1. Αυτό το site χρησιμοποιεί cookies. Learn More.

Αλλαγη απο Regaine σε Regaine foam

Συζήτηση στο φόρουμ 'Αποτελεσματικές θεραπείες' που ξεκίνησε από το μέλος 4real, στις 1 Μαρτίου 2012.

1. kavalaris

kavalaris New Member

2. Avatar

Google AdSense Guest Advertisement

για να απενεργοποιήσεις τις διαφημίσεις.
  3. Soralteno

Soralteno Alternative treatment member Μέλος Προσωπικού

κατα πάσα πιθανότητα από κάτω είναι η κανονική ετικέτα

4. ivopo

ivopo Member

φιλε την ιδια απορια ειχα κι εγω μολις το παρελαβα ετσι.. το ξεκολλησα σιγα σιγα και ειδα οτι εχει την κανονικη ετικετα του regaine απο μεσα.. οποτε μην ανησυχεις

5. MICHALIS_83

MICHALIS_83 New Member

Δυστυχώς απο την αλλαγή απο regaine υγρο σε foam ειδα να φεύγουν όλες οι τρίχες που είχα βγάλει με το υγρό.....απογοητευμένος πλήρως απο το σκέυασμα και περιμένοντας μήπως θέλει τον καιρό του να επαναφέρει την τάξη που αμφιβάλλω.

6. Junior_N

Junior_N New Member

Τελικα συνεχιζεις ακομα τον αφρο?Εδωσε κανενα αποτελεσμα??Σκεφτομαι και γω να αγορασω αφρο!

7. bruno1989

bruno1989 Active Member

Εγώ είχα γυρίσει σε αφρό και είχα τρελή τριχόπτωση πολλες μέρες και το ξαναγύρισα σε υγρό αμέσως

8. cool11

cool11 Well-Known Member

Υγρο νομιζω = παραπανω κατακρατηση υγρων στο προσωπο = πρηξιμο....

9. Nikostr

Nikostr New Member

Καλησπέρα !! Είμαι νέος χρήστης στην σελίδα και ήθελα λίγο την γνώμη σας !!
    Το τελευταίο 6μηνο παρατήρησα Αραίωση στο μπροστινό μέρος και στο πίσω και έχω την ιδέα ότι τον τελευταίο καιρό έχει αυξηθεί !! Χρησιμοποιώ regaine 2% εδώ και ένα μήνα έπειτα από συμβουλή γιατρού !! Θα ήθελα τη γνώμη σας και σας στέλνω και μια δυο φωτό

Attached Files:

10. dimitris50423

dimitris50423 Well-Known Member

Το 2% ειναι για γυναικες φιλε μου. Βαλτο αλλα μολις τελειωσει καλο θα ηταν να παρεις με μινοξιδιλη 5%.
    Θα δεις αποτελεσμα οσο θα το χρησιμοποιεις.

Nikostr έχει κάνει like σε συτό.
  11. konakihotel

konakihotel Member

χρησιμοποιώ υγρή μινοξ εδώ και 10 χρόνια...μια φορά δοκίμασα να την αλλάξω σε αφρό αλλά δεν! πήγαινε όλη στο μαλλί και στη ρίζα τίποτα...

12. Nikostr

Nikostr New Member

Πιστεύεις ότι έχω σημαντικό πρόβλημα ;;

13. dimitris50423

Οχι δεν εχεις σοβαρο προβλημα. Αν θες να δοκιμασεις μονο το 2% αρχικα κανε το και δες πως θα παει. Απλα το πιο συνηθισμενο ειναι το 5% στους ανδρες

14. Nikostr

Nikostr New Member

Για ποσό καιρό να χρησιμοποιήσω το 5%;;

15. nikosssss

nikosssss Active Member

Εφόρου εφόσον το ξεκινήσεις, για να διατηρήσεις αυτά που θα σου δώσει. Μέχρι φυσικά να αρχίσει να εξασθενεί η δραστικότητά του.
    Αν το σταματήσεις θα χάσεις οτι πήρες.

16. Nikostr

Nikostr New Member

Πρέπει να κάνω διάλειμμα στη χρήση του ; γιατί έχω ακούσει ότι το παίρνεις 2 μήνες σταματάς 1 και ξανά 2 και πάει λέγοντας !

17. dimitris50423

Οχι δεν πρεπει να κανεις διακοπες στη χρηση. Κανονικα βαζεις 2 φορες τη μερα. Μετα απο καποιο καιρο αν διορθωθει το μαλλι μπορεις να βαζεις 1 τη μερα για συντηρηση.

18. Nikostr

Nikostr New Member

Οκ παιδιά ευχαριστώ πολύ !! Εύχομαι να δω αποτελέσματα !

Μοιραστείτε τη σελίδα