X5 HairLASER™

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: X5 HairLASER™

μην την πλησιασεις για ενα παρομοιο κατασκευασμα μου την συστησαν στην κλινικη μαλλιων με τα 3 γραμματα 550 ευρω παρακαλω και μου εκανε φιλε κακο μεγαλη αραιωση σαν να μου εκαψε τις ριζες μακρια λοιπον απο αυτες τις απατωνιες......γινεσαι χειροτερα
 

dont

New Member
Απ: X5 HairLASER™

και πως γινεται ρε φιλε να περνουν εγριση? διαβασε λιγο τι λεει. παντος λες για παρομοιο οχι για το συγκεκριμενο.
 
Απ: X5 HairLASER™

dont στις οδηγίες χρήσης γράφει ότι μετά την εφαρμογή του laser μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιαδήποτε τοπική λοσιόν ενάντια στην τριχόπτωση. Δεν είναι λίγο υπερβολή να πληρώσει κάποιος 350euro για κάτι τελικά που δεν έχω ακούσει από κάποιον να έχει κάνει τέτοιου είδους θεραπεία και να είδε βελτίωση και ταυτόχρονα να αγοράζει τόσες άλλες λοσιόν;;; Αυτό το πορτοφόλι μας πια πόσο θα αντέχει :unsure ?
 

aleksandros

New Member
Απ: X5 HairLASER™

triantafilos συμφωνω απολυτα γιατι το χρησιμοποιησα και γω το συγκεκριμενο και μου αραιωσε ολο το κεφαλι, προσοχη παιδια θα κλαιτε τα λεφτα και τα μαλλια που σας απεμειναν.
 

dont

New Member
Απ: X5 HairLASER™

Χριστινα, γραφει πως δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις τιποτα επιπλεον, αυτο που λες φανταζομαι το γραφει οπως ολα τα προιοντα για να δειξει οτι δεν εμποδιζει την χρηση και αλλων προιοντων αν το θελησεις.

Aleksandros, μιπως αυτο που περιγραφεις ειναι η αρχικη φαση αραιωσης που υποτιθεται συμβαινει μετα απο χρηση αποτελεσματικου προιοντος? τι εγινε με τα μαλλια σου μετα απο αυτο, ξαναβγηκαν?
 

aleksandros

New Member
Απ: X5 HairLASER™

Ξεχασα να προσθεσω κατι ακομα το μονο που εκανε ειναι να καθαρηση το κεφαλι απο την ξυροδερμια τιποτα αλλο
 

NGL

Member
Απ: X5 HairLASER™

aleksandros είπε:
Ξεχασα να προσθεσω κατι ακομα το μονο που εκανε ειναι να καθαρηση το κεφαλι απο την ξυροδερμια τιποτα αλλο

ξερεις ποσα καλα σαμπουαν για την ξηροδερμια αγοραζεις με τοσα λεφτα? ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: X5 HairLASER™

aleksandros είπε:
Το σταματησα μετα απο χρηση 6 μηνων γιατι μου τα αραιωσε ολα.


ετσι και σε μενα συνεβει μετα απο 5μηνη θεραπεια εφυγαν ολα στο μετωπο και αραιωσαν τα υπολοιπα πολυ ..............
οσο για τον παραπανω φιλο αν νομιζει οτι δυσφημιζω το εν λογο προιον ειναι ελευθερος να το επιλεξει εδω απλα εκφραζουμε τις αποψεις και τα βιωματα μας σχετικα με την τριχοπτωση
 

Maria

New Member
Απ: X5 HairLASER™

εγώ είχα πάρει το hair max lasercomb , τρελή μούφα! Το επέστρεψα και πήρα αποζημίωση 200 ευρώ (είχα πληρώσει λίγο παραπάνω από 500). Παιδιά έχει πάρει έγκριση μόνο για το ότι είναι ασφαλές κι όχι για το ότι είναι αποτελεσματικό. Μου κάνει εντύπωση πώς ο δημιουργός του revivogen (νομίζω Δρ. Khadavi) στην ιστοσελίδα του revivogen αναφέρει (στα f.a.q.) ανάμεσα στις αποτελεσματικές θεραπείες και το lasercomb! Οταν το διάβασα έχασα πάσα ιδέα!
Μακριά από laser και φωτοβολίδες!
 

Άκης

Administrator
Απ: X5 HairLASER™

Γενικά αυτά τα lasers είναι η μεγαλύτερη μακακια που βγήκε ποτέ και μάλιστα μας το πλασάρουν και για καλό.
Τώρα ο dont γιατί επιμένει, δεν ξέρω, αλλά όσοι το πάρετε θα κλαίτε μαλλιά και χρήμα, όπως αναφέρει και ο aleksandros...

dont είπε:
Χριστινα, γραφει πως δεν χρειαζεται να χρησιμοποιεις τιποτα επιπλεον, αυτο που λες φανταζομαι το γραφει οπως ολα τα προιοντα για να δειξει οτι δεν εμποδιζει την χρηση και αλλων προιοντων αν το θελησεις.

Aleksandros, μιπως αυτο που περιγραφεις ειναι η αρχικη φαση αραιωσης που υποτιθεται συμβαινει μετα απο χρηση αποτελεσματικου προιοντος? τι εγινε με τα μαλλια σου μετα απο αυτο, ξαναβγηκαν?
το ότι το γράφει το site που το πουλάει, φαντάζομαι είναι αξιόπιστη πηγή :chinscratch
 

Άκης

Administrator
Απ: X5 HairLASER™

Άλεξ, κομματάκι δύσκολο να το πουλήσεις διαμέσου αυτού του site.
Όχι αν θα σου πω εγώ όχι ή ναι, δεν τίθεται θέμα, αλλά γιατί όλοι το ξέρουν σαν προϊόν ότι δεν κάνει και πολλά.
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: X5 HairLASER™

έχω φτιάξει συσκευή με 100 laser 5mw 620nm και την χρησιμοποιούσα για 3 μήνες και δεν έκανε τίποτα. αν παρά ταυτα θέλει κανεις του την δίνω με την υπόσχεση να την επιστρέψει σε μένα μετά απο 1 χρόνο. την θέλω να την βλέπω να γελάω :p ::) ??? :-X
 

Άκης

Administrator
Απ: X5 HairLASER™

Κάνε το ποστ σε κάποιο site με γενική συζήτηση και δώσε το link από το online shop που το πήρες να "πειστούν" ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα