Βοήθεια: Topical Finasteride + Hydroxypropyl Chitosan

Georgex6

Well-Known Member
Ακόμα δεν έχω απαντήση
Αυτό που θα ήθελα ειναι αν παρακολουθεί ο Πάνος που έχει κάνει μεταμόσχευση στους hasson & Wong αν θα μπορούσε να τους ρωτήσει τη συνταγή για τη τοπική φιναστεριδη που δίνουν στους ασθενείς τους.Απο τι διάβαζα συνεργάζονται με ενα φαρμακείο εκεί κοντά τους και τι δίνουν σε ασθενείς τους που έχουν παρενέργειες με το χάπι και έχουν εξίσου καλα αποτελέσματα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgex6

Well-Known Member
Λοιπόν παιδιά έχω καλα νεα το εργαστήριο πόυ δουλεύει η φιλη μου μπορεί να το φτιάξει
Τωρα απο τιμη ειναι γύρω στο 30ευρω τα 60ml αλλά αν δουλεύει νομίζω αξίζει τα λεφτά του
 

dk1984

Member
νομιζω κατι παρομοιο δοκιμαζε και το γραφει στην υπογραφη του ο Κος 1987. Θα με ενδιεφερε κατι τετοιο George γιατι ετσι και αλλιως σκεφτομουν την αγορα RU
 

allasitas

New Member
για σας παιδια γραφω πρωτη φορα,αλλα σας παρακολουθω 2 χρονια,,,......εχω μικρη αραιωση πισω,,,,κ απο κροταφους λιγο,,,αλλα ολο το πανω μερος του κεφαλιου μου ειναι μια γραμη λεπτη κ αδυναμη τριχα μια κανονικα,μεχρι πισω,,,,,κανω χρηση κερατινης εδω κ 2 μηνες περιπου 2 χαπια τιην ημερα πρωι βραδυ,,,το μονο που εχω δει ειναι νεες τριχες πολυ μα παρα πολυ λεπτες να βγαινουν...αλλλα δεν δυναμωνει το υπολοιπω μαλλι....κξερει κανεις τι συμβαινει,,,,,,,
 

dk1984

Member
allasitas είπε:
για σας παιδια γραφω πρωτη φορα,αλλα σας παρακολουθω 2 χρονια,,,......εχω μικρη αραιωση πισω,,,,κ απο κροταφους λιγο,,,αλλα ολο το πανω μερος του κεφαλιου μου ειναι μια γραμη λεπτη κ αδυναμη τριχα μια κανονικα,μεχρι πισω,,,,,κανω χρηση κερατινης εδω κ 2 μηνες περιπου 2 χαπια τιην ημερα πρωι βραδυ,,,το μονο που εχω δει ειναι νεες τριχες πολυ μα παρα πολυ λεπτες να βγαινουν...αλλλα δεν δυναμωνει το υπολοιπω μαλλι....κξερει κανεις τι συμβαινει,,,,,,,

γεια σου Allasitas υπαρχει θεμα εδω μπορεις να ρωτησεις τα παιδια που το χρησιμοποιουν http://www.hairlossgr.com/forum/thread-5076-page-83.html?highlight=keratine
 

edyuser1

Active Member
Georgex6 είπε:
Λοιπόν παιδιά έχω καλα νεα το εργαστήριο πόυ δουλεύει η φιλη μου μπορεί να το φτιάξει
Τωρα απο τιμη ειναι γύρω στο 30ευρω τα 60ml αλλά αν δουλεύει νομίζω αξίζει τα λεφτά του

φιλε οταν το δοκιμασεις πες μας να δουμε τι γινετε γιατι ακουγεται ωραιο αυτο.την ερευνα που ειδα δειχνει οτι κανει δουλεια τωρα ο καιρος θα δειξει παντως
 

Georgex6

Well-Known Member
Σκέφτομαι σοβαρά να ξεκινήσω γιατι έχω αρχίσει και βλέπω τριχόπτωση παρόλο που ειμαι στα φυτικά :/
στείλε μου inbox φιλε για λεπτομέρειες
 
Μπλουζα