Ήρθε και η δική μου ώρα μάλλον...

Tasmania

Active Member
@imouthis ποσα γραφτς πανω-κατω υπολογιζεις για τη δικια σου περιπτωση ωστε να συναδει με τις προσδοκιες σου και ποιες ειναι αυτες ?
Ποσταρω μια ενδεικτικη φωτο σου.
 

Συνημμένα

  • zX5HFH.jpg
    zX5HFH.jpg
    1.7 MB · Προβολές: 73

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

imouthis

Active Member
Υπολογίζω 2000 με 2500 grafts. Βέβαια αυτό το λέω χωρίς να ξέρω τι ακριβώς σημαίνει αυτό. Το λέω από την εμπειρία που έχω από όσα λέγονται εδώ μέσα.
Πραγματικά δεν θα με πείραζε να μην γεμίσουν οι κροταφοι. Απλά όπου μπουν μαλλιά θα ήθελα να είναι πυκνά.
 

Tasmania

Active Member
χωρις να ειναι δοκιμο-σωστο το σχημα στο περιπου αυτη την επιφανεια θες να καλυψεις ή κατι διαφορετικο ? μια χαρα εμπειρια εχεις φιλος ...μελος απο το 2013 εισαι στο φορουμ :) οποτε να εχεις εμπιστοσυνη στην κριση σου.
 

Συνημμένα

  • zX5HFH.jpg
    zX5HFH.jpg
    165.1 KB · Προβολές: 58

imouthis

Active Member
Νομιζω λιγότερα...
Πραγματικά αυτή η φωτογραφία είναι παραπλανητικη. Δεν είμαι και τόσο χάλια. .. ή τουλάχιστον έτσι θέλω να νομίζω :D
Πάντως δεν θα με πείραζε να φαίνεται ότι έχω κρόταφους.
 

Tasmania

Active Member
καπως ετσι εννοεις το σχημα οταν λες οτι δεν σε πειραζει να μην γεμισουν οι κροταφοι ?
 

Συνημμένα

  • dVgoLY.jpg
    dVgoLY.jpg
    71 KB · Προβολές: 71

Tasmania

Active Member
εχει ενδιαφερον η περιπτωση σου... να μας ενημερωνεις...καλη επιτυχια στη μ/μ σου φιλος
 

danceworld_2001

Well-Known Member
3000 ανετα θες και χωρις να κυνηγας dense packing. Τριχα δειχνεις να εχεις νορμαλ αλλα σχετικα ισια, οχι τοσο καλο αυτο, αλλα καλο χρωμα μαλλιων. Καθαρη περιοχη για να δουλευτει, εισαι καλος υποψηφιος.
 

dimitris50423

Well-Known Member
ειδικα για τις απαιτησεις που εχει ο φιλος εγω πιστευω οτι με 2300-2500 θα εχει και καλη πυκνοτητα για την περιοχη που βλεπω. και χωρις να ρισκαρει να πιεσει ωστε να χασει σε ποσοστα φυτρωσης.
η επιλογη ειναι δικη του εμεις τη γνωμη μας λεμε.. :)
 

tasos33

Well-Known Member
Επίσης το χρωμα της τριχας με το χρωμα του δέρματος ειναι πολύ κοντά οποτε θα πετύχει κ καλό illusion
 

piros75

Well-Known Member
Νομίζω και εγώ ότι είσαι ιδανικός για μμ σε αυτήν τη φάση και πιστεύω ότι θα έχεις ένα καλό αποτέλεσμα (αν βέβαια όλα πάνε κατ' ευχήν) ακόμα και με λιγότερα από 2.500 μοσχεύματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
με το καλο φιλε Piro, λετε για 3000 μοσχευματα αλλοι 2500...κ σκεφτομαι εγω που ειχα πολυ λιγοτερο προβλημα...μπηκανε 2500 βεβαια διασπαρτα οποτε φιλε ειναι θεμα κλινικης κ μονο σαν μοσχευματα μπορουν να σου βαλουν το θεμα τι πλυκνωση μπορουν να σου κανουν ....
 

akishellas3

Well-Known Member
για ελλαδα περιμενετε ακομα ΜΗ ΒΙΑΖΕΣΤΕ μολις βαλουν πλανο κ δειξουν αποτελεσματα ,απλα πηγαινετε προετοιμασμενοι .
 

akishellas3

Well-Known Member
κανεις λαθος εδωσα το παραδειγμα πανω μου :D οπως κ καποια αλλα παιδια ,ισα ισα καλο θα γινει αν πανε ολα καλα. Το ξαναλεω 2500 grafts ηταν υπεραρκετα αν δεν υπαρξει καλο αποτελεσμα απλα τοτε θα ξερουν οτι εχουν μελλον για εδω στην ελλαδα κ να μη βιαστουν οι υπολοιποι ,απλα πλανο κ πιο πολυ οργανωση με καλυτερο αποτελεσμα στην πυκνωση κ ολα καλα .
 

imouthis

Active Member
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας παιδιά.
Είμαι σε φάση αναζήτησης και έχω αρκετή υπομονή πια έτσι ωστε να κάνω την σωστή επιλογή.
Όπως και να έχει θα σας ενημερώνω για την εξέλιξη.
Με τις βιταμίνες δεν μου είπατε τι να κάνω όμως;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
κανεις λαθος εδωσα το παραδειγμα πανω μου :D οπως κ καποια αλλα παιδια ,ισα ισα καλο θα γινει αν πανε ολα καλα. Το ξαναλεω 2500 grafts ηταν υπεραρκετα αν δεν υπαρξει καλο αποτελεσμα απλα τοτε θα ξερουν οτι εχουν μελλον για εδω στην ελλαδα κ να μη βιαστουν οι υπολοιποι ,απλα πλανο κ πιο πολυ οργανωση με καλυτερο αποτελεσμα στην πυκνωση κ ολα καλα .

Οτι το έδωσες το έδωσες και σε ευχαριστούμε για αυτο, για οτι βιαστηκες να το δώσεις μιλάμε [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

akishellas3

Well-Known Member
Οτι το έδωσες το έδωσες και σε ευχαριστούμε για αυτο, για οτι βιαστηκες να το δώσεις μιλάμε [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Γιαυτό τους προτρέπε μη βιαστουν αν δεν δουν αποτέλεσματα δικά μας ρε συ Cvial δε λέω κάτι κακο
 
Μπλουζα