Αγορά φιναστερίδης

piratis

New Member
Χαιρετώ τους συμφορουμιτες
Λίγο για μένα, είμαι 22 πλέον, στο διάστημα 20-21 χρησιμοποιούσα ριγκεην, όμως στο 12μηνο δεν είδα αποτελέσματα και ακολούθησα τις οδηγίες (σταμάτησα να το χρησιμοποιώ). Πλέον χρησιμοποιώ ρεβιβοτζεν εδώ και κάνα 8μηνο περίπου, όμως και μ αυτό δεν έχω δει κάποια θετική αλλαγή (ίσα ίσα έχω αραιώσει γτ έκοψα την μινοξ και μετά από κάνα τρίμηνο άρχισα ν αραιώνω αρκετά). Έχω διαβάσει αρκετά στο φόρουμ κι απ ότι βλέπω εδώ, τα 22 είναι μια νορμάλ ηλικία να δοκιμάσω φινα (λιγότερο επικίνδυνο ελπίζω).
Το πρόβλημα είναι ότι στα 19 & 20 είχα πάει σε διαφορετικούς δερματολόγους και το είχα συζητήσει το θέμα, και οι δύο μου παν δεν δίνουν ποτέ φίνα σε ασθενείς τους. Λογικά για να πάρω από Ελλάδα θέλω συνταγή, οπότε η μόνη λύση είναι να κυνηγάω δερματολόγους μέχρι να πετύχω κάποιον να γράψει, αλλά αυτό κοστίζει...
Οπότε παρήγγειλα από το http://genericmarket.net/ φινα 1μγ κι έχω σκοπό ν αρχίσω 0,5 ανά μέρα.
Στο δια ταύτα, το σάητ έχει καλά ριβιους αλλά ακόμη με αγχώνει η ιδέα ότι παίρνω χάπια απ το ιντερνετ. Έχει κανένας γνώμη για το σάητ και την όλη διαδικασία αν είναι ασφαλής; Το δεύτερο, στην Ελλάδα παίζει να βρω φινα χωρίς συνταγή γιατρού;;;

Πληροφοριακά πλέον είμαι nw3 μάλλον, στα 18-19 nw2
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Χαιρετώ τους συμφορουμιτες
Λίγο για μένα, είμαι 22 πλέον, στο διάστημα 20-21 χρησιμοποιούσα ριγκεην, όμως στο 12μηνο δεν είδα αποτελέσματα και ακολούθησα τις οδηγίες (σταμάτησα να το χρησιμοποιώ). Πλέον χρησιμοποιώ ρεβιβοτζεν εδώ και κάνα 8μηνο περίπου, όμως και μ αυτό δεν έχω δει κάποια θετική αλλαγή (ίσα ίσα έχω αραιώσει γτ έκοψα την μινοξ και μετά από κάνα τρίμηνο άρχισα ν αραιώνω αρκετά). Έχω διαβάσει αρκετά στο φόρουμ κι απ ότι βλέπω εδώ, τα 22 είναι μια νορμάλ ηλικία να δοκιμάσω φινα (λιγότερο επικίνδυνο ελπίζω).
Το πρόβλημα είναι ότι στα 19 & 20 είχα πάει σε διαφορετικούς δερματολόγους και το είχα συζητήσει το θέμα, και οι δύο μου παν δεν δίνουν ποτέ φίνα σε ασθενείς τους. Λογικά για να πάρω από Ελλάδα θέλω συνταγή, οπότε η μόνη λύση είναι να κυνηγάω δερματολόγους μέχρι να πετύχω κάποιον να γράψει, αλλά αυτό κοστίζει...
Οπότε παρήγγειλα από το http://genericmarket.net/ φινα 1μγ κι έχω σκοπό ν αρχίσω 0,5 ανά μέρα.
Στο δια ταύτα, το σάητ έχει καλά ριβιους αλλά ακόμη με αγχώνει η ιδέα ότι παίρνω χάπια απ το ιντερνετ. Έχει κανένας γνώμη για το σάητ και την όλη διαδικασία αν είναι ασφαλής; Το δεύτερο, στην Ελλάδα παίζει να βρω φινα χωρίς συνταγή γιατρού;;;

Πληροφοριακά πλέον είμαι nw3 μάλλον, στα 18-19 nw2

Οι δερματολόγοι δεν γράφουν φίνα .
Το propecia δεν γράφεται από κανέναν.
Το proscar γράφεται αλλά το γράφει ουρολόγος και όχι δερματολόγος........η τιμή του όμως είναι αρκετά φθηνη που δεν συμφέρει να το γράψεις.......,8 ευρώ περίπου.
Το propecia είναι 1 mg.
To proscar είναι 5 mg( το κόβουμε δια 5).
Πας σε όποιο φαρμακείο θες και όποτε θες και το ζητάς έτσι απλά.
 

piratis

New Member
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Βλέπω από γαληνό ότι παίζουν πολλές μάρκες. Έχετε καμία να προτείνετε;
 

edyuser1

Active Member
pirati απο αυτην την σελιδα του εξωτερικου δεν ζητησαν συνταγη φιλε.γιατι μενω γερμανια και το προσκαρ εδω δεν το δινουν ετσι.παντως αν μενεις ελλαδα απο φαρμακειο πανε και παρτο και αν σε κοιταξουν περιεργα πες για τον παππου σου οτι ειναι.
 

edyuser1

Active Member
εγω θελω ναμ ρωτησω το αλλο και συγνωμη που το ρωταω εδω μπορουν να μου στειλουν με ταχυδρομειο προσκαρ στην γερμανια?
 
Μπλουζα