Αλέκος συσσοβίτης μεταμόσχευση

wtf21

Member
Στειλτε τους πρακτορες του group να μαθουμε αυτος ο ηθοποιος τι εκανε και που το εκανε......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
πω πω... και δεν ειναι η πρωτη του μεταμοσχευση εννοειται, το μαλλι του ηταν αηδια ολα αυτα τα χρονια και εκανε μπαμ οτι ηταν μεταμοσχευμενο, και προφανως δεν το ξυριζε τελειως επειδη θα ειχε καμια ουλη 10 μετρα απο στριπ. καλυτερος εγινε τωρα, αλλα μαλλον το θυμηθηκε λιγο αργα. ολοι τον θεωρουσαν γοητευτικο με την καραφλα, για μενα δεν αξιζε να το κανει αν σκεφτεις το δουλεμα που θα φαει τωρα.
 

tasos33

Well-Known Member
κρατερος τοπικ βαζει δε νομιζω να χει κανει ακομα
Μία έχει κάνει σίγουρα ο Κρατερός και τοπικ παρέα. Ο αλεκαρας με το βάψιμο που έχει κάνει δε μπορούμε να καταλάβουμε τίποτα δυστυχώς. Θα το ανακαλύψουμε συντόμως όμως σαν πράκτορες που είμαστε.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε παιδια σαν πολυ πυκνο μου φαινεται για μεταμοσχευση.. και το εκανε και ντεκαπαζ? :confused:
μηπως ειναι κανενα προσθετο κολλημενο και εβαψε και τα υπολοιπα για να μην κανει μπαμ? κανει μικροτερη αντιθεση και με το δερμα ετσι και δεν φαινονται ατελειες.
εγω πιστευω οτι ειναι προσθετο.. παντως φαινεται οτι τον εκαιγε πολυ το θεμα του μαλλιου. ειναι και ψιλοχαλια με αυτο το μαλλι ετσι οπως το εβαψε. μαυροι κροταφοι και το υπολοιπο σαντρε ξανθο? περιεργα πραγματα
 

renos espresso

Active Member
ενα σπρευ ξανθο ειναι....και τπτ αλλο...
καλα γελασα με κρατερο που αλλαζει θεμα για το βιετναμ...κλασικη αντιδραση απο ατομο που βαζει τοππικ... ουτε που να μιλαει για μαλλι...
ααα ρε κρατερε πως σε νιωθω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Αν θυμάμαι καλά έπαιρνε και αυξητική ορμόνη. Και γλέντησε μεταξύ άλλων και τη Ρια Αντωνιου στα ντουζενια της, στο δε «είσαι το ταίρι μου» και το «δέκατη εντολή» ανεπαναληπτος. Τρανή απόδειξη πως και στα επαγγελματικά σου και στα προσωπικά σου να είσαι καλά, η καράφλα ενοχλεί. Είχε μιλήσει για αυτό το θέμα παλιά.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Τον εχω δει λαιβ οταν ημουν στην αθηνα σε σουπερ μάρκετ ...Τίγκα στο τοπικ χρονια τωρα...οταν τον ειδα επι εποχής εισαι το ταίρι μου 5 τριχες ειχε στο κεφαλι του κ αναρρωτιομουν ...κ απλα επειδη δεν ηξερα τι εστι τοπικ υπέθεσα φοράει περούκα στην τηλεοραση
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Τον ειχα δει στην ψαθα για μπανιο πριν καποια χρονια. ωραιος ηταν. Χαχα..
Και καλος ηθοποιος οντως. Εβλεπα και εγω 10η εντολη :cool:
η 10η εντολη και ο κοκκινος κυκλος ειναι οι αγαπημενες μου σειρες,τα εχω δει πανω απο 100 φορες το καθε επεισοδιο,μου αρεσει και η μουσικη τους επισης.
ειναι καποιοι ανθρωποι που το παρουσιαστικο τους,η φωνη τους και ο χαρακτηρας τους σου βγαζουν κατι...
ο Συσσοβιτης βγαζει εντονα ηθοποιο... ειναι γεννημενος γι αυτο
το χει,και μαλιστα πολυ
 

Joan87

Active Member
η 10η εντολη και ο κοκκινος κυκλος ειναι οι αγαπημενες μου σειρες,τα εχω δει πανω απο 100 φορες το καθε επεισοδιο,μου αρεσει και η μουσικη τους επισης.
ειναι καποιοι ανθρωποι που το παρουσιαστικο τους,η φωνη τους και ο χαρακτηρας τους σου βγαζουν κατι...
ο Συσσοβιτης βγαζει εντονα ηθοποιο... ειναι γεννημενος γι αυτο
το χει,και μαλιστα πολυ


Θα συμφωνησω σε ολα!! Και μενα ειναι οι αγαπημενες μου σειρες. Μακραν!! Γ@μαει ο κοκκινοπουλος! Και εγω τα βλεπω ακομα φαντασου!!
Η μουσικη που ειπες, φοβερη επιλογη! Ολα τα κομματια ανατριχιατικα και ταιριαζουν με το ολο σκηνικο!!
Οσο για αυτο που ειπες για καποιους ανθρωπους...ναι μεν ισχυει για τον συσσοβιτη, δεν το συζητω, ετσι;;!! αλλα και για πολλους ακομα που επαιξαν σε αυτες τις σειρες. Μια γυναικα ως παραδειγμα, ιωαννα παππα...
Παντως ο συσσοβιτης χαλαρος τυπος φαινοταν τοτε που τον ειδα..
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα