεις, αμα θες κατι για να περνας την ωρα σου πρεπει να παιξεις διαφορετικα

σωστος ο αλεξ.......
εγω ας πουμε περναω την ωρα μου συνιθος......και οτι προκυψει......
τις θελω ολες βασικα......δε μπορω με μια σταθερη.......
 
Μπλουζα