Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Και πως μπορούμε να στείλουμε φωτογραφίΕς σε Προσωπικό μήνυμα ;

Στην σελίδα όπου γράφεις το μήνυμα σου, από κάτω γράφει "Επισύναψη αρχείων". Θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο όπου θα επιλέξεις τις φωτογραφίες που θέλει. Εναλλακτικά, πήγαινε στον φάκελο όπου έχεις την εικόνα που θες και "σύρε" την με το ποντίκι στο πεδίο όπου γράφεις το μήνυμα. Θα γίνουν τα υπόλοιπα αυτόματα.
 

aris rokos

Active Member
Στην σελίδα όπου γράφεις το μήνυμα σου, από κάτω γράφει "Επισύναψη αρχείων". Θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο όπου θα επιλέξεις τις φωτογραφίες που θέλει. Εναλλακτικά, πήγαινε στον φάκελο όπου έχεις την εικόνα που θες και "σύρε" την με το ποντίκι στο πεδίο όπου γράφεις το μήνυμα. Θα γίνουν τα υπόλοιπα αυτόματα.
Το κάνω από το κινητό Ανοίγει νέο παράθυρο αλλά δε φορτίζει φωτογραφίες
 

Άκης

Administrator
Μόλις πατήσεις την επισύναψη, θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο. Θα σε ρωτήσει αν θέλεις να δώσεις έγκριση στο browser σου να έχει πρόσβαση στα αρχεία σου (αυτό είναι από το Android, όχι από το forum). Μετά θα σου ζητήσει να επιλέξεις που είναι αποθηκευμένη η φωτογραφία, πχ κάμερα, αρχεία κλπ. Το δοκίμασα μόλις και δουλεύει κανονικά.
 

aris rokos

Active Member
Μόλις πατήσεις την επισύναψη, θα σου ανοίξει ένα νέο παράθυρο. Θα σε ρωτήσει αν θέλεις να δώσεις έγκριση στο browser σου να έχει πρόσβαση στα αρχεία σου (αυτό είναι από το Android, όχι από το forum). Μετά θα σου ζητήσει να επιλέξεις που είναι αποθηκευμένη η φωτογραφία, πχ κάμερα, αρχεία κλπ. Το δοκίμασα μόλις και δουλεύει κανονικά.
21784
EED37AC0-97C8-41F2-A1CB-DCC622A5996A.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πως συνηθίζουμε αυτήν την αναβάθμιση:confused: Θα προτιμούσα το πριν άλλα ίσως είναι και θέμα συνήθειας.Θα δείξει η πορεία.
 

crossfire

Well-Known Member
Από το 2008 κάθε αλλαγή στο site δεν μ’αρεσε και δεν μπορούσα να τη συνηθίσω.
Μετά βέβαια τη συνήθιζα.
Αυτήν εδώ όμως είναι η χειρότερη που έχει γίνει και λειτουργικά και στο μάτι.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αυτη η έκδοση χάνει τον τύπο που είχε πριν και όπως είπες και λειτουργικά στο μάτι. Βέβαια μην βιαζόμαστε ακόμη.
 

karampalikis

Active Member
Σε 1 μήνα το πολύ θα το έχουμε συνηθίσει όλοι κυρίως στο κινητό.
Μετά αν γυρνούσαμε στην παλιά μορφή θα μας φαινόταν σαν να πηγαίναμε από PS4 σε PS2
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εχει χασει πολυ το site σε εμφανιση. Η αρχικη μου εντυπωση ειναι οτι χανει και σε λειτουργικοτητα αλλα πρεπει να δωσουμε χρονο να δουμε αν θα το συνηθισουμε. Στην προηγουμενη μορφη του μου φαινοταν απο τα καλύτερα φορουμς που εχω δει. Ας περιμένουμε να το δουλεψουμε και ετσι μηπως το συνηθισουμε.
 

cool11

Well-Known Member
Απο ποιο λινκ, μπορω να βλεπω, τα θεματα στα οποια εχω κανει συνδρομη / θεματα υπο παρακολουθηση;
 
Μπλουζα