Γιώργος παπαθανασίου

manosc44

Member
Παίδες μάλλον ήρθε και η δικιά μου ώρα. Έχω πρόβλημα στο εμπρός μέρος της κεφαλής και λέω για μμ.
Ακουσα από έναν φίλο για τον κύριο παραπάνω. Στην Αθήνα βρίσκεται αυτός. Αρχικά μου είπε πως είναι άνθρωπος με ότι συνεπάγεται αυτό και μετά ιατρός.
Θα ήθελα να μου πείτε αν τον γνωρίζεται και αν ξέρετε καμία μμ που έχει κάνει για να δω και 2η.
Εχει λίγο καιρό που ανακάλυψα το φόρουμ και σιγά σιγά ενημερωνομαι.
Πήγα και για μια ενημέρωση στον Θ.Μ στη Θεσσαλονίκη και μου φάνηκε πως είναι της παλιάς σχολής και κυρίως φιλοχρηματος....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

anargiros88

Well-Known Member
σε ποια κλινική εργάζεται ο ιατρός-άνθρωπος ?
ο Θ.Μ ποιος είναι και που εργάζεται επίσης ?
Κανε τον κόπο και ρίξε μια ματιά στην κατηγορία " παρουσιάσεις μ.μ " . έχει εκεί μπόλικο πράγμα για ανάγνωση και σε κατηγορίες ανά κλινική για να μην μπερδεύεσαι κιόλας !
 

manosc44

Member
σε ποια κλινική εργάζεται ο ιατρός-άνθρωπος ?
ο Θ.Μ ποιος είναι και που εργάζεται επίσης ?
Κανε τον κόπο και ρίξε μια ματιά στην κατηγορία " παρουσιάσεις μ.μ " . έχει εκεί μπόλικο πράγμα για ανάγνωση και σε κατηγορίες ανά κλινική για να μην μπερδεύεσαι κιόλας !
Και οι 2 κάνουν τις μεταμοσχευσης στο γραφείο τους με παρουσία βοηθών και αναισθησιολογου

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

renos espresso

Active Member
ετυχες στην περιπτωση μου φιλε,
Αρχικα θα σου πω οτι οντως ειναι καλος ανθρωπος... αλλα εμενα δεν μου εκανε καλη δουλεια. (μπες στο νημα μου να δεις)
Επισης σε μια συναντηση που ειχα με τον γνωστο γιατρο απ το κολωνακι μου ειπε πως ειχε ειδικοτητα αναισθησιολογου!!
με λιγα λογια εγω δεν θα στον προτεινα με τπτ... αν και λογικα θα σου εχει δωσει πολυ καλη τιμη
Ψαξε το φορουμ και βρες αλλη λυση..
 

tasos33

Well-Known Member
Αφήστε στην άκρη την ανθρωπιά στο πρόβλημα μας, δε θέλουμε ανθρωπο, αλήτη γιατρό θέλουμε που να ξέρει τι κανει. Δε πάμε στην εκκλησία για κερί.
Παίδες μάλλον ήρθε και η δικιά μου ώρα. Έχω πρόβλημα στο εμπρός μέρος της κεφαλής και λέω για μμ.
Ακουσα από έναν φίλο για τον κύριο παραπάνω. Στην Αθήνα βρίσκεται αυτός. Αρχικά μου είπε πως είναι άνθρωπος με ότι συνεπάγεται αυτό και μετά ιατρός.
Θα ήθελα να μου πείτε αν τον γνωρίζεται και αν ξέρετε καμία μμ που έχει κάνει για να δω και 2η.
Εχει λίγο καιρό που ανακάλυψα το φόρουμ και σιγά σιγά ενημερωνομαι.
Πήγα και για μια ενημέρωση στον Θ.Μ στη Θεσσαλονίκη και μου φάνηκε πως είναι της παλιάς σχολής και κυρίως φιλοχρηματος....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

iliasteg

New Member
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά το δικό μου αποτέλεσμα τέλειο . Και όντως άψογη συμπεριφορά από όλους τους συνεργάτες του .
 

veg

Active Member
φιλε μου οπως στα ειπαν οι παραπανω συνφορουμιτες , στην περιπτωση της μμ , αυτο που μετραει ειναι ενα σοβαρος επαγγελματιας .Σωστος στην δουλεια του με αποδειξεις , εμπειρη ομαδα (γιατι και οι βοηθοι κανουν δουλεια ) ,ρεαλισμο και τιμιοτητα απεναντι στην περιπτωση σου . Κατι παραπανω μπορει να ειναι σημαντικα στα πλαισια της ανθρωπινης συμπεριφορας αλλα στην περιπτωση μας το 'σωστος επαγγελματιας ' με ολα αυτα που συνεπαγεται ειναι υπεραρκετο . Τα υπολοιπα προτερηματα και ποιοτητες ενος ανθρωπου ειναι για τις κοινωνικες του συναναστροφες .
 

Aldo

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά το δικό μου αποτέλεσμα τέλειο . Και όντως άψογη συμπεριφορά από όλους τους συνεργάτες του .
εξοχα!

Θα μπορουσες να ανοιξεις ενα νημα και να μας δειξεις την πορεια σου μαζι με φωτο απο το αποτελεσμα σου??
Ετσι θα μπορουν και τα μελη να εχουν την ευκαιρια να γνωρισουν αυτο τον γιατρο και να παρουν πιθανως ενα τελειο αποτελεσμα σαν το δικο σου ...
 

jacksmith

Active Member
Παπαθανασίου. Θεωρούνταν από τους κορυφαίους γιατρούς του σφαγειου της laser line. Mε ότι σημαίνει αυτό....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά το δικό μου αποτέλεσμα τέλειο . Και όντως άψογη συμπεριφορά από όλους τους συνεργάτες του .
Αν έχεις την ευγενή καλοσύνη δείξτο και σε εμάς το πριν-μετά να δούμε πόσο τέλειο είναι.
 

Member2

New Member
Γεια σας και από εμένα!!! Θα ήθελα να μοιραστώ την πολύ πρόσφατη θετική εμπειρία μου με το γιατρό. Είμαι 42 χρονών και δεν είχα ασχοληθεί με ΜΜ καθόλου στο παρελθόν παρά μόνο διαβάζοντας πληροφοριες στο φόρουμ και έχοντας κάνει ένα τριχοριζόγραμμα προ δεκαετίας.

1. Η πρόταση του ήταν για 1500 τριχοθυλάκια -FUE και έτσι συμφώνησα μιας και κατάλαβα ότι για την περίπτωση μου είναι μια "καλή αρχή" και συμβάδιζε με το ποσό που ήθελα να διαθέσω....

2. Ο ιατρός έχει πολλές γνώσεις, τεράστια εμπειρία (25+ετη) και ο τρόπος που κάνει την επέμβαση είναι ότι πιο σύγχρονο, όπως και η τεχνικές που χρησιμοποιεί είναι πολύ καλές εάν τις συγκρίνω με αυτά που κατά καιρούς έχω διαβάσει στο φόρουμ.

3. Η κλινική-ιατρείο είναι στο Μαρούσι (PS Hair - pshair.gr) δίπλα στο Ιατρικό Αθηνών πολύ οργανωμένη με φιλικό προσωπικό.

4. Η επέμβαση διαρκεί περίπου 8-9 ώρες με διαλείμματα για τις αναισθησίες και γίνεται με τη βοήθεια εξαιρετικής νοσηλεύτριας.


Ελπίζω να βοήθησα κάπως μιας και δεν υπάρχει λεπτομερής παρουσίαση της δουλειάς του γιατρού εκτός από ένα παράδειγμα που αφήνει αμφιβολίες ενώ στην πραγματικοτητα πιστεύω ότι όποιος επισκεφτεί σοβαρά το γιατρό θα μείνει ικανοποιημένος από την απόφαση του.
 

Συνημμένα

  • IMG_20211231_203(01-01-11-12-36).jpg
    IMG_20211231_203(01-01-11-12-36).jpg
    918.2 KB · Προβολές: 225
Τελευταία επεξεργασία:

giorgosv

Active Member
Γεια σας και από εμένα!!! Θα ήθελα να μοιραστώ την πολύ πρόσφατη θετική εμπειρία μου με το γιατρό. Είμαι 42 χρονών και δεν είχα ασχοληθεί με ΜΜ καθόλου στο παρελθόν παρά μόνο διαβάζοντας πληροφοριες στο φόρουμ και έχοντας κάνει ένα τριχοριζόγραμμα προ δεκαετίας.

1. Η πρόταση του ήταν για 1500 τριχοθυλάκια -FUE και έτσι συμφώνησα μιας και κατάλαβα ότι για την περίπτωση μου είναι μια "καλή αρχή" και συμβάδιζε με το ποσό που ήθελα να διαθέσω....

2. Ο ιατρός έχει πολλές γνώσεις, τεράστια εμπειρία (25+ετη) και ο τρόπος που κάνει την επέμβαση είναι ότι πιο σύγχρονο, όπως και η τεχνικές που χρησιμοποιεί είναι πολύ καλές εάν τις συγκρίνω με αυτά που κατά καιρούς έχω διαβάσει στο φόρουμ.

3. Η κλινική-ιατρείο είναι στο Μαρούσι δίπλα στο Ιατρικό Αθηνών πολύ οργανωμένη με φιλικό προσωπικό.

4. Η επέμβαση διαρκεί περίπου 8-9 ώρες με διαλείμματα για τις αναισθησίες και γίνεται με τη βοήθεια εξαιρετικής νοσηλεύτριας.


Ελπίζω να βοήθησα κάπως μιας και δεν υπάρχει λεπτομερής παρουσίαση της δουλειάς του γιατρού εκτός από ένα παράδειγμα που αφήνει αμφιβολίες ενώ στην πραγματικοτητα πιστεύω ότι όποιος επισκεφτεί σοβαρά το γιατρό θα μείνει ικανοποιημένος από την απόφαση του.
Βάλε μας και το μετά φίλε να δούμε τι δουλειά σου έκανε..
Μόνο το πρίν δεν λέει κάτι
 

alex7

Well-Known Member
Γεια σας και από εμένα!!! Θα ήθελα να μοιραστώ την πολύ πρόσφατη θετική εμπειρία μου με το γιατρό. Είμαι 42 χρονών και δεν είχα ασχοληθεί με ΜΜ καθόλου στο παρελθόν παρά μόνο διαβάζοντας πληροφοριες στο φόρουμ και έχοντας κάνει ένα τριχοριζόγραμμα προ δεκαετίας.

1. Η πρόταση του ήταν για 1500 τριχοθυλάκια -FUE και έτσι συμφώνησα μιας και κατάλαβα ότι για την περίπτωση μου είναι μια "καλή αρχή" και συμβάδιζε με το ποσό που ήθελα να διαθέσω....

2. Ο ιατρός έχει πολλές γνώσεις, τεράστια εμπειρία (25+ετη) και ο τρόπος που κάνει την επέμβαση είναι ότι πιο σύγχρονο, όπως και η τεχνικές που χρησιμοποιεί είναι πολύ καλές εάν τις συγκρίνω με αυτά που κατά καιρούς έχω διαβάσει στο φόρουμ.

3. Η κλινική-ιατρείο είναι στο Μαρούσι δίπλα στο Ιατρικό Αθηνών πολύ οργανωμένη με φιλικό προσωπικό.

4. Η επέμβαση διαρκεί περίπου 8-9 ώρες με διαλείμματα για τις αναισθησίες και γίνεται με τη βοήθεια εξαιρετικής νοσηλεύτριας.


Ελπίζω να βοήθησα κάπως μιας και δεν υπάρχει λεπτομερής παρουσίαση της δουλειάς του γιατρού εκτός από ένα παράδειγμα που αφήνει αμφιβολίες ενώ στην πραγματικοτητα πιστεύω ότι όποιος επισκεφτεί σοβαρά το γιατρό θα μείνει ικανοποιημένος από την απόφαση του.
Ποιος είναι ο γιατρός ;Καλή χρονια
 
Μπλουζα