Αγγειοσυσπαση, ψυχοφυσιολογικο stress, ελκυστικοτητα και αγα

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
η γενικη ιδεα ειναι να μπορει κανεις να κινει τους μυες της κεφαλης του,
ολους και με οιονδηποτε τροπο,
ας αρχισει καποιος με αυτο το πραγμα..... μεχρι νεωτερας

.
εγω το κανω και εχω ξεχασει τι ειναι τριχοπτωση 3 μηνες τωρα
https://www.hairlossgr.com/threads/Μασάζ-συσκευες-μασαζ-αιματωση.8656/page-7#post-194533
 

athenian

Well-Known Member
Εμένα με ενδιαφέρουν αυτά ρε συ, μην του τη μπαίνεις δεν ενόχλησε κανέναν... φιλικά πάντα.
Μωρέ έχουν ένα ενδιαφέρον αλλά ο τρόπος γραφής είναι ασύνδετος και κάποιοες συγκεκριμένες απόψεις είναι ανυπόστατες επιστημονικά.
Διαβάζουν και νέα παιδιά εδώ ή ακόμα και μεγαλύτεροι που δεν έχουν γνώσεις και είναι πολλές φορές επικίνδυνο να γράφει ο καθένας ότι του κατεβαίνει.
 

M15

AGGRESSIVELY QUESTION AUTHORITY !
Ρε με τον Δον Κιχώτη σήμερα...

Πιστευεις οτι με το ανωθι ειρωνικο και υποτιμητικο σχολιο σου,
προσθετεις κατι ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΗΤΙΚΟ σε αυτο εδω το φορουμ ???

Θεωρεις εποικοδομητικο το να κανεις ειρωνικα σχολια στο νημα που αρχισει αλλος ???

Θεωρεις οτι εκπληρωνεις σωστα την ευθυνη που σου εχουνε αναθεσει σε αυτο εδω το φορουμ οταν τα σχολια σου πανω στα γραφομενα μου ειναι :
1. "Οπως ηρθες φυγε"
2. "Ρε με τον Δον Κιχώτη σήμερα..."

Σχετικα με το προηγουμενο σχολιο σου : "Οπως ηρθες φυγε" ευρεθηκε καποια εποικοδομητικη επεξηγηση, αραγε ???

Εγω υποχωρησα, οπως γραφω στο προηγουμενο σχολιο μου,
αραγε εσυ θελεις να το συνεχισουμε το πραμα και οπου παει ???
Να υποθεσω οτι θεωρεις την εθελουσια υποχωρηση μου ΑΔΥΝΑΜΙΑ ???

Ερωτω ολα αυτα τα πραγματα,
διοτι πλησιαζει ενα υπεροχο Παρασκευο-Σαββατο-Κυριακο-Δευτερο,
εαν λοιπον σκοπευεις να το φαμε σε αλληλο-παρατηρησεις....

Εαν περιμενεις με τις σποντες σου να με ντελαπαρεις για να παρεκτραπω και μετα κλπ, κλπ, θα περιμενεις για παντα.

Να υποθεσω οτι θα βοηθησει την κατασταση εαν αρχισω να γραφω τις αποψεις μου για τα θεματα σου, και οσο τραβηξει το πραγμα ???

Μπορεις να σταματησεις και εσυ τα αρνητικα σχολια σου, ή θα με υποχρεωσεις να το συνεχισουμε ???

Μην ξεχνας οτι δεν ειμαστε μονοι μας, μας παρακολουθουν και αλλοι...
 

M15

AGGRESSIVELY QUESTION AUTHORITY !
Μωρέ έχουν ένα ενδιαφέρον αλλά ο τρόπος γραφής είναι ασύνδετος και κάποιοες συγκεκριμένες απόψεις είναι ανυπόστατες επιστημονικά.
Διαβάζουν και νέα παιδιά εδώ ή ακόμα και μεγαλύτεροι που δεν έχουν γνώσεις και είναι πολλές φορές επικίνδυνο να γράφει ο καθένας ότι του κατεβαίνει.

Εδω, ΔΕΝ, επαναλαμβανω ΔΕΝ, ειναι η Ιατρικη Σχολη Αθηνων.....

Εδω ΔΕΝ, επαναλαμβωνω ΔΕΝ, ειναι Ιατρειο Δερματολογου....

Εδω ΔΕΝ, επαναλαμβανω ΔΕΝ, ειναι ο Θεραπων Ιατρος κανενος......

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΝΤΑΛΛΑΓΗΣ ΑΠΟΨΕΩΝ ΚΑΙ ΙΔΕΩΝ

ΕΔΩ, ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΛΕΓΟΜΕΝΟ "BRAINSTORMING"

ΕΔΩ, ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ. για να παιδακια....

ΕΔΩ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥ.

ΕΔΩ, ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ουτε προσταγες "Οπως ηρθες φυγε"
ουτε ΕΙΡΩΝΕΙΕΣ, "" Βρε με τον Δον Κιχωτη σημερα ""
αλλα επεξηγησεις του που και σε τι διαφωνεις....

ΕΔΩ, ΣΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΥΤΟ ΒΗΜΑ, ΠΡΑΓΜΑΤΩΝΟΝΤΑΙ μεταξυ αλλων τα εξης :

1. " τις αγορευειν βουλεται "

2. " ενδεχεται αλλως εχειν "
 

athenian

Well-Known Member
Θεωρεις οτι εκπληρωνεις σωστα την ευθυνη που σου εχουνε αναθεσει σε αυτο εδω το φορουμ
Επίσης δεν μου έχουν αναθέσει κάποια ευθύνη στο φόρουμ. Απλό μέλος είμαι. Αν ήμουν admin ή mod θα το έγραφε κάτω από το όνομα μου. Συγχώρεσε με αν σου επιτέθηκα αλλά έχω κουραστεί να ακούω για εναλλακτικές θεραπείες που τελικά δεν κάνουν τίποτα.
Επίσης το θέμα με το πoιον διαλέγουν για ταίρι τους οι άνθρωποι είναι τελείως ανυπόστατο.
Τέλος πάντων, καλή συνέχεια.
 
Τελευταία επεξεργασία:

turnfiji123

Active Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

minoxidilis

Active Member
Δεν βλεπω ουτε και το προηγουμενο σχολιο μου
με το οτι
κατα την ταπεινη μου αποψη
ουτε η ντουτα, ουτε η φινα μπορουν να θεωρηθουν ως θεραπεια,
και ερωτω και παλι,
αφου πρωτα κανω πριντ-σκριν για τεκμηριωση του γεγονοτος :
Πως και Ποιος το εσβησε ?
Ποιος ειναι σε Υπηρεσια αυτην την ωρα ?
Που και πως να παραπονεθω ?
Εχει θεωρηθει απο τον οργανισμο τροφιμων και φαρμακων αμερικης πως ειναι οι μονες αποτελεσματικες θεραπειες και με 2% μονο ποσοστο σε παρενεργειες.Σας ερωτω κυριε ποιος ειστε εσεις που αμφισβητειτε εναν οργανισμο τεραστιας εγκυροτητας ,παρακαλω
πρεπει να διασαφηνιστει η επιστημονικη σας καταρτηση επι του θεματος.Αναμενω την επιχειρηματολογια σας επι των θεματων,πως μπορειτε να εκφερετε γνωμη σε θεματα ενδοκρινολογιας οταν δεν ειστε ο καταλληλος.Η φινιστεριδη σωνει ζωες κ μεγαλωνει βυζια,μια τζουρα απο το γαλα σας κατα την διαρκεια της θεραπειας finisteride θα σας πεισει .
 

tasos33

Well-Known Member
Μην το ξεχειλωνουμε,δεν θελει να πεισει κανεναν την αποψη του γραφει, το φορουμ βριθει απο πειραματικες θεραπειες που στεκουν μονο στην φαντασια μας και σε καποιες μελετες. Ο καθενας διαβαζει και αν θελει δοκιμαζει.
Αν δεν εχεις να προσθεσεις κατι που μπορει να εμπλουτισει τις οποιες χαζες η ανυποστατες η βασιμες πληροφοριες του φιλου αστο τοτε,δεν χρειαζεται να κανουμε αντιλογο για διαμαχη.
 

minoxidilis

Active Member
Μην το ξεχειλωνουμε,δεν θελει να πεισει κανεναν την αποψη του γραφει, το φορουμ βριθει απο πειραματικες θεραπειες που στεκουν μονο στην φαντασια μας και σε καποιες μελετες. Ο καθενας διαβαζει και αν θελει δοκιμαζει.
Αν δεν εχεις να προσθεσεις κατι που μπορει να εμπλουτισει τις οποιες χαζες η ανυποστατες η βασιμες πληροφοριες του φιλου αστο τοτε,δεν χρειαζεται να κανουμε αντιλογο για διαμαχη.
Πλακα του εκανα αμα το καταλαβες.
 

Gibik

Active Member
Άμα ήταν να γράφουμε στα forum αυτά που ξέρουμε ήδη και ακούμε απο τους γιατρούς δεν θα υπήρχε λόγος να συμμέχουμε σε αυτά.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gibik

Active Member
το βιβλιο του σαβατζ, μπορει και να το βρω, δεν χαθηκε ακομα καθε ελπιδα.... αλλα θελω χρονο ομως, για.... καταδυση στη βιβλιοθηκη μου !!!!
εν τω μεταξυ
επειδη εαν εχω καταλαβει καλα,
η γενικη ιδεα ειναι να μπορει κανεις να κινει τους μυες της κεφαλης του,
ολους και με οιονδηποτε τροπο,
ας αρχισει καποιος με αυτο το πραγμα..... μεχρι νεωτερας

Ανεφερα τον Σουλτς σαν παραδειγμα,
επαιζε την δεκαετια του 80,
τωρα πια μπορει και να ειναι τζαμπα σαν .pdf καπου στο ιντερνετ,
νομιζω στην κεντρικη ευρωπη αποτελει τωρα πια standard practice...
Το βιβλίο του Τζων Σάβατζ το έχω εγώ πάντως, δεν το έχω διαβάσει όλο ακόμα. Πάντως δεν έχω scanner για να το ανεβάσω εδώ.
Ο Σουλτς ποιος είναι? Τι διατύπωσε? Αν θέλεις γράψε το όνομά του με λατινικούς χαρακτήρες να τον ψάξουμε αν χρειαστεί.
 
Μπλουζα