Αύξηση Τριχοφυιας σε Στηθος και Πρόσωπο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

antdam

New Member
Καλησπέρα σας..

Διαβασα αρκετες δημοσιεύσεις ψάχνοντας ενα σκεύασμα για την αύξηση της τριχοφυιας.

Θα ηθελα να σας ρωτήσω αν σκεύασμα της Μινοξιδίλης των 5% μπορει να συμβάλλει στην αυξηση τριχοφυιας στο ΣΤΗΘΟΣ και το ΠΡΟΣΩΠΟ (ΓΕΝΙΑ)..

Σε αυτα τα σημεια έχω κανονική προς μέτρια τριχοφυια και θα ήθελα να την αυξήσω δραστικά και ΜΟΝΙΜΑ.

Ηθελα να σας ρωτησω αν τετοιου είδους σκεύασμα μπορει να βοηθησει αποτελεσματικά και μονιμα στην γρηγορη και ποιοτικη αυξηση της τριχοφυιας μου

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
φίλε εδώ παλεύουμε να μην γίνουμε σαν μπαμπουίνοι στο σώμα και εσύ θες να γίνεις ?? WTFFFFFFFFFFFFFFF
Με την μινοξ θα έχεις αποτελέσματα πάντως... τώρα για μονιμότητα... ουδέν μονιμότερο του προσωρινού ....
 

vag25

Well-Known Member
Αντε να σε καταλαβω για τα γενια(αν δεν εχεις καθολου),αλλα στο στηθος τι τις θες?:p
 

MANKAR

Active Member
καλωςόρισες φιλε καταρχην στην παρε μας και καλη συνεχεια!!!!θελεις να αυξησεις την τριχοφυια στο προσωπο και στο στηθος???λυκανθρωπος θες να γινεις???αληθεια κιολας ποσο χρονων εισαι??εχεις θεμα α/α δλδ καραφλας??
 

antdam

New Member
Κι όμως παιδια.. δεν εχω αρκετες και ειμαι 26. Σαν μωρο νοιωθω. Εκανα και εξετασεις τεστοστερονης και ήταν όλα τελεια. Εν τω μεταξυ ο μπαμπας μου και ο αδερφος μου είναι πολυ μιο τριχωτοι σε προσωπο και στηθος. Παρ όλα αυτα τους εχουν πεσει τα μαλλιά απο την ηλικία των 22. Εγω ευτυχως όχι μονο δεν εχω τετοια συμπτώματα στο κεφαλι, αλλα εχω τοσα πολλα και πυκνα που με ενοχλουν. Σε γενια όμως και στηθος είμαι ας τα να πανε. σαν 15χρονο..

Η μινοξιδίλη πως ενεργεί;;; ενεργοποιει τους θύλακες εφόσον υπάρχουν;; ξέρει κανεις να με βοηθήσει;;;
 

sakis9282

Member
antdam είπε:
Κι όμως παιδια.. δεν εχω αρκετες και ειμαι 26. Σαν μωρο νοιωθω. Εκανα και εξετασεις τεστοστερονης και ήταν όλα τελεια. Εν τω μεταξυ ο μπαμπας μου και ο αδερφος μου είναι πολυ μιο τριχωτοι σε προσωπο και στηθος. Παρ όλα αυτα τους εχουν πεσει τα μαλλιά απο την ηλικία των 22. Εγω ευτυχως όχι μονο δεν εχω τετοια συμπτώματα στο κεφαλι, αλλα εχω τοσα πολλα και πυκνα που με ενοχλουν. Σε γενια όμως και στηθος είμαι ας τα να πανε. σαν 15χρονο..

Η μινοξιδίλη πως ενεργεί;;; ενεργοποιει τους θύλακες εφόσον υπάρχουν;; ξέρει κανεις να με βοηθήσει;;;
:huh:Καλύτερα μην βάλεις μινοξιδίλη στο σώμα σου(στήθος,πρόσωπο)Οι οδηγίες αναφέρουν για το τριχωτό της κεφαλής.Εδώ κάνει παρενέργειες στην καρδιά όταν βάζεις στο κεφάλι,όχι εσύ να βάλεις και στο στήθος.
 

vag25

Well-Known Member
antdam είπε:
Κι όμως παιδια.. δεν εχω αρκετες και ειμαι 26. Σαν μωρο νοιωθω. Εκανα και εξετασεις τεστοστερονης και ήταν όλα τελεια. Εν τω μεταξυ ο μπαμπας μου και ο αδερφος μου είναι πολυ μιο τριχωτοι σε προσωπο και στηθος. Παρ όλα αυτα τους εχουν πεσει τα μαλλιά απο την ηλικία των 22. Εγω ευτυχως όχι μονο δεν εχω τετοια συμπτώματα στο κεφαλι, αλλα εχω τοσα πολλα και πυκνα που με ενοχλουν. Σε γενια όμως και στηθος είμαι ας τα να πανε. σαν 15χρονο..

Ξερεις ποσοι θα ηθελαν να ειναι στην θεση σου?Πιστεψε με πολλοι..
 

mm05035

New Member
"Εγω ευτυχως όχι μονο δεν εχω τετοια συμπτώματα στο κεφαλι, αλλα εχω τοσα πολλα και πυκνα που με ενοχλουν"?. πλακα μας κανεις μαλλον ε?χαχαχαχαχχα..αδικη ζωη ρε πουστη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα