Ήμουν έτοιμος για μμ στον β...ή αλλά...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
@Hi-Tech κάτι πρέπει να κάνεις με την ορθογραφία σου, όχι ότι παίζει σημαντικό ρόλο στις μεταμοσχεύσεις, απλά χτυπάει λίγο. Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω αν τις μεταμοσχεύσεις θα τις κάνουν οι Bisanga ή Cole ή θα τις κάνουν οι δύο νεαροί Έλληνες δερματολόγοι που είναι στην κλινική τους;
 

Tsek

Well-Known Member
@Hi-Tech ο λόγος που έβαλα την φατσούλα είναι επειδή δεν επιτρέπεται (απο όσο ξέρω) το fishing πελατών.
Έγραψες ένα σχόλιο και στο τέλος λες:

---Θα ήθελα να σε υπενθυμίσω πως οι Δρ. Bisanga και Δρ. Cole έχουν ανοίξει την κλινική Bisanga Cole Hair Transplant Group βρίσκετε στην Αθήνα.

Για περισσότερες πληροφορίες Είμαι στην διάθεσή σου.

[email protected]

Τηλ: +357 99 145553

WA: +34 649 512 113

www.bchairtransplant.com
 

Hi-Tech

New Member
Καλό μεσημέρι @piros75

Όπως μπορείτε να καταλάβετε, αν και έχει πολλά χρόνια που είμαι σε επαφή με την ελληνική γλώσσα, δεν είναι η μητρική μου γλώσσα. Όλοι ξέρουμε πόσο δύσκολή είναι η ορθογραφία πόσο μάλλον για κάποιος που δεν πήγε σε ελληνικό σχολείο. Παρόλα αυτά προσπαθώ, με λίγη βοήθεια από το ίντερνετ, να γράφω όσο καλύτερα μπορώ. Απολογούμαι εάν ενοχλώ με τα ορθογραφικά μου λάθει και ελπίζω να μου έχετε λίγη υπομονή.

Σχετικά με της ερωτήσεις σου, ναι, στην διάρκεια τον ημερομηνιών που έχω γράψει στο νήμα Ανακοινώσεις Κλινικών, οι Δρ. Bisanga και ο Δρ. Cole μαζί με της ομάδες τους θα κάνουν οι ίδιοι τις μεταμοσχεύσεις. Αλλά υπάρχει και η επιλογή, εάν κάποιος θέλει, να κάνει την μεταμόσχευση με την Δρ, Κρισταλλία Κυπαρίσσου η τον Δρ. Γιάννης Βενετσάνος, και η δυο είναι πανέτοιμοι εδώ και πολύ καιρό, και έχουν τελειοποιήσει την τεχνική τους ακολουθώντας τις οδηγίες των γιατρών Bisanga και Cole.

@Tsek
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα προσπαθήσω να μην το ξανακάνω.o_O
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οι δυο νεοι δερματολογοι εχουν κανει εκπαιδευση και ισως να εχουν δοκιμασει και μεταμοσχευση.
Απο εκει και περα θα μαθαινουν με τον καιρο την τεχνικη της μεταμοσχευσης οποτε πανετοιμους δεν τους λες.
Μακαρι να δειξουν με τον καιρο καλα αποτελέσματα. Προς το παρον θα μαθουν στους πρωτους που θα πανε.
 

crossfire

Well-Known Member
Καλό μεσημέρι @piros75

Όπως μπορείτε να καταλάβετε, αν και έχει πολλά χρόνια που είμαι σε επαφή με την ελληνική γλώσσα, δεν είναι η μητρική μου γλώσσα. Όλοι ξέρουμε πόσο δύσκολή είναι η ορθογραφία πόσο μάλλον για κάποιος που δεν πήγε σε ελληνικό σχολείο. Παρόλα αυτά προσπαθώ, με λίγη βοήθεια από το ίντερνετ, να γράφω όσο καλύτερα μπορώ. Απολογούμαι εάν ενοχλώ με τα ορθογραφικά μου λάθει και ελπίζω να μου έχετε λίγη υπομονή.

Σχετικά με της ερωτήσεις σου, ναι, στην διάρκεια τον ημερομηνιών που έχω γράψει στο νήμα Ανακοινώσεις Κλινικών, οι Δρ. Bisanga και ο Δρ. Cole μαζί με της ομάδες τους θα κάνουν οι ίδιοι τις μεταμοσχεύσεις. Αλλά υπάρχει και η επιλογή, εάν κάποιος θέλει, να κάνει την μεταμόσχευση με την Δρ, Κρισταλλία Κυπαρίσσου η τον Δρ. Γιάννης Βενετσάνος, και η δυο είναι πανέτοιμοι εδώ και πολύ καιρό, και έχουν τελειοποιήσει την τεχνική τους ακολουθώντας τις οδηγίες των γιατρών Bisanga και Cole.

@Tsek
Σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Θα προσπαθήσω να μην το ξανακάνω.o_O

@Hi-Tech , μπορείς να μας πεις για τα consultations λίγο περισσότερα πραγματα.;
Πόσο είναι η τιμή τους ή αν είναι δωρεάν;
Επίσης , αν γίνονται μόνο από bisanga και Cole όταν είναι εδω ή και από τους άλλους γιατρούς;
 

Tsek

Well-Known Member
@offtopic : Είναι καλό που έχουμε μια ακόμη ενδιαφέρουσα επιλογή για Ελλάδα.
Εννοείται και εμένα με ενδιαφέρει και θέλω να μάθω τιμή,αλλά πρέπει να ανοίξει καινούργιο νήμα οπως όλοι, όχι να μπαίνει στα νήματα των μελών.
 

Hi-Tech

New Member
@dimitris50423

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, όταν ένας γιατρός ξέρει να κάνει σωστές διαγνώσεις, να κρίνει ποια δότρια περιοχή είναι καλή και ποια όχι, ξέρει να σχεδιάζει hair lines ακολουθώντας τις ανθρωπολογικές μετρήσεις, κάνει σωστά το punch χωρίς να τραυματίζει τα μοσχεύματα ούτε την δότρια με υπερβολική εξαγωγή, κάνει τις τοποθετήσεις ακολουθώντας την φυσική κατεύθυνση των μαλλιών, σωστή γωνίωση και σωστό βάθος, μαζί με την πρακτική, που μπορώ να πω πώς και οι δυο έχουν κάνει αρκετές μεταμοσχεύσεις, γι’αυτό, στην προηγούμενη μου ανάρτηση έχω πει ότι έχουν τελειοποιήσει την τεχνική τους, αλά εάν έμαθαν σωστά όλα αυτά, για μένα είναι πανέτοιμοι.
Έτσι έγινε με όσους γιατρούς γνωρίζω, και αν ο Bisanga και Cole τους επέλεξαν για να δουλεύουν μαζί είναι διότι μπορούν να φέρουν εις πέρας τις μεταμοσχεύσεις με επιτυχία . Και τότε θα είναι θέμα χρόνου να γίνουν γνωστά τα δικά τους επιτυχημένα αποτελέσματα.

@athenian
Ο Bisanga μεταξύ 2 και 2,5 ευρώ για κανονικό FUE, με ξυρισμένο κεφάλι, την τελική τιμή την καθορίσει ο τελικός αριθμός μοσχευμάτων.

@crossfire
Τα Consultations είναι δωρεάν και γίνονται από όλους τους γιατρούς.
 

dimitris50423

Well-Known Member
@dimitris50423

Κατά την ταπεινή μου γνώμη, όταν ένας γιατρός ξέρει να κάνει σωστές διαγνώσεις, να κρίνει ποια δότρια περιοχή είναι καλή και ποια όχι, ξέρει να σχεδιάζει hair lines ακολουθώντας τις ανθρωπολογικές μετρήσεις, κάνει σωστά το punch χωρίς να τραυματίζει τα μοσχεύματα ούτε την δότρια με υπερβολική εξαγωγή, κάνει τις τοποθετήσεις ακολουθώντας την φυσική κατεύθυνση των μαλλιών, σωστή γωνίωση και σωστό βάθος, μαζί με την πρακτική, που μπορώ να πω πώς και οι δυο έχουν κάνει αρκετές μεταμοσχεύσεις, γι’αυτό, στην προηγούμενη μου ανάρτηση έχω πει ότι έχουν τελειοποιήσει την τεχνική τους, αλά εάν έμαθαν σωστά όλα αυτά, για μένα είναι πανέτοιμοι.
Έτσι έγινε με όσους γιατρούς γνωρίζω, και αν ο Bisanga και Cole τους επέλεξαν για να δουλεύουν μαζί είναι διότι μπορούν να φέρουν εις πέρας τις μεταμοσχεύσεις με επιτυχία . Και τότε θα είναι θέμα χρόνου να γίνουν γνωστά τα δικά τους επιτυχημένα αποτελέσματα.

@athenian
Ο Bisanga μεταξύ 2 και 2,5 ευρώ για κανονικό FUE, με ξυρισμένο κεφάλι, την τελική τιμή την καθορίσει ο τελικός αριθμός μοσχευμάτων.

@crossfire
Τα Consultations είναι δωρεάν και γίνονται από όλους τους γιατρούς.

Συμφωνω με τις τεχνικες λεπτομέρειες μιας μεταμοσχευσης που ανεφερες.
Διαφωνω στο οτι ο bisanga και cole τους επελεξαν.
Οι συγκεκριμενοι δερματολογοι επελεξαν να εκπαιδευτουν σε αυτους και πιθανώς να χρησιμοποιησουν και τα εργαλεία του cole.
Επισης δεν θα δουλευουν μαζι. Θα κανουν μερικες μμ οι bis και cole και μετα θα αναλαβουν οι νεοι.
Περιμενουμε να δουμε και οπως ειπαν και αλλα παιδια μακαρι να υπαρξει ακομη μια αξιολογη επιλογη και να δουμε κατι καλο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Στα 35 μπορείς να κάνεις μεταμόσχευση, βεβαία πρέπει να ακολουθήσεις κάποια βήματα όπως όλοι θεωρό.

Πρώτα να δεις προσωπικά 3-4 γιατρούς οι οποί σε εμπνέουν εμπιστοσύνη, και λέω γιατροί διότι αυτοί μπορούν να σου κάνουν μια σωστή διάγνωση ακόμα και αν έχεις κάποιο θέμα στο δέρμα και να σου δώσουν την κατάλληλη θεραπεία.

Μερικοί θα σου λένε ότι έχεις μικρο πρόβλημα και δεν πρέπει να κάνεις μεταμόσχευση, αλά μόνο εσύ ξέρεις πόσο σε ενοχλεί η τριχόπτωση και το πρόβλημά σου.

Θα ήθελα να σε υπενθυμίσω πως οι Δρ. Bisanga και Δρ. Cole έχουν ανοίξει την κλινική Bisanga Cole Hair Transplant Group βρίσκετε στην Αθήνα.

Για περισσότερες πληροφορίες Είμαι στην διάθεσή σου.

[email protected]

Τηλ: +357 99 145553

WA: +34 649 512 113

www.bchairtransplant.com

Hi-Tech θα σε παρακαλέσω να σταματήσεις το "fishing" μελών με τέτοια μηνύματα. Μπορείς να κάνεις ανακοινώσεις στο συγκεκριμένο νήμα που έχει ανοιχτεί για τις κλινικές ή μπορείς να κάνεις σχόλια σε νήματα μελών χωρίς όμως αναφορά για την κλινική σου και διαφήμιση. Σε αντίθετη περίπτωση ο λογαριασμός σου θα διαγραφεί.
 
Μπλουζα