Απ: Γνώμες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Πάντως τσάκαλε από
tsakalos_56.jpg


να πας εδώ
tsakalos16.jpg


εκτώς από την δική σου ικανοποίηση δεν το συζητώ, φαντάζομαι όσοι σε γνώριζαν τί πλάκα θα έπαθαν... :eek: :eek: :eek:

Πάντως σε 5V έφερνες τότε μου φαίνεται.
norwood.gif
 

dont

New Member
tsakalos είπε:
ε ναι, καποια στιγμη θα κανω και ενα 3ο χειρουργιο strip για να γεμισω τα μπαλωματα

Γιατι ρε φιλε Tsakale θες να σημαδεψεις και αλλο το κεφαλι σου.
Γιατι δε σκεφτεσε πλεον Fue και μαλιστα ως δοτρια περιοχη το σωμα σου αφου απ'οτι καταλαβαινω εχεις και μια οικονομικη ανεση,
εδω εγω σκεφτομαι να να κανω δευτερη Fue πανω στην ουλη (που ειναι 1/2 της δικια σου) για να μην φαινεται εχοντας ως μελλοντικη σκεψη να κραταω τα μαλλια μου ξυρισμενα μεχρι και tattoo μου εχει περασει απο το μυαλο.

Αλληθεια τι γνωριζεται για τις τριχες του σωματος εφοσον αυτες εχουν αλλο κυκλο ζωης ο οποιος τις κρατα πιο κοντες με την μεταμοσχευση πως συμπεριφερονται αυτες.
 

tsakalos

New Member
απο που βγηκε το συμπερασμα πως εχω οικονομικη ανεση ? ??? θελω αρκετα μοσχευματα που μονο με στριπ μπορει να τα παρω και να μπορεσω να πληρωσω και γενικα δεν εχω ακομα τοσο εμπιστοσυνη στο FUE καθοτι δεν εχει σταθερο rate επιτυχιας ακομα και σε top γιατρους
 

aprilianos

New Member
Γιατι μονο με στριπ? ποσα θελεις ακομη?
Παντως για τα 1800 στο δευτερο στριπ η ουλη που εχεις ειναι τεραστια, σιγουρα το FUE εχει προοδευσει τωρα πια δεν ειναι οπως παλια.
Δε μπορει καποιος με μεγαλο προβλημα να κανει 4500 FUE σε κανενα καλο γιατρο και μετα να βαλει αλλες 1000πχ bodyhair? νομιζω οτι στις περισσοτερες περιπτωσεις 5000-5500 κανουν πολυ καλη δουλεια. Ενταξει σε εναν που εχει χασει 40000 δεν μπορεις να εχεις την φυσικη πυκνοτητα αλλα μπορεις να κανεις να μην φαινετε η φαλακρα εξαλλου οταν πεσει ενα ποσοστο δεν θυμαμαι 40%? τοτε αρχιζει και φαινετε η φαλακρα.
 

tsakalos

New Member
oταν κανεις 2 και 3ο στριπ πανω απο την πρωτη ουλη ακομα και σε top γιατρους υπαρχει μεγαλο ενδεχομενο για scar stretching αμα βγαζεις πολλα grafts γιατι κοβεται μεγαλο κομματι για 2η 3η φορα και υπαρχει tension. καλα το body hair εχει ακομα λιγοτερη επυτιχια απο το fue γιατι και λιγοτερα grafts φυτρωνουν και δεν ειναι ιδιας ποιοτητας με τα scalp grafts.
 

nikos76

Member
Tsakale είδα την δουλειά που σου κάνανε και όντως είναι φοβερή!!

Πες μου σε παρακαλώ που βρίσκεται ο συγκεκριμένος γιατρός,πόσα τριοθιλάκια έβαλες και πόσο σου στοίχησε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα