Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας

New Member
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

genesis

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας

αν παντως θες να βοηθησεις φιλαρακι να σοθ στειλω τον αριθμο του λογαριασμου να βαλεις κι εσυ κανα φραγκακι...
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας
Φχαρστουμε :)

Βασικά, ελπιζω να μην διαβάσει το συγκεκριμένο ποστ ο υπουργός οικονομικών, αλλά το site χρηματοδοτείται από παντού.
Έχω μαύρους στα φανάρια να πουλάνε προσκάρ. Έχω άτομα να βγάζουν δίσκο στην εκκλησία.
Έχω άτομο μέσα στη merck και μου δίνει ποσοστά από τις πωλήσεις.
Γενικά τα πάω πολύ καλα με τις πολυεθνικές και είμαι το αγαπημένο τους παιδί.

genesis είπε:
αν παντως θες να βοηθησεις φιλαρακι να σοθ στειλω τον αριθμο του λογαριασμου να βαλεις κι εσυ κανα φραγκακι...
8)
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Μαλλιάς πρέπει να είσαι πολύ έξυπνο αγοράκι για να έχεις καταλάβει όλα αυτά που γράφεις μπράβο ρε μάγκα σε ζηλεύω.....
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

φημες μαλιστα θελουν το hairlossgr να εχει επισυναψει "κρυφη" συμφωνια
για αγνωστγους μεχρι τωρα λογους

με μια εταιρια μεγαθηριο αγνωστου προελευσεως
φημες αναφερουν οτι ισως ειναι ανωτερη απο την merc

περισσοτερα νεα και πληροφοριες αλλα και συνεντευξεις απο τους ευθυνοντες managers
καθως και τις πρωτες δηλωσεις θα εχουμε στις ειδησεις στις 8 (και κατι)

μεινετε συντονισμενοι
γιατι στις ειδησεις μας ΕΜΕΙΣ τα λεμε ΟΛΑ
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας

μας χρηματοδοτει η merk,ο κυριος hasson(πολλα ευχαριστω) και ο νικολας ο πατερας.....οκ?
 

NGL

Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας

πολυ εξυπνο και πονηρο το θρεντακι σου...μαλλια!!
επειδη το εξυπνο πουλι ειναι λιγοτερο εξυπνο απ οσο νομιζει καλο θα ειναι να μας κανει την χαρη και να ασχολειται με ...πουλια που σκεφτονται το ιδιο εξυπνα και πονηρα μ αυτο........ :knup:
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Mπραβο για το site.Αληθεια θα κοστιζει πολλα λεφτα για να γινει.Ειστε αξιοι που χωρις μεγαλες πολυεθνικες εταιριες απο πισω καταφερατε και συντηρειτε αυτο το site.Δεν προμοταρετε προιοντα ετσι ωστε να σας χρηματοδοτουν εταιριες απο πισω.

Μπραβο σας

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ) ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ; :knup: :knup: :knup:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Αν και δεν καταλαβα τον τίτλο με το κειμενο ειναι πολυ περιεργο το θεμα ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Πρεπει να ειναι ξαδερφος του μπατζανακη της θειας της αδερφης του , ,, , , ,, που ειχα εναν γειτονα οποιος ειχε μια ξαδερφη που ειχε παντρευτει τον , , , , , απο τις τζιτζιφιες
οπου ειχε εναν φιλο που δουλευε στου Μ*****

αυτος πρεπει να ειναι ( αν δεν ειναι ο ιδιος ) καθοτι πολλοι απο τους προηγουμενους
αντιμετωπισαν διαφορετικα το ζητημα καθως γραφαν και Greeklish

τεσπα αν δεν ειναι ο ιδιος καποιος απο εκει μεσα ειναι
εξαλλου δεν νομιζω να εχουν και μεγαλο προσωπικο
ξαθως μαλλον τους κηνυγαν τα συμφεροντα και δεν πηραν βραβειο νομπελ που πανγκοσμιος δεν βρηκαν την λυση και την βρηκε ενας ελληνας

ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ Η ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΧΟΡΗΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

tropheus είπε:
ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ (ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ) ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ; :knup: :knup: :knup:

NGL είπε:
πολυ εξυπνο και πονηρο το θρεντακι σου...μαλλια!!
επειδη το εξυπνο πουλι ειναι λιγοτερο εξυπνο απ οσο νομιζει καλο θα ειναι να μας κανει την χαρη και να ασχολειται με ...πουλια που σκεφτονται το ιδιο εξυπνα και πονηρα μ αυτο........ :knup:

Ξέρουν αυτοί τι κάνουν... Σκέφτεται ο mexis ή όποιος άλλος, ότι "κάπου θα σας το "χαλάσω" το όλο θέμα, δεν μπορεί". Και σκέφτηκαν αυτό.
Μασάει η κατσίκα ταραμά ρε mexi, που πας.
Πάντως χαίρομαι το "κοστίζει πολλά λεφτά για να γίνει", γιατί σημαίνει ότι έγινε καλή δουλειά. ;D

Παναγιωτης είπε:
ΕΠΙΣΗΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΕΙ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ Η ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΧΟΡΗΓΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Έτσι και έτσι. Βασικά το να διατηρήσεις ένα forum είναι φτηνό, ειδικά σε ξένους servers, κάτι που επέλεξα να κάνω.
Το θέμα είναι να το διατηρήσεις σταθερό και γρήγορο, κάτι που έκανα όταν "σέρνονταν" και μεταφέρθηκα σε prive server για ποιο σταθερή κατάσταση (αλλά με ανεβασμένο κόστος, απαγορευτικό ίσως για νέους admins).

πχ ο mexis θα προσέλαβε καποιον να του το φτιάξει, που θα το πλήρωσε σχετικά ακριβά,ειδικά αν ήταν κάποια εταιρία και πιστεύει ότι όλα τα sites κοστίζουν τόσο.
 

Hopefull

New Member
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

σιγα το site μη τους λες τετοια και την ψωνισουνε :D :D :D

ρε συ μαλλια αμα θες σου φτιαχνω ενα ιδιο μεχρι αυριο να εχεις και συ ενα να λες bravo μετα στον εαυτο σου. :tease:
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Ειστε πλουσιοι δηλαδη.Ε τοτε γιατι ασχολειστε με τριχες,εχετε λεφτα.

λεφτα εχουμε για να ζησουμε
αλλα και πλουσιος να ημουν
την αληθεια θα την ελεγα

γιατι ξερεις υπαρχουν πολλα Λαμογια εκει εξω που λενε ψεματα στον κοσμο οτι εχουν λοσιον για μαλλια και τρωνε το υστερημα του κοσμακι
κατι ανεπροκοποι που ουτε το ονομα του δεν ξερουν να γραφουν

ονοματα δεν λεμε μην θιξουμε και κανεναν

ο νοων νοειτο
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που χρηματοδοτειται το site?

Mαλλιας είπε:
Ειστε πλουσιοι δηλαδη.Ε τοτε γιατι ασχολειστε με τριχες,εχετε λεφτα.
Βασικά να σου πω για μένα, για να με γνωρίσεις.
Ήμουν ένας φτωχός πλην τίμιος έμπορος. Και είχα σαν χόμπι την έρευνα.
Εκεί που ανακάτευα κάτι συστατικά, ότι έβρισκα μπροστά μου, βγήκε μια λοσιόν με μαύρο χρώμα.
Μου φάνηκε περίεργη και σκέφτηκα να την κρατήσω. Το πρόβλημα ήταν τι να την βαφτίσω ότι κάνει. Βλέπεις και αυτοί οι επιστήμονες έχουν βγάλει φάρμακα για τα πάντα σχεδόν.
Όπως ήμουν μια φορά σε μια συζήτηση, έλεγε ένας καραφλός ότι έδινε όσο όσο αρκεί να βγάλει μαλλιά.
Το πρόσωπο μου ξαφνικά φωτίστηκε. Να δεις, λέω στον εαυτό μου, που η λοσιόν μου βγάζει μαλλιά και δεν το ήξερα. Έτσι, την πατένταρα και την πουλούσα χρυσή.
Το να πειστεί ο κόσμος, δεν είναι πρόβλημα, αρκεί να έχεις τα ΜΜΕ με το μέρος σου και εγώ τα έδινα λεφτά και τα είχα. Μάλιστα, τα ΜΜΕ είναι ικανά να σε πείσουν ότι και ο Λάζαρος από αυτήν αναστήθηκε.
Τώρα, αν πεταχτεί κανείς έξυπνος σε κανένα φορουμ που τα παίρνει από τις πολυεθνικές και πάει να μου την βγει και να μου χαλάσει την όλη μπίζνα, προσπαθώ να τον λιώσω...

Κάπως έτσι έκανα λεφτά αγαπητέ μαλλιά.
 
Μπλουζα