Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kabamarou

Member
Απ: Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

:DΕνω θα έπρεπε να τους δημιουργεί πρόβλημα με την αεροδυναμική γίνεται το αντίθετο :D

Καλά πάντως η διαφορά στο τρίτο πόδι είναι κατά 2 εκατοστά περίπου μόνο σε σχέση με τους λευκούς και όχι μεγαλύτερη
http://www.men24.gr/html/ent/306/ent.37306.asp
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pingman

New Member
Απ: Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

tse είπε:
:DΕνω θα έπρεπε να τους δημιουργεί πρόβλημα με την αεροδυναμική γίνεται το αντίθετο :D

Καλά πάντως η διαφορά στο τρίτο πόδι είναι κατά 2 εκατοστά περίπου μόνο σε σχέση με τους λευκούς και όχι μεγαλύτερη
http://www.men24.gr/html/ent/306/ent.37306.asp

Τι λέει ρε το άρθρο:

12,9 η Ελλαδάρα σου, 13,5 η Ισπανία που σε ‘ταπείνωσε’ δύο φορές στο μπάσκετ, 14,5 ο ξενέρωτος ο γερμαναράς, 15 ο ‘una racca una facca’ -στο πρόσωπο μόνο- γείτονας σου... Και πρωταθλητής Ευρώπης η Γαλλία με 16.

Άμα εμείς είμαστε στα 12,9 οι Κινέζοι στο πόσο είναι; 5,5;

Παρόλα αυτά δεν υπάρχει πρόβλημα εκεί.. Χτυπάμε και τους μαύρους aax00ax0a0a0
Μόνο στα μαλλιά :p
 

spi

Well-Known Member
Απ: Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

Χαχαχαχαχαχα παντως παιδια εχω διαβασει οτι οι κινεζοι κλπ ειναι οι λαοι με το μικροτερο ποσοστο φαλακρας και αυτο οφειλεται στην διατροφη με φυκια.δε ξερω αν το εχει ψαξει η το εχει ακουσει κανεις.παντως αν ειναι να τρωω φυκια για να εχω μαλλια ας ριχτω με τα μουτρα στη μινοξ,πιο ανωδυνο μου φαινεται :D
 

Jakard

New Member
Απ: Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

pingman είπε:
[quote author=tse link=topic=271.msg31712#msg31712 date=1271334690]
:DΕνω θα έπρεπε να τους δημιουργεί πρόβλημα με την αεροδυναμική γίνεται το αντίθετο :D

Καλά πάντως η διαφορά στο τρίτο πόδι είναι κατά 2 εκατοστά περίπου μόνο σε σχέση με τους λευκούς και όχι μεγαλύτερη
http://www.men24.gr/html/ent/306/ent.37306.asp

Τι λέει ρε το άρθρο:

12,9 η Ελλαδάρα σου, 13,5 η Ισπανία που σε ‘ταπείνωσε’ δύο φορές στο μπάσκετ, 14,5 ο ξενέρωτος ο γερμαναράς, 15 ο ‘una racca una facca’ -στο πρόσωπο μόνο- γείτονας σου... Και πρωταθλητής Ευρώπης η Γαλλία με 16.

Άμα εμείς είμαστε στα 12,9 οι Κινέζοι στο πόσο είναι; 5,5;

Παρόλα αυτά δεν υπάρχει πρόβλημα εκεί.. Χτυπάμε και τους μαύρους aax00ax0a0a0
Μόνο στα μαλλιά :p
[/quote]

Μαγκες εβλεπα τους ασιατες στο Μουντιαλ Και με γυριζε το κεφαλι . Εχουν μαλλι απο το φριδι και 90 τριχες ανα τετραγωνικο χιλιοστο . Ο αλλοσ ειχε ιδρωσει 40 τονους νερο και το μαλλι ακομα δεν φενοταν κανενα σημειο που να φενεται το δερμα . Γαμω την φιλη τους.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αρχαία Ινδική συνταγή για την τριχόπτωση

spi είπε:
Χαχαχαχαχαχα παντως παιδια εχω διαβασει οτι οι κινεζοι κλπ ειναι οι λαοι με το μικροτερο ποσοστο φαλακρας και αυτο οφειλεται στην διατροφη με φυκια.δε ξερω αν το εχει ψαξει η το εχει ακουσει κανεις.παντως αν ειναι να τρωω φυκια για να εχω μαλλια ας ριχτω με τα μουτρα στη μινοξ,πιο ανωδυνο μου φαινεται :D

είναι το φενγκ σουι που χρησιμοποιούν... στέλνει θετική ενέργεια στα μαλλιά τους :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα