Απεργεια πεινας εξω απο τη MERCK

Panos1982

Well-Known Member
RE: Απ: Απεργεια πεινας εξω απο τη MERCK

Hopefull είπε:
Μετα απο αυτο post νομιζω οτι ειμαι πλεον δεινοσαυρος και ωρα να πω αντιο . Να ερχεστε να βοηθατε τους καινουριους τους το χρωστατε.

χαχαχαχα...... οχι hope δε τους το χρωσταμε....μαλλον οι καινουργιοι χρωστανε σε μας...κι εμεις στους παλιοτερους ^^

Υ.Γ
Ουτε και νομιζω οτι ειναι ωρα να πεις αντιο.....
Ατομα που γνωριζουν 2-3 πραγματα παραπανω...καλο ειναι να μην λενε ποτε αντιο....παντα θα εχουν κατι παραπανω να πουν :wink:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
RE: Απ: Απεργεια πεινας εξω απο τη MERCK

panos1982 είπε:
χαχαχαχα...... οχι hope δε τους το χρωσταμε....μαλλον οι καινουργιοι χρωστανε σε μας...κι εμεις στους παλιοτερους ^^

Υ.Γ
Ουτε και νομιζω οτι ειναι ωρα να πεις αντιο.....
Ατομα που γνωριζουν 2-3 πραγματα παραπανω...καλο ειναι να μην λενε ποτε αντιο....παντα θα εχουν κατι παραπανω να πουν :wink:

Έλα ρε παλαίουρα Πάνο!!!! :blush: Που χάθηκες...? Έμπλεξες με τα νινιά πάλι και τα γυμναστήρια και ξέχασες τα παλιά σου λημέρια? :beach:
 

Panos1982

Well-Known Member
φενι ;)

παντα κοιταω κατα καιρους το φορουμ αλλα στα πολυ παιταχτα.....ωστοσο μπορω να πω οτι εκανες και συνεχιζεις να κανεις καλη και αμεροληπτη δουλεια οπως τοτε και μπραβο σου γιατι ξερω οτι καταβαλεις πολυ προσπαθεια!!!

Οσο για μενα χαιρομαι που ειμαι μελος εδω και σχεδον 4 χρονια....και μαλιστα εχω πιο πολλα μαλλια απ οτι ειχα οταν γραφτηκα :headbanging:....εχω μονο καλα πραγματα να θυμαμαι απ το φορουμ...ειμασταν καλη παρεα και το θετικο κλιμα που επικρατουσε εδω μεσα βοηθουσε πολυ την ψυχολογια μας :)

Υ.Γ
ο αναρ που ειναι ?? την εχει ακομα την κοτσιδα ο ατιμος?? χεχε
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλοι Πανο και hope!!! Ελπίζω να είστε καλά και οι 2!!! Εγώ καλά δόξα το θεό, πολεμάω μέρα με την μερα σε μια άνιση μάχη και απλά ροκανίζω χρόνο. Δεν ειμαι χάλια όμως οι κρόταφοι όλο και μπαίνουν μέσα. Το έχω πάρει απόφαση, Δεκέμβρη κάνω fue 2500 grafts στον Μ.Γ. Κατα τα άλλα όλα καλά!! Όσο για την φίνα, τα λες καλά και μάλλον πρέπει να μπεί κάποιο φρένο στην σύσταση της τόσο εύκολα. Σε μερικούς κάνει δουλειά, σε άλλους οχι, σε μερικούς δίνει αφόρητα προβλήματα, σε άλλους καθόλου, πχ εμένα, κανείς όμως δεν μου λέει πως ίσως σε 10 χρόνια μπορεί να βγάλω άλλα, μακάρι όχι. Δεν κοροιδέυω όσους είχαν θέμα με την φίνα και σε καμμία περίπτωση δεν θα ήθελα να είμαι στην θέση τους.
 

baldy

Member
RE: Απ: Απεργεια πεινας εξω απο τη MERCK

danceworld_2001 είπε:
Νταξ... ένας γιωτάς λέει πως έπαθε τρελή ζημιά (λέει) και τώρα το παίζει απεργία και μυνήσεις για να παντελονιάσει αποζημιωσάρα.

πως φαινεται ο χρυσαυγιτης! Μην μου πεις οτι ησουνα στα Λοκ ελα ρε ομαδα!!!!!!
 
Μπλουζα