Ή hdc συνεχίζει τις χαμηλές τιμές κι αυτή την χρονιά!!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Φυσικά θα ανεβάσω και το δικό μου όταν προχωρήσω σε μμ.
Χρονια πολλα Γιαννη, να χαιρεσαι τη γιορτη σου. Σου ευχομαι και η δευτερη μμ να ειναι εξισου επιτυχημενη με την πρωτη και ετσι να εχεις ενα ολοκληρωμενο αποτελεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπέρα @John_John1 και καλή χρονιά με υγεία.Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.Θα ηθελα να σε ρωτήσω.9 και 10 Φεβρουαρίου ο γιατρος θα δεχτεί τον οποιοδήποτε για εξέταση ανεξαρτήτως αν θα μπορέσει να κάνει την μεταμοσχευση τωρα ή στο εγγύς μέλλον;;;Με ενδιαφέρει να μάθω την πορεια της τριχόπτωσης μου και να πάρω συμβουλές από έναν γιατρό και απο μια εταιρεία η οποια έχει δείξει πολύ καλα αποτελέσματα μεταμοσχεύσεων αλλα δεν εχω ακόμα το οικονομικο υπόβαθρο για να κάνω την μεταμόσχευση.

Η πολιτική τις κλινικής για τους υποψηφίους τις μεταμοσχευσης μαλλιών είναι να έρχονται σε επαφή αρχικά το Διευθυντής Διαχείρισης Ασθενών ο οποίος θα σε συμβουλέψει σε πρώτο στάδιο και θα απαντήσει στις απορίες σου και μετέπειτα εάν η περίπτωση σου είναι κατάλληλη για επέμβαση να έχεις πιο αναλυτική προσέγγιση για τεχνικά θέματα με τον γιατρό που θα σε αναλάβει.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα & επαναλαμβάνω για όσα μέλη δεν έχουν ενημερωθεί.

η HDC θα βρίσκεται στην Αθήνα για την πραγματοποίηση συναντήσεων όσον αφορά τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.
Οι συναντήσεις αυτές είναι δωρεάν και προσωπικές και θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα στις 09 και 10 Φεβρουαρίου 2019.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημέρα,
Την επόμενη εβδομάδα η HDC θα βρίσκεται στην Αθήνα στις 09 και 10 Φεβρουαρίου 2019.

Να ενημερώσω ότι για την ήμερα Σάββατο 9 Φεβρουαρίου οι θέσεις έχουν κλείσει και απομένουν λίγες ακόμη για την ήμερα Κυριακή 10 Φεβρουαρίου.
 
Μπλουζα