Γνωμες για πιθανη ζημια στη δοτρια

Johnny111

New Member
Χαιρετω ολη την ομαδα.ειμαι νεο μελος και πραγματικα αναζητω συμβουλες.ειμαι 28 χρονων εκανα μια μικρη μμ στα 23 με fue 800 μοσχευματα στο εμπροσθιο hairline και λιγο προς τα πισω.η αραίωση προχωρησε και πριν 4 μηνες εκανα δευτερη fue 1200 μοσχευματα στην ιδια περιοχη.το προβλημα ειναι το εξης:τα μοσχευματα στη δευτερη μμ παρθηκαν σε ζωνη μηκος απ το ενα αυτι στο αλλο παχος περιπου 1 εκ 1000 μοσχευματα και μια ζωνη περιπου 8 εκατοστά και 1 εκ παχος 200 μοσχευματα.οταν κουρευομαι σε μηκος κατω απο 12 χιλιοστα αρχιζει και φαινεται αραιο σαν κακοκουρεμενο και ανησυχω πολυ.στους 4 μηνες δν βλεπω καποια βελτιωση αν και μπορω να νιωσω και να δω μικρες τριχες στην δοτρια πιθανος σοκαρισμενες η τραυματισμενες απο την επεμβαση.σκεφτομαι να κανω fue στη δοτρια μηπως διορθωθει καπως καποια συμβουλη;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karampalikis

Active Member
Πες μας σε παρακαλώ που έκανες κάθε μία απο τις επεμβάσεις και με ποιον γιατρο....
Δηλαδη, αν κατάλαβα καλά, σου εκανε fue αλλά ουσιαστικά είναι σαν να σου έκανε strip ο τελευταίος γιατρός. Αν είναι έτσι, πρέπει να είναι μεγάλος επιστήμονας.

Αν θέλεις κάνε μια ολοκληρωμενη παρουσιαση της τελευταίας μεταμοσχευσης.

Νομίζω αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να περιμένεις μερικούς μήνες ακομα και μετά βλέπουμε πως θα είναι η δοτρια
 

Johnny111

New Member
Την πρωτη την εκανα στα m j και την δευτερη σε μια καινουργια και μικρη κλινικη στα βορεια προαστια.ακριβως η fue που μου εκανε ο δευτερος ειναι λες και εκανα strip αλλα απλα εχει πιο αραιο μαλλι οχι κενο.το θεμα ειναι οτι η αραιωση και απο κει που πηρε 1000 και απο κει που πηρε 200 ειναι η ιδια κατι που μου κανει εντυπωση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
βαλε πιο κατατοπιστηκες φωτο.. δεν καταλαβαινουμε κατι. το σιγουρο ειναι οτι εμπιστευτηκες τους λαθος ανθρωπους με αυτα που εκαναν..
 

Johnny111

New Member
Θα βαλω στο μελλον γιατι τωρα τα μαλλια μου ειναι περιπου στο 1.5 εκατοστο και δεν φαινεται κατι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την πρωτη την εκανα στα m j και την δευτερη σε μια καινουργια και μικρη κλινικη στα βορεια προαστια.ακριβως η fue που μου εκανε ο δευτερος ειναι λες και εκανα strip αλλα απλα εχει πιο αραιο μαλλι οχι κενο.το θεμα ειναι οτι η αραιωση και απο κει που πηρε 1000 και απο κει που πηρε 200 ειναι η ιδια κατι που μου κανει εντυπωση.

Ποιά είναι αυτή η κλινική στα ΒΠ, για πες μας μήπως και σωθεί ο επόμενος
 

karampalikis

Active Member
Δεν θελω να δυσφημησω ουτε να διαφημησω καποιον θελω να μου πει καποιος αν ξερει καποιον καλο γιατρο να μου το διορθωσει
Είπες ότι δεν θέλεις ούτε να δυσφημίσεις ούτε να διαφημίσεις κάποιον, άλλα όταν ζητάς απο εμάς να σου συστήσουμε κάποιον καλό γιατρό διαφήμιση δεν είναι?

Είμαστε μέλη σε αυτό το φόρουμ για να βοηθάμε ο ένας τον άλλον. Δεν επιβάλουμε την άποψή μας για κάποιον γιατρό, λέμε την εμπειρία μας και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Με το να πεις την κλινική και το όνομα του γιατρού δεν θα βοηθήσεις εμάς τους παλιούς (εντός ή εκτός εισαγωγικών) αλλά τα νέα μέλη σαν και εσένα τα οποία δεν έχουν τις βασικές γνώσεις και πάνε ξυπόλυτοι στα αγκάθια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JOJO

Active Member
Αρχικά χρόνια σου πολλά.
Λυπάμαι που το λέω αλλά πραγματικά είσαι χάσιμο χρόνου και απορώ με τα μέλη που αφιερώνουν χρόνο να σου γράφουν. Δεν είμαι πότε τόσο επικριτικός απέναντι σε κάποιο μέλος, αλλά εσύ είσαι γνήσιος εκπρόσωπος του νεοέλληνα, γιαυτό με βγάζεις από τα ρούχα μου.
Ξεκινάς να έχεις πρόβλημα τριχόπτωσης, βλέπεις φως κάπου και λες «δεν γα..ται πάμε μέσα, όσα πάνε και όσα έρθουν, τρίχες είναι». Καλά εκεί να σου δώσω ένα ελαφρυντικό ήσουν 23. Μετά από 5 χρόνια λες δεν βαριέσαι πάμε τώρα κάπου άλλου, σαν να πηγαίνεις βόλτα, μια μικρή κλινική στα ΒΠ φαίνεται αξιόπιστη λύση, ξανά τα ίδια. Ήταν ωραίο το bistro τουλάχιστον; Τώρα που βλέπεις ότι υπάρχει θέμα, είπες τελικά δεν το ψάχνω λίγο;
Μπαίνεις σε ένα φόρουμ. Βαριέσαι να αφιερώσεις χρόνο να διαβάσεις και την ημέρα που γράφεσαι ανοίγεις νήμα για να λύσεις το πρόβλημα σου. Ρωτάς αυτά που θες, όπως είναι φυσιολογικό τα μέλη για να σε βοηθήσουν ζητάνε πληροφορίες.
Εσύ βέβαια κλασικά στα @@ σου, δεν δίνεις καμία. Σε αντίθεση λες ότι δεν θέλεις να διαφημίσεις ή να δυσφημίσεις κάποια κλινική.
ΑΛΙΜΟΝΟ αν βρήκε εσένα κάποια κλινική για διαφήμιση.
Πάραυτα, εγώ θα συνεχίσω την προσπάθεια που γίνεται εδώ μέσα για να θα σε βοηθήσω.
Θα σε προτρέψω λοιπόν να αφιερώσεις χρόνο ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ το φόρουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα