Απο που χρηματοδοτειται το site?

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Μήπως θα πρεπει να διαγραφει το θεμα αυτο για να μην δίνουμε λαθος εντυπώσεις σε αυτους που γράφονται τωρα και δεν ξερουν τι εστι ΜΑΛΛΙΑΣ;; ::)
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Ρε σεις απο τη στιγμη που καποιος μπαινει εδω το κανει για να ανταλλαξει αποψεις για το προβλημα μας,να ενημερωθει ,να πει κ αυτος τις γνωσεις του η καποια εμπειρια του κ σιγα σιγα να γινουμε παρεουλα κ να μιλαμε περαιτερω κ για αλλα πραγματα καμια φορα ,ο συγκεκριμενος μπαινει για να κανει το χαβαλε ,τι ασχολειστε ?
Ρε συ Ακη μπηκε εγραψε με το μυαλο που εχει οτι εγραψε ειδαμε τι θελει ,διεγραψε τον ρε φιλε τι τον κρατας αλλωστε ειδαμε τι θελει . Αν δεν θελεις απλα μην ασχολειται κανενας.
 
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

αν τον διαγραψει ετσι απλα μετα θα βγαινει ο καθε βλακας και θα λεει οτι η admin team διαφημιζει μονο τα προιοντα που θελει αυτη , οποτε αναγκαστηκα τους τρωμε στην μαπα αν και το φορουμ ειναι δωρεαν οποτε δεν εχει να δωσει κανενα λογαριασμο σε κανεναν, δν εχουμε δημοκρατια εδω μεσα
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Το μέλος ban-αρίστηκε και συνεχίζουμε ακάθεκτοι για νέες προκλήσεις ...
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

εγω ενα πραγμα ευχομαι......ολα τα λεφτα που εχει βγαλει ο μεξης και η παρεα του στους γιατρους να τα φανε......
Και επειδη υπαρχει θεια δικη....ολη τη δυστυχια που εχει προκαλασει.....να την γευτει ολη μες το σπιτι του......
Θα χαρω πολυ να ακουσω ασχημα νεα γι αυτον τον τυπο.....
και μην ακουσω τιποτα......ο ανθρωπος δεν ειναι αξιος ουτε για να τον λυπηθεις....
 

Hopefull

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Panos1982 είπε:
εγω ενα πραγμα ευχομαι......ολα τα λεφτα που εχει βγαλει ο Μ*ξης και η παρεα του στους γιατρους να τα φανε......
Και επειδη υπαρχει θεια δικη....ολη τη δυστυχια που εχει προκαλασει.....να την γευτει ολη μες το σπιτι του......
Θα χαρω πολυ να ακουσω ασχημα νεα γι αυτον τον τυπο.....
και μην ακουσω τιποτα......ο ανθρωπος δεν ειναι αξιος ουτε για να τον λυπηθεις....

σταματα ρε ανατριχιασα...δεν εχω καταλαβει τι μαντζουνια πουλαει αυτος ο τυπος γιατι δεν ασχολουμαι με μπουρδες αλλα το σιγουρο ειναι οτι υπαρχει τοση βρωμα σε αυτη τη βιομηχανια που ο Μ*ξης ειναι αγγελος μπροστα τους.

Αυτοι που τους αξιζει το χειροτερο ειναι κατι γιατροι μεταμοσχευσης που κατεστρεψαν πολλα παιδια που δε θα το ξεπερασουν ποτε. Να δεις κατι repair cases απο flaps κατι strips με πλατος ουλης 2 εκατοστα και η λιστα τραβαει. Κατω απο περουκες κρυβονται οχι γιατι θελουν να εχουν μαλλια αλλα επειδη εχουν παραμορφωθει τα κεφαλια τους

Τουλαχιστον σε αυτον μονο λεφτα χανεις...οποτε αν υπαρχει θεια δικη θα πρεπει να τα χασει και να παει και δικαστικως για αποζημιωσεις, αλλα το σπιτι του και την υγεια του ειναι πολυ χοντρο και δε κανει να λεμε τετοια.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

εισαι φιλευσπλαχνος???εγω παλι καθολου....για τετοιους ανθρωπους......
και λιγα ειπα....φαντασου τι θα ελεγα αν ειχα πεσει θυμα του.....
Ο ανθρωπος ειναι βαρρος στην κοινωνια.....δεν προσφερει τιποτα στους ανθρωπους....
παρα μονο θλιψη και τους τρωει τα λεφτα.....
Με εκνευριζει αφανταστα που εχει το θρασσος να μπαινει εδω μεσα και να λεει τα δικα του....προσπαθοντας να πεισει κι αλλα θυματα να αγορασουν απ αυτον....
Να αφησει τις μλκιες και να παει να δουλέψει και να νιωθει και ο ιδιος καλα και να χαιρεται την ζωη του που προσφερει κατι......οχι ετσι....ετσι ζουν τα ζωα μονο...εις βαρρος των αλλων.....
Τεσπα τα πηρα παλι και δεν εχω ορεξη....ας παει να πνιγει....ευτυχως ο ακης τον εστειλε κ θα υσηχασουμε....
 

Hopefull

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Panos1982 είπε:
εισαι φιλευσπλαχνος???εγω παλι καθολου....για τετοιους ανθρωπους......
και λιγα ειπα....φαντασου τι θα ελεγα αν ειχα πεσει θυμα του.....
Ο ανθρωπος ειναι βαρρος στην κοινωνια.....δεν προσφερει τιποτα στους ανθρωπους....
παρα μονο θλιψη και τους τρωει τα λεφτα.....
Με εκνευριζει αφανταστα που εχει το θρασσος να μπαινει εδω μεσα και να λεει τα δικα του....προσπαθοντας να πεισει κι αλλα θυματα να αγορασουν απ αυτον....
Να αφησει τις μλκιες και να παει να δουλέψει και να νιωθει και ο ιδιος καλα και να χαιρεται την ζωη του που προσφερει κατι......οχι ετσι....ετσι ζουν τα ζωα μονο...εις βαρρος των αλλων.....
Τεσπα τα πηρα παλι και δεν εχω ορεξη....ας παει να πνιγει....ευτυχως ο ακης τον εστειλε κ θα υσηχασουμε....

O ανθρωπος ειναι θρασυτατος και πονταρει στην αμαθεια, σαν και αυτον υπαρχουν αλλοι τοσοι που τα περνουνε με κατι τηλεοπτικες μπουρδες απο τα γεροντακια με online δημοπρασιες, βρες τη λεξη και κατι τετοια.σε αυτη την κατηγορια τον βαζω γιατι δε μπορω να φανταστω οτι καποιος που εστω και λιγο ψαχτει μπορει να την πατησει απο αυτον, εδω μιλαμε ο ανθρωπος απο οτι εχω δει στο site πουλαει λεει και διαφημιστικες υπηρεσιες, πρεπει να σαι λιγο αφελης για να το πω ευγενικα για να την πατησεις. Οι χειρουργοι ομως ειναι αλλο δε τους δικαιολογω με τιποτα να κανουν εγχειρησεις που προκαλουν κακο αντι για καλο.

Επισης εμενα αυτη που μου τη σπαει επισης πολυ και θα θελα να τη γιαουρτωσω ειναι αυτη στη τηλεοραση που πουλαει θεραπειες μαλλιων και ειναι σα να φοραει περουκα η ιδια, fair hair νομιζω. Αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι απαντα σε τηλεφωνηματα και καλα και λεει κατι μπουρδες αλλα πεταει και κατι αληθειες ανακατεμενες με ψεματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

hopefull είπε:
Επισης εμενα αυτη που μου τη σπαει επισης πολυ και θα θελα να τη γιαουρτωσω ειναι αυτη στη τηλεοραση που πουλαει θεραπειες μαλλιων και ειναι σα να φοραει περουκα η ιδια

Την έβλεπα ένα βράδυ... αυτό το μαλλί είναι αληθινό ή περούκα ; Πάντως μοιάζει για περούκα :p

Την έχω ακούσει που λέει εγώ δεν είμαι γιατρός αλλά έχω κάνει δικές μου έρευνες... ε και πού τις έκανε τις έρευνες κι αυτή;;; Ότι να ναι όλοι!

Αλλά το μεγάλο ψέμα και πώς να το ονομάσω δηλαδή... πάντα λέει σε εμένα να έρχεστε μόνο για πρόληψη γιατί αν τα χάσετε τα μαλλιά σας δε μπορώ να κάνω τίποτα. Και έδειχνε μια γυναίκα ( και η ίδια δηλαδή μιλούσε ) ότι ενώ έκανε κάποια στιγμή χημειοθεραπεία έβαζε τις λοσιόν της και δεν της έπεσαν τα μαλλιά!! Θα τρελαθούμε τώρα είναι δυνατόν;;!!!
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Panos1982 είπε:
εγω ενα πραγμα ευχομαι......ολα τα λεφτα που εχει βγαλει ο Μ*ξης και η παρεα του στους γιατρους να τα φανε......
Και επειδη υπαρχει θεια δικη....ολη τη δυστυχια που εχει προκαλασει.....να την γευτει ολη μες το σπιτι του......
Θα χαρω πολυ να ακουσω ασχημα νεα γι αυτον τον τυπο.....
και μην ακουσω τιποτα......ο ανθρωπος δεν ειναι αξιος ουτε για να τον λυπηθεις....

:D :D :D ;D
 

kakashi

Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

παιδια εγω τυχαια το ειδα το θρεντ αυτο κ οντως θα ηθελα να ρωτησω τα σαιτ αυτα χρειαζονται πολλα λεφτα για να παραμεινουν ανοιχτα???τα βαζει ο αντμιν απο την τσεπη του η χρηματοδοτουνται απο καπου??
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

kakashi είπε:
παιδια εγω τυχαια το ειδα το θρεντ αυτο κ οντως θα ηθελα να ρωτησω τα σαιτ αυτα χρειαζονται πολλα λεφτα για να παραμεινουν ανοιχτα???τα βαζει ο αντμιν απο την τσεπη του η χρηματοδοτουνται απο καπου??

Το κόστος για τη συντήρηση ενός site είναι μικρό ειδικά αν ξέρεις και πέντε πραγματάκια. Αυτό που είναι μεγάλο είναι ο χρόνος που πρέπει να διαθέσεις για να το στήσεις μέχρι να "πάρει εμπρός"
Ο Άκης και κάποια άλλα παιδιά τον πρώτο καιρό δαπανούσαν απίστευτες ώρες εδώ μέχρι να στηθεί το site και να γίνει γίνει γνωστό .
Τώρα πλέον πιο χαλαρά απολαμβάνουν το δημιούργημά τους !!!
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

kakashi είπε:
παιδια εγω τυχαια το ειδα το θρεντ αυτο κ οντως θα ηθελα να ρωτησω τα σαιτ αυτα χρειαζονται πολλα λεφτα για να παραμεινουν ανοιχτα???τα βαζει ο αντμιν απο την τσεπη του η χρηματοδοτουνται απο καπου??
Αναλόγος. Μπορείς να επιλέξεις ανάμεσα σε 3 επιλογές, δωρεάν (όπως πχ το blogspot. που έχουν οι περισσότεροι bloggers), σε μια απλή και φτηνή λύση (με καθυστερήσεις και όρια bandwidth) και την ακριβή λύση, όπως επέλεξα εγώ, σε private server (@ Αμέρικα).
Το ότι απορείτε συνέχεια αν χρηματοδοτείται από εταιρίες, αυτό σημαίνει ότι δείχνει καλό :)

tropheus είπε:
Το κόστος για τη συντήρηση ενός site είναι μικρό ειδικά αν ξέρεις και πέντε πραγματάκια. Αυτό που είναι μεγάλο είναι ο χρόνος που πρέπει να διαθέσεις για να το στήσεις μέχρι να "πάρει εμπρός"
Ο Άκης και κάποια άλλα παιδιά τον πρώτο καιρό δαπανούσαν απίστευτες ώρες εδώ μέχρι να στηθεί το site και να γίνει γίνει γνωστό .
Τώρα πλέον πιο χαλαρά απολαμβάνουν το δημιούργημά τους !!!
Και ακόμη θέλει δουλειά, αλλά στο background, όπως ανανεώσεις, προβλήματα, προσθήκες στο κώδικα κλπ. :)

KLEOS είπε:
Αυτά όλα είναι μαλακίες. Εγώ τον χρηματοδοτώ.
Είχαμε συμφωνήσει να το κρατήσουμε μυστικό :)
 
Μπλουζα