Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Λόγω capital control, καμία πιστωτική/χρεωστική κάρτα δεν γίνεται δεκτή από τις ξένες επιχειρήσεις.
Υπάρχει κάποιος ο οποίος να έχει είτε κάρτα εξωτερικού, είτε να έχει διαθέσιμο balance στην Paypal και να μπορεί να μου στείλει χρήματα μέσο Paypal;

Τα οποία χρήματα που θα λάβω, του τα στέλνω μέσο eBanking σε λογαριασμό του την ίδια στιγμή. Δεν μπορώ να πληρώσω το hosting του site, έχω δοκιμάσει κάθε λύση και τεχνική που αναφέρεται σε forums και απλά δεν δέχονται τις Ελληνικές κάρτες.

Αν γίνεται, στείλτε μου PM ώστε να το συζητήσουμε.
 

timoulis

New Member
Λόγω capital control, καμία πιστωτική/χρεωστική κάρτα δεν γίνεται δεκτή από τις ξένες επιχειρήσεις.
Υπάρχει κάποιος ο οποίος να έχει είτε κάρτα εξωτερικού, είτε να έχει διαθέσιμο balance στην Paypal και να μπορεί να μου στείλει χρήματα μέσο Paypal;

Τα οποία χρήματα που θα λάβω, του τα στέλνω μέσο eBanking σε λογαριασμό του την ίδια στιγμή. Δεν μπορώ να πληρώσω το hosting του site, έχω δοκιμάσει κάθε λύση και τεχνική που αναφέρεται σε forums και απλά δεν δέχονται τις Ελληνικές κάρτες.

Αν γίνεται, στείλτε μου PM ώστε να το συζητήσουμε.

Αν υπάρχει ακόμα αυτό το πρόβλημα,μπορώ να βοηθήσω.

Στείλε μου Π.Μ
 

tasos

Active Member
Ακη και εγώ πληρώνω web hosting και όταν δεν εχω balance στο paypal, το πληρώνει με την visa που εχω συνδεδεμένη με το paypal.
 

Άκης

Administrator
Taso εμένα δεν μου δέχονταν την mastercard που έχω, οπότε και έπρεπε να κάνω κάτι. Αν και τελευταία παρατήρησα ότι οι κάρτες μας γίνονται δεκτές στα περισσότερα καταστήματα και συναλλαγές.
 

tasos33

Well-Known Member
Ακη ποιο ειναι το κοστος? ποιος το επωμιζεται ολο αυτο? αν ειναι να το ρυθμισουμε ωστε να συνδραμουμε και αλλοι
 

Briner

Active Member
Το κόστος φυσικά το επωμίζεται όποιος τρέχει τη σελίδα. 200€-300€ ανά έτος, είναι μια ενδεικτική τιμή. Θαρρώ ότι το πρόβλημα πληρωμής είναι ξεπερασμένο πλέον, από την στιγμή το θέμα με την PayPal και τις ελληνικές κάρτες, έχει ξεπεραστεί σε μεγάλο βαθμό.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Σήμερα για κάποιο περίεργο λόγο δεν μπορώ να κάνω Login από firefox. Βάζω κωδικό κτλ, δεν γράφει ότι δεν μπαίνει, τα παίρνει τα στοιχεία απλά με πετάει ξανά στην αρχική χωρίς να μπαίνει με τα στοιχεία μου, ενώ από Explorer κτλ μπαίνει. Έχει κανέις το ίδιο θέμα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
xρειαστηκε να απενεργοποιησω το adblock στο hairloss για να μπορεσω να συνδεθω.
δοκιμαστε το αν δεν μπορειτε να συνδεθειτε
 

Άκης

Administrator
Ίσως να οφείλεται στις αναβαθμίσεις των adblock προγραμμάτων για να προσπερνάνε τα προγράμματα ανίχνευσης τους. Θα το ψάξω περισσότερο.
 

Άκης

Administrator
To site πρόκειται να αναβαθμιστεί στην τελευταία έκδοση του xenforo, ενώ θα γίνουν και κάποιες αλλαγές, όπως μετατροπή σε https πρωτόκολλο. Πιθανόν το forum να είναι 'down' για κάποιο χρονικό διάστημα μέσα στο Σ/Κ και ίσως να έχετε προβλήματα σύνδεσης (ίσως να πρέπει να διαγράψετε τα cookies μετά την αναβάθμιση).

Update:
Η αναβάθμιση έχει ολοκληρωθεί
 
Τελευταία επεξεργασία:

Άκης

Administrator
To site πρόκειται να αναβαθμιστεί στην τελευταία έκδοση του xenforo, ενώ θα γίνουν και κάποιες αλλαγές. Πιθανόν το forum να είναι 'down' για κάποιο χρονικό διάστημα μέσα στο Σ/Κ και ίσως να έχετε προβλήματα σύνδεσης (ίσως να πρέπει να διαγράψετε τα cookies μετά την αναβάθμιση).
 
Μπλουζα