Ή hdc συνεχίζει τις χαμηλές τιμές κι αυτή την χρονιά!!!

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Χρόνια πολλά & καλή χρονιά σε όλους με υγειά!

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι η κλινική Μεταμόσχευσης Μαλλιών HDC θα προσφέρει Ειδικές Τιμές για την Ελλαδική Αγορά ως ακολούθως:

Τον επίσημο κατάλογο τιμών της κλινικής μας όσον αφορά τις Μεταμοσχεύσεις Μαλλιών μπορείτε να τον δείτε στον σύνδεσμο: https://www.hairtransplants-hdc.com/el/cost

Ωστόσο,θα προσφέρουμε ειδικές τιμές από €1,80/τριχοθυλάκιο (graft) για κλεισμένα χειρουργεία τα οποία θα προγραμματισθούν και θα πραγματοποιηθούν σε ημερομηνία της δικής σας επιλογής, βάσει διαθεσιμότητας.

Στην πιο πάνω τιμή συμπεριλαμβάνονται τα ακόλουθα:
  • Διαμονή μέχρι και 7 ημέρες
  • Αεροπορικό εισιτήριο
  • Μεταφορικό μέσον (ταξί) από/προς το αεροδρόμιο
  • Μετεγχειρητική φροντίδα μέχρι και την αναχώρηση από την κλινική
  • Βαλιτσάκι (kit) με τα σχετικά σκευάσματα που αφορούν την Μετεγχειρητική φροντίδα
  • Γεύμα/τα την/τις μέρα/ες του/των χειρουργείου/ων
Παράλληλα,σας ανακοινώσουμε ότι η HDC θα βρίσκεται στην Αθήνα για την πραγματοποίηση συναντήσεων όσον αφορά τις μεταμοσχεύσεις μαλλιών.
Οι συναντήσεις αυτές είναι δωρεάν και προσωπικές και θα πραγματοποιηθούν στην Αθήνα στις 09 και 10 Φεβρουαρίου 2019.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στους τηλεφωνικούς αριθμούς: 211 800 8485 ή/και +357 99 673 873 (Αστική Κλίση/Viber/WhatsApp/Messenger)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Μου εστειλαν e-mail και ξαφνιαστηκα οταν ειδα τοσο χαμηλη τιμη και να εξακολουθουν να καλυπτουν και τα υπολοιπα ατομικα εξοδα...πραγματικα μπραβο!!!Τι σημαινει το ΑΠΟ ομως δεν καταλαβαινω...μαλλον θα ειναι τιμη για εναν αριθμο γκραφτ και πανω...
 

kaiba

Active Member
Τις συναντησεις στην Αθηνα ποιος θα την κανει ο Γιατρος που κανει τις μεταμοσχευσεις?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μου εστειλαν e-mail και ξαφνιαστηκα οταν ειδα τοσο χαμηλη τιμη και να εξακολουθουν να καλυπτουν και τα υπολοιπα ατομικα εξοδα...πραγματικα μπραβο!!!Τι σημαινει το ΑΠΟ ομως δεν καταλαβαινω...μαλλον θα ειναι τιμη για εναν αριθμο γκραφτ και πανω...

Ναι Γιάννη,από 2000 Grafts και πάνω ισχύει το €1,80.
 

makis25

Well-Known Member
Δεν εχω παει Κυπρο ποτε . Μηπως ειναι σημαδι πως πρεπει επιτελους να κανω ενα δωρο στον εαυτο μ . 1,80 με ολα μεσα ειναι επιθεση !
 

makis25

Well-Known Member
Ναι Γιάννη,από 2000 Grafts και πάνω ισχύει το €1,80.
John καποτε ειχες ποσταρει ενα λινκ με σελιδα με αποτελεσματα της hdc πολλα νομιζω . Γιατι δε το βαζεις στην υπογραφη σου να το βρισκουμε και πιο ευκολα , δε ξερω που να το βρω τωρα
 

San_andreas

New Member
Καλησπέρα @John_John1 και καλή χρονιά με υγεία.Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες.Θα ηθελα να σε ρωτήσω.9 και 10 Φεβρουαρίου ο γιατρος θα δεχτεί τον οποιοδήποτε για εξέταση ανεξαρτήτως αν θα μπορέσει να κάνει την μεταμοσχευση τωρα ή στο εγγύς μέλλον;;;Με ενδιαφέρει να μάθω την πορεια της τριχόπτωσης μου και να πάρω συμβουλές από έναν γιατρό και απο μια εταιρεία η οποια έχει δείξει πολύ καλα αποτελέσματα μεταμοσχεύσεων αλλα δεν εχω ακόμα το οικονομικο υπόβαθρο για να κάνω την μεταμόσχευση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John καποτε ειχες ποσταρει ενα λινκ με σελιδα με αποτελεσματα της hdc πολλα νομιζω . Γιατι δε το βαζεις στην υπογραφη σου να το βρισκουμε και πιο ευκολα , δε ξερω που να το βρω τωρα



Περίπου 30 δημοσιευμένα αποτελέσματα.
Αν μπεις στο σύνδεσμο αυτό παρουσιάζει 15 αποτελέσματα. https://www.hairtransplants-hdc.com/el/about/hdc-message-to-the-user
Παρακάτω αν διαβάσεις λέει: "Στο τμήμα με τα αποτελέσματα" βρίσκονται άλλα 15.
Κάθε μηνά ανεβαίνει και ένα αποτέλεσμα όπως και στα φόρουμ του εξωτερικού.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Salvadore

Member
Η βρυωνιδου τι αποτελέσματα έχει δείξει ; Είναι καλή η να προτιμήσουμε Μαρα;
Επίσης αν η τιμή με μαρα είναι μεγαλύτερη , ποσό λέτε να είναι ;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Η βρυωνιδου τι αποτελέσματα έχει δείξει ; Είναι καλή η να προτιμήσουμε Μαρα;
Επίσης αν η τιμή με μαρα είναι μεγαλύτερη , ποσό λέτε να είναι ;

Έχω ανεβάσει 3 αποτέλεσμα τις εδώ μέσα στο φόρουμ.
Φυσικά θα ανεβάσω και το δικό μου όταν προχωρήσω σε μμ.
Υπάρχουν αποτελέσματα άλλα δυστυχώς δεν μπορούμε να τα ανεβάσουμε δημοσίως.
 
Μπλουζα