Ανακοινώσεις κλινικών

Dr. Michalis Georgiou

Hair Transplantation Chief Surgeon
Dr. Michalis Georgiou - Δωρεάν Συμβουλευτικά Ραντεβού Μαρτίου 2019
Αγαπητοί μας φίλοι σας ενημερώνουμε πως ο Dr. Μιχάλης Γεωργίου θα βρίσκεται στην Ελλάδα για συμβουλευτικά ραντεβού:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Παρασκευή 15 Μαρτίου 2019
ΑΘΗΝΑ Σάββατο 16 Μαρτίου 2019

Δηλώστε τώρα συμμετοχή στα δωρεάν ραντεβού:
www.nomorehairloss.gr
2117909190
greece@drmichalisgeorgiou.com

Σας ευχαριστούμε!

Dr. Michalis Georgiou
Hair Restoration Clinic

Hi-Tech

New Member
Bisanga Cole Hair Transplant Group- Ανακοίνωση

Καλήμερα αγαπητοί Φίλοι.

Είμαι στη ευχάριστη θέσει να σάς ανακοινώσω πως οι παγκοσμίου φήμης Δρ. Bisanga και ο Δρ. Cole άνοιξαν το Bisanga Cole Hair Transplant Group Formation. Η σύγχρονη κλινική βρίσκετε στην Αθήνα και υπάρχουν σχέδια να ανοίξουν ακόμα μια κλινική και στο Μιλάνο, Ιταλία, το καλοκαίρι.

Στην Αθήνα το Bisanga Cole Hair Transplant Group θα προσφέρει αξεπέραστες μεταμοσχεύσεις μαλλιών, ποιοτική εκπαίδευση σε ενδιαφερόμενους γιατρούς όσο και διαθεσιμότητά για καθημερινά συμβουλευτικά ραντεβού.

Μαζί με τους Δρ. Bisanga και ο Δρ. Cole στην Αθηνα είναι οι Δρ Γιάννης Βενετσάνος και η Δρ.
Κρυσταλλία Κυπαρίσσου και οι δυο δερματολόγοι.

Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ όπως επικοινωνήστε μαζί μου.

leandro@bhrclinic.com

Τηλ: +357 99 145553

WA: +34 649 512 113

www.bchairtransplant.com

Τελευταία επεξεργασία:

Hi-Tech

New Member
Ανακοίνωση-Bisanga Cole Hair Transplant Group.

Καλησπέρα.

Είμαι στη ευχάριστη θέση να ανακοινώσω τοις επόμενες ημερομηνίες μεταμοσχεύσεων και προσωπικές συναντήσεις με τους γιατρούς Bisanga και Cole.

Δρ. Bisanga: 12 με 17 Μαΐου, 24 με 28 Ιουνίου, 30 Σεπτεμβρίου με 4 Οκτώβριο και 29 Οκτώβριο μέχρι 1 Νοεμβρίου.

Δρ. Cole: 23 με 26 Μαΐου.

Επίσης θέλω να ξεκαθαρίσω πως οι Δρ. Bisanga και ο Δρ. Cole δεν έχουν ανοίξει την κλινική με οικονομικούς σκοπούς, και οι δυο έχουν εξαιρετικές επιτυχημένες κλινικές όπου μπορούν να ζητήσουν πιο πολύ ακριβές τιμές σε σχέση με την Αθήνα. Άνοιξαν την κλινική για την ανάγκη να βοηθήσουν τον κόσμο που δε διαθέτουν οικονομικούς πόρους για να ζήσουν ευτυχισμένα και χωρίς άγχος για τα μαλλιά, και να τους βοηθήσουν να αποφύγουν μη ασφαλής κλινικές.

Η αποστολή μας είναι ξεκάθαρη, Προστατεύουμε τους ασθενείς από χειρουργική κατώτερης ποιότητάς.

Και οι δυο γιατροί κάνουν ιδικές προσφορές που ξεκινάνε από 2 ευρώ μέχρι 2,5 ευρώ το μόσχευμα.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μου.

Ευχαριστώ.

leandro@bhrclinic.com

Τηλ: +357 99 145553

WA: +34 649 512 113

www.bchairtransplant.com

Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic.
Η HDC στην Αθήνα για Συμβουλευτικά Ραντεβού 5 & 6 Ιουλίου 2019.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η HDC θα βρίσκεται στην Αθήνα για την πραγματοποίηση συμβουλευτικών ραντεβού όσον αφορά τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.

Οι συναντήσεις αυτές θα είναι δωρεάν και προσωπικές και θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα, 5 & 6 Ιουλίου 2019.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στους τηλεφωνικούς αριθμούς: 211 800 8485 ή/και +357 99 673 873(Αστική Κλίση/Viber/WhatsApp/Messenger).

Εναλλακτικά, μπορείτε να στείλετε ηλεκτρονικό μήνυμα στο: theo@hdc.com.cy ή και σε εμένα (inbox).

Dr. Michalis Georgiou

Hair Transplantation Chief Surgeon
Dr. Michalis Georgiou - Δωρεάν Συμβουλευτικά Ραντεβού Ιουλίου 2019
Αγαπητοί μας φίλοι σας ενημερώνουμε πως ο Dr. Μιχάλης Γεωργίου θα βρίσκεται στην Ελλάδα για συμβουλευτικά ραντεβού:
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Παρασκευή 12 Ιουλίου 2019
ΑΘΗΝΑ Σάββατο 13 Ιουλίου 2019

Δηλώστε τώρα συμμετοχή στα δωρεάν ραντεβού:
www.nomorehairloss.gr
Ελληνικό τηλέφωνο: 2117909190
Κυπριακό τηλέφωνο: 0035722494929
Whatsapp / Viber: 0035799615921
greece@drmichalisgeorgiou.com

Θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας
ΝΕΑ ειδική προσφορά για τους συμμετέχοντες

Σας ευχαριστούμε!

Dr. Michalis Georgiou