Απο που αγοράζουμε

goldhair.gr

New Member
Καλησπερα σας!! Η εταιρια μας καταβαλλει ολους τουσ φορους και ειναι εγγυημενη η παραλαβη των προιοντων μας!!Ενα συν στην συναλλαγη μας ειναι οτι γινεται η συνενοηση στα Ελληνικα!!
Επισης τα προιοντα ερχονται σε 3 ημερες με την acs courrier και μπορειτε να επιλεξετε μεθοδο πληρωμης την αντικαταβολη!Επίσης να τονίσουμε ότι τα μέλη δεν πληρώνουν κάτι παραπάνω από αυτό που χρησιμοποιώντας το κουπόνι goldhair15. Ούτε σε φόρους ούτε σε τπτ άλλο. Ευχαριστουμε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pet1973

New Member
Μπορείς να αγοράσεις από όπου εσυ θεωρείς καλύτερα.

Ο David (minodil2U) μας εξήγησε 2 σελίδες πίσω ότι πληρώνει όλους τους απαραίτητους φόρους και δασμούς και ειναι 100% safe & εγγυημένη η παραλαβή των προϊόντων του.
Ευχαριστω πολυ.Καλο βραδυ
 

RENGAR

Member
καλησπέρα ψαξονομε και εγώ για minoxidl afro σε καλύτερες τιμές από το φαρμακίο αν υπάρχει κάποιο σάιτ στείλτε μου ένα μήνυμα
 

Minoxidil2U.

New Member
Hello and Happy New Year to all members.

Just to be clear. We send our packages / orders from UK. So far, we have encountered no problems with customs as we are dispatching from within the EU, so there are no customs duties to pay.

The discount code provided is still valid too.

Best regards
David


Γεια σας και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος σε όλα τα μέλη.

Για λόγους σαφήνειας, στέλνουμε τα πακέτα / παραγγελίες μας από το Ηνωμένο Βασίλειο. Μέχρι στιγμής, δεν αντιμετωπίζουμε προβλήματα με τα τελωνεία, καθώς αποστέλλουμε από την ΕΕ, επομένως δεν υπάρχουν τελωνειακοί φόροι για πληρωμή.

Ο κωδικός έκπτωσης που παρέχεται προηγουμένως εξακολουθεί να ισχύει επίσης.

τις καλύτερες ευχές
Δαβίδ
 

koumparos

Well-Known Member
Καλυτερα να προτιμησεις το γνησιο.Σαν πρων χρηστης πανω απο μια 5ετια ειχα πεσει αρκετες φορες σε φολες τοπικ για ποιο φθηνες λυσεις και καθε φορα αγοραζα αμεσως το γνησιο.Τραγικες καταστασεις,τι να πρωτοθυμηθω....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Καλυτερα να προτιμησεις το γνησιο.Σαν πρων χρηστης πανω απο μια 5ετια ειχα πεσει αρκετες φορες σε φολες τοπικ για ποιο φθηνες λυσεις και καθε φορα αγοραζα αμεσως το γνησιο.Τραγικες καταστασεις,τι να πρωτοθυμηθω....
Εχει συζητηθει και εδω στο φορουμ, και μπορω να το επιβεβαιωσω και ο ιδιος ως περιστασιακος χρηστης, οτι εχουν χαλασει την ποιοτητα του ελληνικου τοπικ! Δεν καθεται καλα οπως παλια, σαν να ειναι διαφορετικο προιον δυστυχως. Δεν ξερω ποσο χειροτερα μπορει να ειναι τα παραπλησια του τοπικ
 
καλησπέρα ψαξονομε και εγώ για minoxidl afro σε καλύτερες τιμές από το φαρμακίο αν υπάρχει κάποιο σάιτ στείλτε μου ένα μήνυμα
καλημερα φιλε εγω πηρα 6month supply rogain foam απο το Minoxidil2U. χωρις κανενα προβλημα. Σε 5-6 ημερες ειχε ερθει στο σπιτι μου με ACS courier μαλιστα επειδη ειχα αργησει να το παραλαβω επικοινωνησαν μαζι μου απο το site ωστε να βεβαιωθοιυν οτι ολα ειναι καλα.
 

cool11

Well-Known Member
καλημερα φιλε εγω πηρα 6month supply rogain foam απο το Minoxidil2U. χωρις κανενα προβλημα. Σε 5-6 ημερες ειχε ερθει στο σπιτι μου με ACS courier μαλιστα επειδη ειχα αργησει να το παραλαβω επικοινωνησαν μαζι μου απο το site ωστε να βεβαιωθοιυν οτι ολα ειναι καλα.

Θελω να αγορασω κι εγω ROGAINE FOAM.
Θελω 12μηνη παραγγελια.
Αλλα και η 12μηνη, και η 6μηνη, και η 4μηνη κλπ, ολα λενε OUT OF STOCK!!!!
Μπορει καποιος να μου πει τι γινεται;
 

Harris_G

Well-Known Member
επισης προσφατα μου ειπε ενας φαρμακοποιος πως και το proscar και το propecia μπορεις να τα παρεις ΤΣΑΜΠΑ συνταγογραφημενο λογω του οτι εχει 0% συμμετοχη αρκει να εχεις ενα γνωστο ουρολογο να στα γραψει
Επειδη ειμαστε εμεις καραφλοι θα πληρωνει το κρατος??? Να σου κανονισουμε και μια μεταμοσχευση στον Lorenzo δωρο απο το Υπουργειο Υγειας?
 

M15

AGGRESSIVELY QUESTION AUTHORITY !
https://www.sigmaaldrich.com/catalo...de=partialmax&lang=en&region=GR&focus=product

Minoxidil
mfcd00063409-small.png
Empirical Formula (Hill Notation): C9H15N5O
SKU-Pack Size Availability Price (EUR)

M4145-25MG Available to ship on 25.01.18 - FROM 95.50

M4145-100MG Available to ship on 25.01.18 - FROM 178.00

M4145-250MG Available to ship on 25.01.18 - FROM 513.00

M4145- 500MG FROM 982.00 EURO

Ενας πολυ σοβαρος Χημικος Οικος, πουλαει μισο γραμμαριο μινοξιδιλ γυρω στα 1000 ευρω....

Για να το εχουμε υποψιν μας....
 

M15

AGGRESSIVELY QUESTION AUTHORITY !
επειδη επεσα πανω στην ακολουθη πληροφορια μεν,
αλλα δεν εχω χρονο να την ψαξω δε,
την κανω ενα copy-paste για να την ξεψαχνισουν - αναλυσουν τα μελη του φορουμ για το ΕΑΝ υπαρχει περιπτωση να προκυψει κατι χρησιμο.... .

https://www.hairlosstalk.com/intera...a-and-they-have-the-cure-for-baldness.104802/ #1 Johictor1984, Apr 4, 2017

........ What I say is true. There are dozens of pharma drugs that don't make it mainstream but end up on websites like alibaba or sigma aldrich at ridiculous prices. Some will never be manufactured or produced wholesale for the public.

The only way it would be possible if private companies made up of chemists got together to produce them, but they would face legal action because each pharma drug is patented. ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ Η ΙΣΧΥΣ ΤΗΣ ΠΑΤΕΝΤΑΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΕΧΡΙ 20 ΧΡΟΝΙΑ, και συνηθως καμμια 10αρια χρονια εχουν περασει με ερευνες για τοξικοτητα, φαρμακοδιαθεσιμοτητα, κλπ..... αρα, αρκετες ουσιες που θα ενδιεφεραν μελη του φορουμ, θα μπορουσαν να συντεθουν επι παραγγελια, και να πωληθουν ελευθερα στην αγορα λογω ληξης πατεντας....

ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ εδω και κατι τολμηρο :

ΙΣΩΣ να μπορουμε να λειτουργησουμε ΚΑΠΟΙΑ μελη απο εμας και κατι σαν "BUYERS CLUB" οπως η ταινια.....

Δηλαδη, να δηλωσουνε καποια μελη οτι απεφασισαν να συστησουν ενα κλειστο κλαμπ, ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ να ΑΥΤΟ'ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΟΥΝ στους εαυτους τους, κλπ κλπ. Ο Νομος στην Ελλαδα το επιτρεπει, για θεραπευτικα θεματα.... Απαξ και συστηθει ενα τετοιο σχημα - ομαδα - συλλογος, ΥΠΟΘΕΤΩ οτι θα μπορει να παραγγειλει και να αγορασει φαρμακευτικες ουσιες ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΠΑΤΕΝΤΑΣ, ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ Η 20ΕΤΙΑ ΔΗΛΑΔΗ, και με ανταλλαγμα την ηθικη υποχρεωση να ενημερωσει την κατασκευαστρια εταιρεια της ουσιας για τη δοσολογια και τα αποτελεσματα, με το εξη κοινο ωφελος : Αφενος η κατασκευαστρια εταιρεια ΚΕΡΔΙΖΕΙ κατι παρα πολυ πολυτιμο, μια τζαμπα ιατρικη μελετη σε ανθρωπους με την ουσια της, απαλαγμενη απο ολη τη χαρτουρα, την ευθυνη τα εξοδα, την καθυστερηση που συνεπαγεται μια τετοια μελετη, ενω τα μελη του κλειστου αυτου κλαμπ κερδιζουν θεραπεια σε τιμη κοστους : απο τιμη ξεφτιλα της ουσιας, εως και τελειως τζαμπα..... Υπαρχει και το crowdfunding, ποτε δεν ξερεις...

ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ,
ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΛΜΗΡΟΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟΙ, ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ....

Παραδειγμα 1 : Το "Cosamine" που ειναι γλυκοζαμινη, το δινανε στα αλογα, για τις αρθρωσεις.... τωρα πια το πουλανε στα φαρμακεια με τη σφραγιδα του ΕΟΦ, ΩΣ ΦΑΡΜΑΚΟΝ, ΚΑΙ για ανθρωπους.... ποσοι υποφερανε αδικα μεχρι τωρα ?????
Παραδειγμα 2 : την μελατονινη την ειχανε τοσα χρονια στα συμπληρωματα διατροφης, αλλα τωρα πια, την πουλανε στα φαρμακεια με τη σφραγιδα του ΕΟΦ, ΩΣ ΦΑΡΜΑΚΟΝ, γιατι δηλαδη επρεπε να υποφερει τοσος κοσμος απο τα συνθετικα υπνωτικα, ?????
 

35007

Member
Έκανα μια παραγγελία απο iHerb μια πρωτεΐνη μισού κιλού και ένα κουτάκι βιταμίνες. Δυστυχώς έλαβα ενημέρωση απο τα ΕΛΤΑ σύμφωνα με την οποία πρέπει να γίνει εκτελωνισμος της παραγγελίας. Πρέπει να τους στείλω με mail ή fax ή επιστολή ότι τα προϊόντα αυτά προορίζονται για προσωπική χρήση. Εγώ και mail και φαξ έστειλα ωστόσο δεν έχω καμία ενημέρωση και καμία ειδοποίηση. Στο τηλ 210-3538104 η γραμμή είναι διαρκώς απασχολημένη. Είχε κανείς ανάλογη εμπειρία; Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να παραλάβω το δέμα μου και να μην κλαίω τα λεφτά μου;
 

gkok

Member
Έκανα μια παραγγελία απο iHerb μια πρωτεΐνη μισού κιλού και ένα κουτάκι βιταμίνες. Δυστυχώς έλαβα ενημέρωση απο τα ΕΛΤΑ σύμφωνα με την οποία πρέπει να γίνει εκτελωνισμος της παραγγελίας. Πρέπει να τους στείλω με mail ή fax ή επιστολή ότι τα προϊόντα αυτά προορίζονται για προσωπική χρήση. Εγώ και mail και φαξ έστειλα ωστόσο δεν έχω καμία ενημέρωση και καμία ειδοποίηση. Στο τηλ 210-3538104 η γραμμή είναι διαρκώς απασχολημένη. Είχε κανείς ανάλογη εμπειρία; Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να παραλάβω το δέμα μου και να μην κλαίω τα λεφτά μου;

Θα περιμένεις να σου έρθει ειδοποιητήριο από το ταχυδρομείο για να πας να παραλάβεις.Να ξέρεις πάντως ότι θα πληρώσεις φόρο με την παραλαβή.Την πάτησα τον Δεκέμβριο και είναι η τελευταία φορά που παραγγέλνω από iherb γιατί πια δεν συμφέρει με το τελωνείο.Πλήρωσα 25 ευρώ έξτρα φόρο.
 
Μπλουζα